říjen 2022

TopShop slevový kód na říjen 2022

(69 hodnocení)
O obchodu

TopShop je internetový obchod s domácími potřebami známými z teleshoppingu. Kamenné prodejny TopShop najdete v Praze, Brně a v Českých Budějovicích. Na portále Skrblík najdete slevové kódy TopShop. V obchodě můžete ušetřit také díky funkci cashback nebo jako členové věrnostního klubu Club 5*.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. TopShop jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
TopShop slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace4. 10. 2022

Jak ušetřit TopShop 2022

Z  televize známý teleshopping, který nabízí zboží do domácnosti, kuchyně nebo také na sport a outdoor, pro zdraví, krásu, děti a také hračky. To je TopShop.

Tento e-shop je znám svými nepřetržitými slevami.

Prodejny obchodu naleznete v Praze, Hradci Králové, Zlíně, Českých Budějovicích a v Častlicích.

Možností, jak ušetřit na TopShop je hned několik. Kromě nákupu již zlevněného sortimentu, si můžete nákup zlevnit pomocí cashback nebo slevového kódu TopShop. Ušetřit můžete také jako člen Club 5*.

Níže se podrobně dozvíte, jak ušetřit v TopShop a také jak postupovat při reklamaci, či vrácení zboží.

Jak získat slevový kupón TopShop

Slevové kupóny TopShop můžete najít zde na Skrblík.cz, kde naleznete také slevy a akční nabídky. Další možností je odběr newsletteru z e-shopu.

Slevové kódy TopShop představují skvělý způsob, jak si zlevnit nákup, proto vždy zkontrolujte před nákupem, zda e-shop nějaký nenabízí.

Slevové kódy mohou získat i členové věrnostního klubu Club 5*.

Jak uplatnit slevový kód TopShop

Slevový kód TopShop

Jediný způsob, jak uplatnit slevový kód TopShop je v košíku obchodu po přidání zboží ke koupi.

Slevový kód TopShop zadáte do pole, které se zobrazí po rozkliknutí „Máte slevový kupon?“ a potvrdíte kliknutím na „Aktivovat“. Tím se váš slevový kupón TopShop započítá. V případě, že je kód nesprávný, již neplatí nebo nesplňujete podmínky pro jeho použití, budete informování chybovou hláškou.

Cashback TopShop

Cashback Refundo7,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback je z angličtiny přeloženo jako peníze zpět.

Cashback je možno získat od cashbackových potálů, které pro vybrané e-shopy cashback nabízejí. Takovým obchodem je i TopShop.

TopShop cashback nabízí momentálně pouze Refundo. Mezi další cashbackové portály patří PlnáPeněženka, TipliVratnéPeníze.

Cashback získá každý kdo provede nákup přes účet na cashbackovém portálu. Na stránkách portálu si najdete e-shop, pro která chcete cashback čerpat a pokud jste novým uživatelem portálu, tak provedete registraci, za kterou vás čeká i odměna. Zřízení účtu je zcela zdarma. Účet vám bude sloužit pro vyplacení casbacku z obchodu po zaplacení objednávky.

TopShop slevy – výprodeje, Black Friday…

TopShop slevy nabízí nepřetržitě. O výprodeji TopShop a dalších akčních nabídkách se dozvíte z teleshoppingu, newsletteru nebo od Skrblíka.

Obchod pořádá také sezónní výprodeje i akci Black Friday.

TopShop sleva je na většinu produktů a pokud jste členy věrnostního klubu Club5*, který má zpoplatněné členství, tak máte ještě více slev a zlevněného zboží.

Akční nabídky TopShop nabízí během celého roku, takže se vyplatí si slevy nechat sledovat například zde na Skrblíkovi, kde si můžete nechat zasílat slevy z mnoha obchodů přímo do vaší e-mailové schránky.

TopShop doprava zdarma a cena poštovného

TopShop doprava zdarma je exkluzivně pro členy Club 5* při nákupu nad 3 000 Kč. Pro ostatní lze získat TopShop poštovné zdarma pouze v rámci akce.

Zboží si můžete nechat zaslat Českou poštou nebo službou GLS. Cena je od 79 Kč.

TopShop vrácení zboží

TopShop vrácení zboží do 14 dnů je možné pro všechny objednávky. Pro vrácení musí být výrobek neporušený, nejlépe v originálním balení. Zboží k vrácení zašlete spolu s jednou částí kopie nebo její kopií, případně alespoň uveďte její číslo, vaše jméno a adresu. Můžete také uvést důvod vrácení, není to však nutnost.

Adresa pro zaslání vratky:

Studio Moderna, s.r.o.,
Praha 023, 223 10
(adresa úložné schránky České pošty)

Pro další informace týkající se Topshop vrácení zboží kontaktujte obchod na telefonním čísle 272 188 472.

TopShop reklamace 2022

TopShop reklamace zboží je možná ve standartní lhůtě 2 let. Uplatnit nárok na reklamaci je možné, pokud jde o vadu zboží, která nebyla způsobena špatným zacházením a používání a nejedná se o normální opotřebení.

Reklamační formulář, zašlete spolu se zbožím na adresu: Studio Moderna, s.r.o.,Praha 023, 223 10 (adresa úložné schránky České pošty), pokud se jedná o matraci, tak: Studio Moderna s.r.o., Nádražní 203, 250 64 Měšice u Prahy.

TopShop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

TopShop lze telefonicky kontaktovat na telefonním čísle: +420 272 188 490 (po-pá 8-20 hodin, so-ne + svátky 9:30- 16 hodin).

Pro kontaktování můžete také využít e-mail TopShop info@topshop.cz.

Adresa TopShop, která však není prodejnou, ale pouze sídlem společnosti:

Studio Moderna, s. r. o.
U Nákladového nádraží 6
130 00 Praha 3