květen 2024

4x Truhlíkov slevový kód na květen 2024

(47 hodnocení)
O obchodu

V obchodě Truhlíkov najdete pestrý sortiment květin a vybavení pro zkrášlení zahrady včetně nářadí od značek Fiskars nebo Gardena. Doprava zdarma je v Truhlíkov k dispozici. Slevy Truhlíkov obměňuje a můžete je najít na hlavní stránce obchodu. Nepřehlédněte ani články s tipy na péči o květiny. Při nákupu můžete použít slevový kupón Truhlíkov, který můžete najít například u nás, na portále Skrblík.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 500 Kč (PPL)
Můžete přejít do obchodu. Truhlíkov jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Truhlíkov slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Truhlíkov 2024

Máte rádi květiny a zároveň nejraději nakupujete z pohodlí domova? Pak je pro Vás ryze online zahradnictví Truhlíkov ideální kombinací.  Zahradníci, s více než dvacetiletou praxí, nabízí své zkušenosti a jsou připraveni Vám poradit s výběrem těch pravých rostlin pro Vaši zahradu, terasu či balkon.

Vybírat můžete nejen z rostlin, ale také z nářadí, potřeb pro zahradu či hnojiv. Navíc si zde můžete pořídit i dekoraci pro váš dům nebo byt.

Specialitou obchodu je nabídka již osázeným truhlíků. Stačí si jen vybrat z nabídky a Váš balkon nebo terasa bude rázem plná květin, které budou dělat parádu, a to úplně bez práce.

V současné době má obchod v nabídce více než 15 000 položek, a tak se Vám bude jistě hodit pár tipů, jak ušetřit na Truhlíkov.

Nejrychlejší způsob,  jak ušetřit na Truhlíkov, si zajistíte přihlášením k odběru newsletteru. Jako odměnu za přihlášení získáte slevový kupón v hodnotě 150 Kč na první nákup nad 1 000 Kč.

Další možnost, jak ušetřit v Truhlíkov, nabízí možnost vytvoření zákaznického účtu. Registrací získáte pravidelný přísun inspirace, informace o pořádaných akcích a různé slevové kódy, které Vám budou pravidelně zasílány na email.

Jak získat slevový kupón Truhlíkov

První slevový kupón Truhlíkov získáte přihlášením k odebírání newsletteru. Jako poděkování obdržíte slevový kód Truhlíkov v hodnotě 150 Kč. Ten můžete uplatnit již při prvním nákupu nad 1 000 Kč.

Pokud si chcete zajistit, že vám žádný slevový kupón neunikne, sledujte náš portál Skrblík.cz, kde najdete všechny aktuálně nabízené slevy přehledně na jediném místě.

Jak uplatnit slevový kód Truhlíkov

Každý získaný slevový kupon Truhlíkov snadno uplatníte již v prvním kroku objednávky.  Při náhledu košíku postačí do políčka “Dárkový poukaz / Slevový kód” vepsat získaný kód a pokud bude platný, sleva bude ihned odečtena.

I slevový kupón Truhlíkov bývá časově omezen a může mít také stanovenou kategorii zboží, pro kterou lze uplatnit.

Truhlíkov

Cashback Truhlíkov

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Pomocí registrace u poskytovatele služby cashback můžete získat část peněz z nákupu zboží zpět. Cashback Truhlíkov je nabízen hned u několika poskytovatelů (Plná peněženkaTipliRefundo, Vratné peníze). Jednoduše se zaregistrujete a přes jejich speciální odkazy vstoupíte na stránku obchodu kde nakoupíte.

Získaný Cashback Truhlíkov za uskutečněný nákup Vám bude zpět připsán na účet. Každý z portálů vám nabízí 2,5 %, která získáte na vaše cashback konto, je tedy jedno, u kterého poskytovatele cashback využijete, některé však na první registraci nabízí speciální registrační bonus.

Truhlíkov slevy – výprodeje, Black Friday…

Truhlíkov slevy se objevují tu a tam na webových stránkách obchodu. V jednotlivých kategoriích najdete vždy pár kousků s označením “AKCE”, u kterých můžete ušetřit až desítky procent.

