červenec 2024

2x ToneryNáplně slevový kód na červenec 2024

(21 hodnocení)
O obchodu

Eshop ToneryNáplně se specializuje na prodej spotřebního zboží k tiskárnám od firem Dell, Epson, Canon a dalším zařízením od těchto a mnoha jiných značek. Obchod má pozitivní hodnocení na srovnávači Heureka a nákup by tak měl být bezproblémový. Ušetřit v ToneryNáplně lze například při použití služby cashback nebo pokud získáte dopravu zdarma. Koupit si můžete i zboží s porušeným obalem, která zpravidla bývá za výhodnější cena.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 499 Kč
Můžete přejít do obchodu. ToneryNáplně jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
ToneryNáplně slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit ToneryNáplně 2024

Obchod ToneryNáplně působí na českém a slovenském trhu již od roku 1999. ToneryNáplně se zabývají prodejem originálního a alternativního spotřebního materiálu od značek Samsung, HP, Canon, Epson, Konica-Minolta, Dell, Sharp, STARInk, IBM a mnoho dalších.

Není mnoho možností, jak ušetřit v ToneryNáplně. Několik vybraných poskytovatelů nabízí pro ToneryNáplně cashback. Obchod se neúčastní akce Black Friday, ani nevyužívá slevové kódy.  Při nákupu nad stanovenou hodnotu je v ToneryNáplně doprava zdarma.

Kamenná prodejna ToneryNáplně se nachází v Lázních Bělohrad. Na portálu Heuréka, kde obchod doporučuje 96 % zákazníků, si můžete srovnat cenu zboží s konkurencí.

Jak získat slevový kupón ToneryNáplně

Při první objednávce se můžete přihlásit k odběru newsletteru. Obchod vám bude do vašeho e-mailu posílat informace o právě probíhajících slevách. Slevový kupón ToneryNáplně nevyužívají.

Pokud v budoucnu začnou ToneryNáplně slevový kupón používat, tak vás o tom budeme informovat na portálu Skrblík, kde pro vás publikujeme slevové kupóny pro stovky různých obchodů. Můžete se přihlásit k odběru newsletteru a my vám budeme ty nejlepší slevové kupóny a akce z dalších obchodů posílat přímo na váš e-mail.

Jak uplatnit slevový kód ToneryNáplně

ToneryNáplně slevový kód aktuálně nevyužívají. Pokud ale v budoucnu začne obchod slevové kódy používat, tak vás o tom budeme na těchto stránkách informovat.

Při použití slevových kódů si vždy dejte pozor na jejich podmínky pro uplatnění. Často jsou totiž slevové kódy nějak omezeny. Většinou se jedná o časové omezení nebo minimální hodnotu objednávky.

Cashback ToneryNáplně

Cashback Plná peněženkaaž 6 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 6 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 6 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 6 % získat bonus 50 Kč

Vybraní poskytovatelé služby cashback, Plná peněženka, Refundo, Vratné peníze nebo Tipli nabízejí pro ToneryNáplně cashback. Při nákupu přes tyto portály získáte zpět z vaší objednávky až 6 %.

Bonus v podobě peněz zpět získáte po rychlé a bezplatné registraci na jednom z portálů. Následně s proklikněte do obchodu a vytvořte objednávku. Po převzetí zboží budou připsány na vaše cashbacko konto peníze, které si můžete nechat vyplatit na váš bankovní účet, často můžete získat i vstupní bonus nebo bonus za doporučení nových uživatelů.

ToneryNáplně slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy ToneryNáplně nabízí v průběhu roku na vybrané druhy zboží. V záložce “BAZAR“ máte možnost zakoupit zboží s poškozeným nebo chybějícím obalem. Slevové kódy ToneryNáplně nevyužívají. Odběratelé newsletteru jsou o všech slevách a akcích informováni na e-mail.

Doprava zdarma z ToneryNáplně je ke každé objednávce nad 1 499 Kč. Obchod se neúčastní českých slevových akcí Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes. Také mezi obchody účastnící se akce Black Friday ToneryNáplně nenajdete.

ToneryNáplně doprava zdarma a cena poštovného

Každý, kdo nakoupí nad 1 499 Kč, získá od ToneryNáplně poštovné zdarma. Platit můžete kartou on-line, předem na účet, převodem na fakturu, hotově/kartou při osobním odběru nebo na dobírku, za kterou si připlatíte 35 Kč. Pokud nakoupíte nad 10 000 Kč, tak neplatíte ani za dobírku.

Možnosti a ceny dopravy:

  • Osobní odběr v Lázních Bělohrad: zdarma
  • Zásilkovna: 69 Kč
  • GLS expresní dodání: 96 Kč

ToneryNáplně vrácení zboží

Do 14 dnů od převzetí zboží akceptují ToneryNáplně vrácení zboží bez udání důvodu. Zboží, které vracíte, musí být nepoškozené, bez známek použití a nejlépe v původním obalu, jinak vám mohou být účtovány poplatky za uvedení zboží do původního stavu.

Zabalte důkladně do krabice zboží, které jste se rozhodli vrátit, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis o odstoupení od smlouvy, kam nezapomeňte uvést číslo bankovního účtu pro vrácení peněz a kontaktní údaje na vás. Balíček poté odneste na kteroukoli pobočku Zásilkovny, kde obsluze nahlaste kód “96591681“ a budeme mít odeslání zdarma. Případně můžete balíček přinést osobně na prodejnu nebo zaslat jinou přepravní společností na adresu níže, to je však na vlastní náklady.

Adresa pro vrácení zboží:
Jiří Štefan – www.tonerynaplne.cz
Horní Nová Ves 276
Lázně Bělohrad
507 81

ToneryNáplně reklamace 2024

Reklamace ToneryNáplně řeší v záruční lhůtě, která je na veškeré prodávané zboží 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Na vyřízení reklamace má obchod maximálně 30 dnů. O průběhu a výsledku reklamace vás obchod informuje na váš e-mail, který je uveden v reklamačním formuláři.

Možnosti uplatnění reklamace:

  1. Osobně – Zboží můžete přinést společně s fakturou na prodejnu v Lázních Bělohrad, kde s vámi vše potřebné vyřeší pracovník prodejny.
  2. Pomocí Zásilkovny – Zabalte zboží do krabice, do které přiložte kopii faktury a vyplněný ToneryNáplně reklamační formulář. Kompletní balíček odneste na jakoukoli pobočku Zásilkovny a obsluze nahlaste kód “ 96591681“, abyste měli odeslání zdarma.
  3. Přepravní společností – Do krabice zabalte vadné zboží a balíček odešlete přepravní společností na adresu níže. Do balíčku přiložte také kopii faktury a vyplněný reklamační formulář ToneryNáplně, který si můžete stáhnout.

Adresa pro uplatnění reklamace:
Jiří Štefan – www.tonerynaplne.cz
Horní Nová Ves 276
Lázně Bělohrad
507 81

ToneryNáplně kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud chcete kontaktovat ToneryNáplně, tak máte možnost pouze písemně. ToneryNáplně telefonní číslo z důvodu pracovní vytíženosti nenabízí. Pro komunikaci tedy můžete použít on-line chat v pravém dolním rohu na e-shopu nebo ToneryNáplně e-mail info@tonerynaplne.cz, na který vám dle informací z obchodu odpoví v pracovní dobu do 10 minut. Kamenná prodejna ToneryNáplně se nachází v Lázních Bělohrad.