duben 2021

Slevový kód ToneryNáplně duben 2021

9 (12 hodnocení) O obchodu

Eshop ToneryNáplně se specializuje na prodej spotřebního zboží k tiskárnám od firem Dell, Epson, Canon a dalším zařízením od těchto a mnoha jiných značek. Obchod má pozitivní hodnocení na srovnávači Heureka a nákup by tak měl být bezproblémový. Ušetřit v ToneryNáplně lze například při použití služby cashback nebo pokud získáte dopravu zdarma. Koupit si můžete i zboží s porušeným obalem, která zpravidla bývá za výhodnější cena.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. ToneryNáplně jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit ToneryNáplně 2021

Obchod ToneryNáplně působí na českém a slovenském trhu již od roku 1999. ToneryNáplně se zabývají prodejem originálního a alternativního spotřebního materiálu od značek Samsung, HP, Canon, Epson, Konica-Minolta, Dell, Sharp, STARInk, IBM a mnoho dalších.

Není mnoho možností, jak ušetřit v ToneryNáplně. Několik vybraných poskytovatelů nabízí pro ToneryNáplně cashback. Obchod se neúčastní akce Black Friday, ani nevyužívá slevové kódy.  Při nákupu nad stanovenou hodnotu je v ToneryNáplně doprava zdarma.

Kamenná prodejna ToneryNáplně se nachází v Lázních Bělohrad. Na portálu Heuréka, kde obchod doporučuje 96 % zákazníků, si můžete srovnat cenu zboží s konkurencí.

Jak získat slevový kupón ToneryNáplně

Při první objednávce se můžete přihlásit k odběru newsletteru. Obchod vám bude do vašeho e-mailu posílat informace o právě probíhajících slevách. Slevový kupón ToneryNáplně nevyužívají.

Pokud v budoucnu začnou ToneryNáplně slevový kupón používat, tak vás o tom budeme informovat na portálu Skrblík, kde pro vás publikujeme slevové kupóny pro stovky různých obchodů. Můžete se přihlásit k odběru newsletteru a my vám budeme ty nejlepší slevové kupóny a akce z dalších obchodů posílat přímo na váš e-mail.

Jak uplatnit slevový kód ToneryNáplně

ToneryNáplně slevový kód aktuálně nevyužívají. Pokud ale v budoucnu začne obchod slevové kódy používat, tak vás o tom budeme na těchto stránkách informovat.

Při použití slevových kódů si vždy dejte pozor na jejich podmínky pro uplatnění. Často jsou totiž slevové kódy nějak omezeny. Většinou se jedná o časové omezení nebo minimální hodnotu objednávky.

Cashback ToneryNáplně

6 % získat bonus 60 Kč6 % získat bonus 50 Kč6 % získat bonus 200 Kč

Vybraní poskytovatelé služby cashback, Plná peněženka, Refundo nebo Tipli nabízejí pro ToneryNáplně cashback. Při nákupu přes tyto portály získáte zpět z vaší objednávky 6 %.

Bonus v podobě peněz zpět získáte po rychlé a bezplatné registraci na jednom z portálů. Následně s proklikněte do obchodu a vytvořte objednávku. Po převzetí zboží budou připsány na vaše cashbacko konto peníze, které si můžete nechat vyplatit na váš bankovní účet, často můžete získat i vstupní bonus nebo bonus za doporučení nových uživatelů.

ToneryNáplně slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy ToneryNáplně nabízí v průběhu roku na vybrané druhy zboží. V záložce “BAZAR“ máte možnost zakoupit zboží s poškozeným nebo chybějícím obalem. Slevové kódy ToneryNáplně nevyužívají. Odběratelé newsletteru jsou o všech slevách a akcích informováni na e-mail.

Doprava zdarma z ToneryNáplně je ke každé objednávce nad 1 000 Kč. Obchod se neúčastní českých slevových akcí ToneryNáplně Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes. Také mezi obchody účastnící se akce Black Friday ToneryNáplně nenajdete.

ToneryNáplně doprava zdarma a cena poštovného

Každý, kdo nakoupí nad 1 000 Kč, získá od ToneryNáplně poštovné zdarma. Platit můžete kartou on-line, předem na účet, převodem na fakturu, hotově/kartou při osobním odběru nebo na dobírku, za kterou si připlatíte 35 Kč. Pokud nakoupíte nad 10 000 Kč, tak neplatíte ani za dobírku.

Možnosti a ceny dopravy:

  • Osobní odběr v Lázních Bělohrad: zdarma
  • Zásilkovna: 60 Kč
  • GLS: 85 Kč

ToneryNáplně vrácení zboží

Do 14 dnů od převzetí zboží akceptují ToneryNáplně vrácení zboží bez udání důvodu. Zboží, které vracíte, musí být nepoškozené, bez známek použití a nejlépe v původním obalu, jinak vám mohou být účtovány poplatky za uvedení zboží do původního stavu.

Zabalte důkladně do krabice zboží, které jste se rozhodli vrátit, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis o odstoupení od smlouvy, kam nezapomeňte uvést číslo bankovního účtu pro vrácení peněz a kontaktní údaje na vás. Balíček poté odneste na kteroukoli pobočku Zásilkovny, kde obsluze nahlaste kód “96591681“ a budeme mít odeslání zdarma. Případně můžete balíček přinést osobně na prodejnu nebo zaslat jinou přepravní společností na adresu níže, to je však na vlastní náklady.

Adresa pro vrácení zboží:
Jiří Štefan – www.tonerynaplne.cz
Horní Nová Ves 276
Lázně Bělohrad
507 81

ToneryNáplně reklamace 2021

Reklamace ToneryNáplně řeší v záruční lhůtě, která je na veškeré prodávané zboží 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Na vyřízení reklamace má obchod maximálně 30 dnů. O průběhu a výsledku reklamace vás obchod informuje na váš e-mail, který je uveden v reklamačním formuláři.

Možnosti uplatnění reklamace:

  1. Osobně – Zboží můžete přinést společně s fakturou na prodejnu v Lázních Bělohrad, kde s vámi vše potřebné vyřeší pracovník prodejny.
  2. Pomocí Zásilkovny – Zabalte zboží do krabice, do které přiložte kopii faktury a vyplněný ToneryNáplně reklamační formulář, který je k dispozici ke stažení zde. Kompletní balíček odneste na jakoukoli pobočku Zásilkovny a obsluze nahlaste kód “ 96591681“, abyste měli odeslání zdarma.
  3. Přepravní společností – Do krabice zabalte vadné zboží a balíček odešlete přepravní společností na adresu níže. Do balíčku přiložte také kopii faktury a vyplněný reklamační formulář ToneryNáplně, který si můžete stáhnout zde.

Adresa pro uplatnění reklamace:
Jiří Štefan – www.tonerynaplne.cz
Horní Nová Ves 276
Lázně Bělohrad
507 81

ToneryNáplně kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud chcete kontaktovat ToneryNáplně, tak máte možnost pouze písemně. ToneryNáplně telefonní číslo z důvodu pracovní vytíženosti nenabízí. Pro komunikaci tedy můžete použít on-line chat v pravém dolním rohu na e-shopu nebo ToneryNáplně e-mail info@tonerynaplne.cz, na který vám dle informací z obchodu odpoví v pracovní dobu do 10 minut. Kamenná prodejna ToneryNáplně se nachází v Lázních Bělohrad. Informace o prodejně a výdejním místě naleznete zde.