květen 2024

4x Trenýrkárna slevový kód na květen 2024

(54 hodnocení)
O obchodu

Trenýrkárna je internetový obchod s pánským i dámským spodním prádlem. Zároveň je to autorizovaný prodejce značek Diesel, Abercrombie & Fitch, Hollister, Puma, Levi’s, Calvin Klein a dalších. Skrblík pro vás hledá slevové kódy Trenýrkárna. Při nákupu můžete v Trenýrkárna využít také službu cashback nebo dopravu zdarma. Nechybí akce Trenýrkárna Black Friday.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 999 Kč
Můžete přejít do obchodu. Trenýrkárna jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Trenýrkárna slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit Trenýrkárna 2024

Trenýrkárna je internetový obchod, který nabízí jak dámské, tak pánské spodní prádlo, ale také trička, pyžama a plavky od známých značek. Mezi spodním prádlem naleznete trenky, ponožky, tanga, jocksy, boxerky, slipy, podprsenky nebo tílka.

Trenýrkárna má 4 prodejny a výdejny, všechny najdete v Praze.

E-shop má i vlastní aplikaci pro smartphony a tablety.

Obchod má velice dobré hodnocení na portálu Heureka.

Pokud chcete ušetřit na Trenýrkárna, pokračujte ve čtení. V následujícím článku naleznete všechny způsoby, jak ušetřit v Trenýrkárna. Můžete využít slevové kódy, dopravu zdarma nebo službu cashback.

Jak získat slevový kupón Trenýrkárna

Slevové kupóny Trenýrkárna jsou skvělým skrytým způsobem, jak ušetřit. Podívejte se na portál Skrblík, jaké kupóny jsou momentálně k dispozici.

Slevové kódy Trenýrkárna bývají obchodem nabízeny v rámci akcí, výprodejů a nejrůznějších slevových nabídek. Mohou se vztahovat na celý nákup, určitý sortiment nebo třeba na dopravu zdarma.

Jak uplatnit slevový kód Trenýrkárna

Slevový kód Trenýrkárna

Uplatnit slevový kód Trenýrkárna je jednoduché. Získaný slevový kód Trenýrkárna zadejte pod zbožím v košíku do pole „slevové kupóny“ a potvrďte kliknutím na tlačítko “Přidat”.

Slevový kupón Trenýrkárna se započítá a již uvidíte novou cenu se slevou. V případě, že je kód neplatný nebo špatný, zobrazí se hláška s chybou.

Cashback Trenýrkárna

Cashback Plná peněženkaaž 7 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 7 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 7 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 7 % získat bonus 50 Kč

Pro maximální úsporu při nákupu určitě využijte Trenýrkárna cashback. Ten nabízejí čtyři portály – PlnáPeněženka, Refundo, Tipli a VratnéPeníze. Výše cashbacku je u všech stejná, a to až 7 % z ceny objednávky bez DPH a dopravy.

Pro získání nároku na cashback, který můžete získat pro jednu objednávku jen z jednoho portálu, musíte vaši objednávku provést skrze účet, který si na jejich stránkách založíte. Účet vám také bude sloužit pro vyplacení cashbacku po zaplacení za objednávku. Cashback je zcela zdarma a pro nové uživatele čeká i odměna.

Trenýrkárna slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Trenýrkárna nabízí nepřetržitě, ať už jde o Black Friday Trenýrkárna, který se nevztahuje jen na pravý Černý pátek, letní výprodeje Trenýrkárna a mnoho dalších slev během celého roku.

Slevové kódy Trenýrkárna jsou také často nabízeny v rámci akčních nabídek. O nabídkách se dozvíte díky odběru newsletteru.

Trenýrkárna doprava zdarma a cena poštovného

Trenýrkárna doprava zdarma je automaticky při objednávce nad 999 Kč. Trenýrkárna poštovné zdarma je také v rámci speciálních akcí dopravy zdarma a nákupem produktů, za které dopravu zdarma získáte.

Zboží si máte možnost nechat zaslat kurýrem GLS, Českou poštou, přes službu Zásilkovna nebo prostřednictvím kurýra po Praze. Cena dopravy se pohybuje od 49 Kč za Zásilkovnu po 199 Kč za pražského kurýra.

Trenýrkárna vrácení zboží

Vrácení zboží Trenýrkárna umožňuje do 14 dnů. Tato minimální lhůta na vrácení zboží je nastavena zákonem.

Při vrácení zboží doporučujeme před odesláním zboží zpět kontaktovat e-shop e-mailem na reklamace@trenyrkarna.cz nebo telefonicky na čísle +420 727 903 604.

Pokud vracíte jen část objednávky, tak použijte tento formulář pro vrácení Trenýrkárna.

Pokud vracíte celou objednávku, pak formulář najdete zde.

Zboží lze vrátit i na jedné z prodejen, obchod v takové případě také vyžaduje mít vyplněný formulář.

Zboží zasílejte na adresu: Trenýrkárna.cz (DaniDarx s.r.o.) – Areál TEZAS, Panelová 289/6, Praha – Satalice, 190 15.

E-shop doporučuje zásilku zasílat zpět Českou poštou.

Trenýrkárna reklamace 2024

Trenýrkárna reklamace zboží je možná v jakémkoliv případě, který je vada na zboží nebo je chyba na straně obchodníka.

Obchod doporučuje zboží zaslat k reklamaci Českou poštou. Zasílejte na adresu: Trenýrkárna.cz (DaniDarx s.r.o.) – Areál TEZAS, Panelová 289/6, Praha – Satalice, 190 15.

Trenýrkárna reklamační formulář pro reklamaci celé objednávky.

V případě reklamace jen části nákupu použijte tento formulář.

Trenýrkárna kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Telefonní číslo Trenýrkárna je +420 727 903 604 (po – pá: 8:00 – 16:00), pokud chcete napsat e-shopu Trenýrkárna e-mail, pište na objednavky@trenyrkarna.cz.

Adresa Trenýrkárna:

DaniDarx, s.r.o.
Sokolovská 971/193
Praha 9
190 00 

Dejte si pozor, že adresa společnosti se neshoduje s adresou pro zasílání reklamace.