květen 2024

3x Tradetex slevový kód na květen 2024

(27 hodnocení)
O obchodu

Obchod Tradetex se specializuje na prodej ochranných prostředků, pracovních oděvů a obuvi do lesa, do továrny a pro další zaměstnání. Obchod nabízí speciální ceny pro firemní odběratele, k tomu je k dispozici doprava zdarma nebo cashback, které mohou využít i jednotlivý odběratelé. Ušetřit v Tradetex můžete díky výprodejům.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 1 899 Kč
Můžete přejít do obchodu. Tradetex jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Tradetex slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Tradetex 2024

Tradetex je internetový obchod s pracovními oděvy, obuví, ochrannými prostředky, drogerií, přípravky pro úklid nebo kancelářskými potřebami. Firmy mají možnost získat výhodnější cenové nabídky, širší nabídku zboží nebo případně mohou objednávat oděvy s logem či potiskem firmy. Na vybrané produkty jsou v eshopu k dispozici akce. Nakupte nad určitou hodnotu a získejte dopravu zdarma. Slevové kupóny Tradetex podporuje, ale akce Black Friday nebo Dny Marianne nevyužívá. Firmy mají možnost získat množstevní slevy.

V Praze a Orlové najdete kamenné prodejny Tradetex, kde si můžete vyzvednout vaše objednávky. Před nákupem zboží si cenu zboží porovnejte na porovnávači cen Heuréka, kde vám tento obchod doporučí 96 % zákazníků na základě dotazníku spokojenosti.

Jak získat slevový kupón Tradetex

Slevový kupón Tradetex můžete získat při konání speciálních akcí obchodu. Registrovaní zákazníci mohou získat věrnostní slevy formou slevového kupónu. Během akcí Dny Marianne, Nákupy s OnaDnes nebo Black Friday nenabízí Tradetex slevové kupóny.

Další možnost je sledovat portál Skrblík. Máte možnost získat slevové kupóny pro stovky obchodů. Neváhejte proto a přihlaste se k odběru newsletteru, abychom vám mohli posílat do e-mailu tipy na akce a slevové kupóny. Další tipy na slevy najdete na hlavní stránce, stejně tak zajímavé články na úspory.

Jak uplatnit slevový kód Tradetex

Tradetex

V košíku, pod seznamem zboží k objednání, zatrhněte možnost “Využít slevový poukaz“. Zobrazí se vám prázdné pole, do kterého zadejte váš slevový kód Tradetex, který následně potvrďte tlačítkem “Nahrát“.

Sleva podle slevového kupónu se vám následně odečte, pokud bude vámi zadaný Tradetex slevový kód platný. U slevových kódů je potřeba dávat si pozor na jejich podmínky, které mají často nějaké omezení. Většinou je to minimální hodnota objednávky nebo časové omezení.

Cashback Tradetex

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Získejte 3 % z hodnoty vaší objednávky zpět na váš účet. K získání části peněz z objednávky musíte využít v eshopu Tradetex cashback, který vám nabízejí portály Plná peněženka, Refundo, Tipli i Vratné peníze. Peníze jsou získány za přivedení nových zákazníků

Před získáním cashbacku se na jednom z portálů musíte zaregistrovat, poté se proklikněte do požadovaného obchodu a vytvořte objednávku. Jakmile zboží převezmete a obchod potvrdí dokončení objednávky, tak vám budou připsány na vaše cashbackové konto peníze, které si pak můžete přeposlat na bankovní účet.

Tradetex slevy – výprodeje, Black Friday…

Nakupujete na firmu a potřebujete dodat větší množství vybraného zboží? Kontaktujte obchod a získejte množstevní slevy pro B2B partnery. Na poslední skladové zásoby nabízí Tradetex výprodej i pro individuální odběratele. Slevy jsou v rámci těchto akcí i několik desítek procent. Navíc registrovaní zákazníci mají možnost získat také věrnostní slevy.

Poštovné zdarma Tradetex neúčtuje u objednávek nad 1 500 Kč. K tomu můžete využít cashback nebo slevový kód, protože obchod se neúčastní žádných akcí jako Black Friday nebo dny Marianne, a to i vzhledem k povaze prodávaného zboží.

Tradetex doprava zdarma a cena poštovného

Nakupte nad 1 899 Kč a získejte od Tradetex poštovné zdarma až k vám domů. V rámci VIP členství si můžete domluvit speciální podmínky pro doručování zboží, například frekvenci nebo různé doručovací adresy v rámci účtu. Platba je možná on-line kartou, hotově nebo kartou v kamenné prodejně nebo na dobírku prodejci při převzetí zboží, za kterou je poplatek 29 Kč.

Možnosti doručení:

  • Osobní odběr na prodejnách je zdarma
  • PPL je za 119 Kč
  • WE|DO Uloženka je za 69 Kč

Tradetex vrácení zboží

Vrácení zboží Tradetex umožňuje bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží, které požadujete vrátit, musí být nepoškozené, bez známek použití a musí na sobě mít veškeré visačky. Peníze za zboží vám budou vráceny nejpozději do 14 dnů.

Jak zboží vrátit?

  1. Na prodejně – Zboží je možné vrátit na jedné z prodejen. Stačí vám k tomu pouze faktura. Vše ostatní již s vámi vyřeší na prodejně.
  2. Poštou – Zabalte důkladně zboží, aby při přepravě nedošlo k poškození. Ke zboží přiložte vyplněný Tradetex formulář pro odstoupení od smlouvy a balíček poté odešlete poštou nebo jinou přepravní společností na adresu níže.

Adresa pro vrácení zboží:
TRADETEX
U Centrumu 749
Orlová – Lutyně
735 14

Tradetex reklamace 2024

Záruka na nové zboží je podle zákona 24 měsíců. Na již použité zboží je záruka snížena na 12 měsíců. V průběhu záruční doby je možné uplatnit v Tradetex reklamace. Na vyřízení reklamace má Tradetex 30 dnů a o výsledku řešení vás musí informovat.

Jak zboží reklamovat?

  1. Na prodejně – Přineste na prodejnu vadné zboží společně s fakturou. Pracovník prodejny s vámi sepíše reklamační protokol. V ojedinělých případech s vámi může vyřešit reklamaci přímo na místě.
  2. Poštou – Vadné zboží zabalte, aby při přepravě nedošlo k dalšímu poškození. K vadnému zboží přiložte kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, preferovaným způsobem řešení reklamace a kontaktními údaji na vás. Balíček následně zašlete poštou nebo jinou přepravní společností na adresu níže.

Adresa pro zaslání reklamace:
TRADETEX
U Centrumu 749
Orlová – Lutyně
735 14

Tradetex kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V pracovní dny od 6:30 do 15:00 je vám k dispozici zákaznická linka Tradetex. Stačí zavolat na telefon 596 539 221. Připomínky a dotazy můžete zasílat také na Tradetex e-mail prodej@tradetex.cz. K dispozici je také chat v pravém dolním rohu. Kamenné prodejny Tradetex je možné navštívit v Praze nebo v sídle firmy v Orlové.