duben 2024

1x Tipli slevový kód na duben 2024

(16 hodnocení)
O obchodu

Tipli je cashbackový portál, který nabízí slevy až 33 % do desítek internetových obchodů formou vrácení peněz na účet uživatele. Pro získání slevy se stačí zaregistrovat na internetových stránkách Tipli a následně vstoupit do obchodu přes unikátní odkaz, který zajistí spárování vašeho konta s vaší objednávkou. Obchod následně vyplatí portálu odměnu za vaše přivedení a Tipli vám část této odměny vyplatí.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Tipli jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Tipli slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 4. 2024

Jak ušetřit Tipli 2024

Tipli je česká společnost provozující cashbackový portál, který nabízí slevy až třicet tři procent do desítek internetových obchodů formou vrácení peněz na účet uživatele. Pro získání slevy se stačí zaregistrovat na internetových stránkách Tipli.

Díky našemu webu byste mohli na internetovém portálu Tipli ušetřit, jelikož pro Vás máme celou řadu slev do Tipli.

Jak uplatnit slevové kupóny Tipli

Poradíme Vám, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód TipliSlevový kupón Vám pomůže ušetřit na Tipli. Zadat slevový kód Tipli je velice jednoduché.

Vyberte si aktuální slevový kód Tipli

Na internetovém portálu Tipli lze uplatnit nejrůznější druhy slevových kupónů, většinou se jedná o slevy za objednávku v určité hodnotě.

Z naší nabídky si vyberte aktuální slevový kód Tipli. Snažíme se Vám stále přinášet nové platné slevové kupóny Tipli. Pomůže Vám to ušetřit peníze a čas, neboť všechny slevy jsou přehledně na jednom místě.

U vybrané slevy Tipli stačí kliknout na tlačítko “Zobrazit kupón”.

Otevře se vám nové okno se stránkami Tipli a v původním okně se zobrazí slevový kód Tipli. Pro jednodušší používání si ho zkopírujte do schránky, můžete si ho také zapamatovat.

Aktuální slevy Tipli. Jak ušetřit na Tipli?

Internetový portál Tipli pravidelně nabízí slevy, což znamená, že můžete ušetřit až třicet tři procent.

Můžete se také přihlásit k odběru newsletteru Tipli, v němž se dozvíte o všech aktuálních slevách a akcích.

Zaregistrujte se na Tipli a vyberte si obchod. Přejděte do vybraného obchodu přes tlačítko Přejít do obchodu a proveďte nákup, jak jste zvyklí. Tím se návštěva zaeviduje a Tipli může přiřadit odměnu k Vašemu uživatelskému účtu. Nákup prosím neodkládejte na později, mohlo by dojít ke ztrátě spojení mezi Tipli a obchodem a nepřipíšou se řádně Vaše peníze zpět.

Po dokončeném nákupu připíše Vám Tipli odměnu do 2 pracovních dní na Váš uživatelský účet. Odměna bude ve stavu registrovaná. Registrovaná odměna čeká na potvrzení obchodníkem, které Tipli získá od obchodníka během 2 až 60 dní. Odměny potvrzené obchodníkem mohou být ihned zařazeny do Vaší příští výplaty.