leden 2020

Slevové kódy TopShop leden 2020

Rating: 9 (30 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

TopShop je internetový obchod s domácími potřebami známými z televizního teleshoppingu. Kamenné prodejny TopShop najdete v Praze, Brně a v Českých Budějovicích. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny pro TopShop.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. TopShop jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
 • 30 dny Top Shop | Sleva až 50 %
 • 535 dny Ušetřete za nákup HD kamery do auta rovných 500 Kč
 • 577 dny TopShop.cz slevy až 70 % a dárek zdarma v hodnotě 599 Kč
 • 647 dny TopShop.cz Týden Šílených slev až 70 % !!!
 • 703 dny TopShop sleva až 60 %
 • 864 dny TopShop.cz slevový kupón 400 Kč sleva

Jak ušetřit TopShop 2020

Internetový obchod Topshop nabízí široký sortiment praktického zboží, které usnadní práci v domácnosti i na zahradě. Můžete zde také zakoupit produkty pro péči o vaše zdraví a krásu. Obchod nezapomíná ani na děti, pro které připravil nabídku hraček. Většinu produktů můžete znát z televizních reklam. V obchodě je samozřejmě možné zboží zakoupit také výhodně a to v akcích Topshop, které jsou vždy aktuálně připravené. Pokud chcete ušetřit ještě víc, doporučujeme sledovat akční kupóny Topshop, které pravidelně přináší portál Skrblík.cz.

Slevové kupóny Topshop

Ušetřit na Topshop se dá několika způsoby, které vám nyní představíme. Obchod stále nabízí slevy a akce na výprodejové zboží. V záložce Akce na horní liště najdete vždy aktuální nabídku zlevněného zboží. Zde je možné zakoupit zboží ze všech nabízených kategorií za zajímavé ceny. Dalším způsobem úspory jsou slevové kódy Topshop. Informace o slevách a o akčních kupónech Topshop vám přinášíme na našem webu Srblík.cz. Aby vám nic neuniklo, můžete si nechat zasílat náš newsletter.

Členství v Topshop Clubu 5*

Dalším způsobem, kterým je možné získat slevy Topshop je stát se členem Clubu 5*. Pro členství v Clubu 5* je nutné se zaregistrovat jako člen a zaplatit roční členský poplatek. Díky tomu můžete využívat slevové kupóny Topshop určené pouze členům Clubu 5*. Těmito výhodami jsou kromě akčních kódů Topshop také dárek při vstupu do Clubu 5*, odložené splátky při nákupu dražšího zboží, záruka vrácení peněz a zvýhodněná cena dopravy.

Budete dostávat pozvání zúčastnit se soutěží za zajímavé ceny a katalogy se speciálními nabídkami a slevami Topshop.

Členství v Clubu 5* má tři různé úrovně:

 • Basic členství za roční poplatek 590 Kč
 • Premium členství za roční poplatek 690 Kč
 • Exclusive členství za roční poplatek 590 Kč

Každý člen dostane na základě zaplacení faktury členskou kartu s jedinečným kódem díky němuž může čerpat všechny výhody a akční kupóny Topshop.

Jak použít slevový kód Topshop

Pokud máte k dispozici slevový kupón Topshop, můžete jej jednoduše vložit do příslušného pole v nákupním košíku.

Poté stisknete tlačítko “Aktivovat” a slevový kupón Topshop se uplatní na vaši objednávku. Akční kupóny Topshop většinou nelze kombinovat.

Možnosti platby a dopravy Topshop

Obchod nabízí tři možnosti platby: platbu při doručení, platbu online pomocí PayU a platbu na splátky Cetelem.

V závislosti na výběru způsobu platby je možné vybrat i různě výhodný způsob dopravy:

 • Přepravce Geis.cz (kurýr) nabízí při platbě po doručení a platbě na splátky přepravu za 155 Kč, při platbě předem za 120 Kč.
 • Česká pošta dopraví zásilku při platbě po doručení také za 155 Kč a př platbě předem za 120 Kč.
 • Uloženka – osobní odběr na odběrových místech vyjde při platbě po doručení na 85 Kč, při platbě online na 65 Kč.

Dopravu zdarma Topshop běžně nenabízí. Zvýhodněnou dopravu můžete využít pouze na základě akčních kódů Topshop, nebo díky členství v Club 5*.

Kamenné prodejny Topshop

Topshop má k dispozici 22 prodejen ve větších městech České republiky. Některé prodejny jsou specializované na určitou značku zboží – například Dormeo. Celý seznam prodejen je možné najít na internetových stránkách obchodu i s kontakty a otevírací dobou jednotlivých poboček. I v kamenných prodejnách lze uplatnit slevové kupóny Topshop.

Bezplatná pomoc Topshop po telefonu

Díky bezplatné telefonické službě můžete získat informace i uskutečnit objednávku vybraného zboží. Jak tato služba funguje? Po pravé straně internetové stránky obchodu otevřete záložku “Bezplatná pomoc s nákupem”. Po jejím otevření označíte tlačítko “Zavolejte mi”. Následně vyplníte jméno, telefonní číslo a čas, kdy vám může operátor obchodu zavolat a pomoci vám s objednávkou nebo podat potřebné informace. Ty se mohou například týkat nabídky aktuálních slevových kódů Topshop, nebo dalších nabízených akcí.