červen 2024

3x TMnábytek slevový kód na červen 2024

(30 hodnocení)
O obchodu

V TMnábytek najdete kvalitní nábytek pro každou místnost. K dispozici je velký výběr zboží, ať už sháníte například skříň, židle, stůl, police, postele, pohovky nebo třeba křesla. V eshopu je k dispozici doprava zdarma včetně výnosu do patra, pokud splníte obchodní podmínky. TMnábytek má i kolekce nábytku, u kterých se můžete inspirovat. TMnábytek slevové kódy můžete získat v e-shopu nebo na Facebooku a následně je uplatnit v nákupním košíku. Cashback TMnábytek podporuje, využijte i sezónní výprodeje.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 19 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. TMnábytek jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
TMnábytek slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit TMnábytek 2024

Prostor, který tvoří Váš domov, si zaslouží být uspořádán tak, aby jste se v něm cítili co nejlépe. A nábytek bývá jeho nedílnou součástí.

TMnábytek se svou 15letou zkušeností s prodejem nábytku nabízí online prodej okolo 15 000 produktů. Najdete zde vše od nábytku různých stylů až po funkční, designově zajímavé doplňky.

Dále obchod nabízí odborné poradenství v oblasti interiérového designu a informuje o současných trendech v oblasti designu nábytku, které pro Vás mohou být inspirací.

Ať už tedy plánujete pozměnit Váš obývací pokoj, nebo hledáte řešení, jak zařídit dětský pokoj nebo malou předsíň, bude se Vám hodit pár tipů, jak ušetřit na TMnábytek.

Způsobů, jak ušetřit TMnábytek nabízí hned několik. První způsob nabízí přihlášení k odběru newsletteru. Jako poděkování získáte slevový kupón v hodnotě 350 Kč, který můžete využít na svůj první nákup nad 7 000 Kč.

Navíc získáte přehled o plánovaných akcích, slevách a novinkách z oblasti interiérového vybavení a doplňků.

Další příležitost, jak ušetřit na TMnábytek, je sledování profilu na sociální síti Facebook. Zde obchod pravidelně upozorňuje pomocí příspěvků na chystané akce a slevy nebo poskytnou zajímavé tipy.

Jak získat slevový kupón TMnábytek

Slevový kupón TMnábytek bývá zasílán stálým zákazníkům v rámci slevových akcí a odběratelům newsletteru.

Pokud není s levový kupón TMnábytek momentálně nabízen na stránkách e-shopu, zkuste se podívat na portálu Skrblík.cz, zda není k dispozici nějaká akce.

Čas od času se slevový kupón TMnábytek také objeví v příspěvku na sociální síti Facebook, kterou obchod spravuje a kde propaguje své zboží.

Jak uplatnit slevový kód TMnábytek

Slevový kód TMnábytek uplatníte jako u většiny e-shopů v prvním kroku objednávky. Do kolonky “Slevový kód”stačí vepsat získaný slevový kód a pokud bude platný, sleva bude ihned odečtena.

Slevový kod TMnábytek může být omezen pouze na určité zboží, může mít omezenou lhůtu platnosti nebo platí pouze na objednávky nad určitou hodnotu, proto je dobré si předem jeho platnost ověřit.

Slevový kód TMnábytek

Cashback TMnábytekCashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus 200 Kč

TMnábytek cashback přináší příležitost, jak získat část peněz za nákup zpět. Registrace u některého poskytovatele služby  (Plná peněženkaRefundoTipli,) vám umožní přes jejich speciální odkaz vstoupit na stránku obchodu.

Zde pak můžete nakupovat a za uskutečněný nákup Vám bude zpět vrácena část hodnoty nákupu na účet. Cashback se může u jednotlivých poskytovatelů služby lišit, obvykle jde o 2 až 10 %. Obchod aktuálně nabízí formou služby TMnábytek cashback  2,5 % z nákupu zpět prostřednictvím výše zmíněných portálů.

TMnábytek slevy – výprodeje, Black Friday…

TMnábytek slevy jsou v eshopu nabízeny prakticky celoročně. Pravidelně aktualizovaná sekce ”Slevové akce” zahrnuje všechny výrobky, které lze nakoupit za výhodnější cenu. Ať už jde o zboží v akci, novinku, zboží ve výprodeji.

Velmi oblíbené jsou sezonní slevy TMnábytek (například TMnábytek sezónní výprodeje), které jsou pravidelně promovány na webových stránkách, na profilu Facebook nebo o nich budete informováni po přihlášení k odběru newsletteru.

TMnábytek doprava zdarma a cena poštovného

TMnábytek doprava zdarma je tu pro každého, kdo nakoupí nad 19 000 Kč.

Dopravu zajišťuje obchod vlastní dopravou a navíc poskytuje i výnos nábytku na Vámi uvedenou adresu. Pokud Vaše objednávka nepřesáhne hodnotu 15 000 Kč cena dopravy na území ČR je 1 200 Kč.

Celoplošné akce Den dopravy zdarma se obchod neúčastní.

TMnábytek vrácení zboží

Vrácení zboží TMnábytek je možné provést standardně v zákonné lhůtě 14 dní.  Stačí jen vyplnit vzorový formulář, který je ke stažení na webových stránkách a ten zaslat na e-mail: obchod@tmnabytek.cz.

Zboží, spolu s dokladem o zaplacení, zašlete na adresu: TMnábytek – OlzaLogistic, ul. Protifašistických bojovníků 2; 737 01 Český Těšín.

Náklady na vrácení zboží hradí zákazník. Částka za vrácené zboží Vám bude zaslána nejpozději do 14 dnů, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.

TMnábytek reklamace 2024

TMnábytek reklamace se uplatňuje písemně nebo e-mailem na: reklamace@tmnabytek.cz

Reklamační oddělení zpracuje Vaší žádost a domluví se s vámi na dalších krocích.

Reklamace se předávají přímo výrobci. Veškeré náklady na reklamaci hradí společnost TMnábytek. Vadné díly Vám vymění obchod na vlastní náklady.

Do 30 dnů budete vyrozuměni o způsobu řešení reklamace.

TMnábytek kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Máte-li jakýkoli dotaz, můžete využít TMnábytek kontakt. Obchod nabízí hned několik možností, jak se s ním spojit.

  • k telefonním dotazům je k dispozici zákaznická linka TMnábytek  225 850 248 (Po-Pá, 9-17)
  • pro písemné dotazy TMnábytek e-mail: obchod@tmnabytek.cz
  • pro písemné dotazy týkající se dopravy: doprava@tmnabytek.cz
  • pro písemné dotazy týkající se reklamací: reklamace@tmnabytek.cz
  • další variantou, jak můžete obchod kontaktovat v případě potřeby, je pomocí sociální sítě Facebook