Po přihlášení k odběru novinek Vám budou Truhlíkov slevy zasílány přímo na e-mail formou pravidelných newsletteru. Obchod spravuje také profil na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde Vás vždy včas upozorní pomocí příspěvků na chystané slevy nebo poskytne zajímavé tipy, jak si vylepšit vaši zahradu.

Do časově omezené slevové akce Truhlíkov Black Friday se obchod nezapojuje.

Truhlíkov doprava zdarma a cena poštovného

Truhlíkov doprava zdarma je dostupná tomu, kdo si objedná zboží, které je možné odeslat společností společností PPL a hodnota objednávky bude nad 2 500 Kč. Pokud si objednáte zboží, které není možné doručit PPL, není možné uplatnit dopravu zdarma. U každého produktu naleznete info, zda lze nebo nelze dopravit PPL.

Obchod se neúčastní časově omezené akce Den dopravy zdarma, ale čas od času pořádá vlastní akce, při kterých je nabízena doprava zdarma.

Eshop nabízí tyto možnosti dodání zboží:

 • Osobní odběr ve výdejně v Líbeznicích – ZDARMA
 • PPL – 139 kč, s dobírkou + 36 Kč
 • Top Trans – 199 Kč, s dobírkou + 36 Kč
 • Kurýr Truhlíkov – 199 Kč  (je určen pro dodávky velkých objednávek a vzrostlých stromů a je možné ho využít pouze na území Prahy, Středočeského kraje a Litoměřic)

Truhlíkov vrácení zboží

Truhlíkov vrácení zboží probíhá snadno a rychle a je možné ho provést standardně v zákonné 14denní lhůtě bez udání důvodu.

Nejprve kontaktujte zákaznické centrum na e-mail info@truhlikov.cz , kde uvedete seznam zboží, které chcete vrátit spolu s uvedeným číslem objednávky. Obchod pošle na adresu z objednávky kurýra a ten zboží ZDARMA vyzvedne. Vrácené zboží musí být nepoškozené, nesmí být porušený hygienický obal produktu a musí být vrácené v originálním obalu spolu s dokladem o zaplacení.

Peníze Vám budou vráceny obratem, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy stejnou cestou, jakou jste za objednávku zaplatili, pokud se nedohodnete jinak.

Truhlíkov reklamace 2024

Obdobným způsobem jako vrácení zboží je řešena také každá Truhlíkov reklamace, kterou lze podat do 24 měsíců od převzetí zboží.

U nabízeného sortimentu osiva, sadby, řezaných květin a jiných produktů platí tyto lhůty:

 • řezané květiny – 24 hodin
 • jednoleté druhy (kromě sazenic zeleniny) – 1 rok
 • víceleté druhy – 1 rok po dosažení vývojového stupně potřebného k určení pravosti odrůdy
 • sazenice zeleniny a květin –  3 týdny
 • krmivo pro zvířata – 3 týdny
 • rychle se kazící potraviny – 24 hodin

Postup podání Truhlíkov reklamace není nijak složitý a není nutné vyplňovat žádný formulář. Pouze kontaktujte zákaznické centrum na e-mail info@truhlikov.cz , kde uvedete seznam zboží, které chcete reklamovat spolu s uvedeným číslem objednávky. Popište co nejpodrobněji závadu, případně přiložte fotografie. Reklamované zboží pečlivě zabalte. Obchod si s vámi domluví termín a pošle na adresu z objednávky kurýra, který zboží ZDARMA vyzvedne.

V případě, že je vada neodstranitelná, bude vám zasláno nové zboží nebo peníze zpět na účet. O vyřízení reklamace budete informováni e-mailem nejpozději do 30 dni od jejího odeslání.

Truhlíkov kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud máte nějaké dotazy ke zboží, jsou pro Vás připraveny tyto kontakty:

 • Truhlíkov telefon 739 323 751. Zde Vám podají bližší informace a poradí s výběrem zboží v pracovní dny vždy od 8:00 do 17:00  hodin
 • nebo využijte Truhlíkov e-mail: info@truhlikov.cz
 • pro dotaz lze využít také kontaktní formulář na webových stránkách obchodu