říjen 2021

Slevový kód Tipli říjen 2021

8 (25 hodnocení) O obchodu

Tipli.cz je cashbackový portál, který nabízí slevy až 33 % do desítek internetových obchodů formou vrácení peněz na účet uživatele. Pro získání slevy se stačí zaregistrovat na internetových stránkách Tipli.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Tipli jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 295 dny Rajče.net a cashback Tipli ► ušetřete 7,5 % z celého nákupu
  • 295 dny Cashback Tipli: získejte zpět 1,3 % z nákupu na Pet-food
  • 295 dny Získejte s Tipli cashback až 4,5 % z nákupu v GANT
  • 295 dny Ušetřete až 3,5 % z Vašeho nákupu v Nej-ceny.cz s cashback od Tipli
  • 295 dny Cashback Tipli: získejte 5 % z nákupu v BUTLERS zpět
  • 295 dny Expert.cz cashback Tipli ► ušetřete až 1 % z celého nákupu

Jak ušetřit Tipli 2021

Tipli je česká společnost provozující cashbackový portál, který nabízí slevy až třicet tři procent do desítek internetových obchodů formou vrácení peněz na účet uživatele. Pro získání slevy se stačí zaregistrovat na internetových stránkách Tipli.

Díky našemu webu byste mohli na internetovém portálu Tipli ušetřit, jelikož pro Vás máme celou řadu slev do Tipli.

Jak uplatnit slevové kupóny Tipli

Poradíme Vám, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód TipliSlevový kupón Vám pomůže ušetřit na Tipli. Zadat slevový kód Tipli je velice jednoduché.

Vyberte si aktuální slevový kód Tipli

Na internetovém portálu Tipli lze uplatnit nejrůznější druhy slevových kupónů, většinou se jedná o slevy za objednávku v určité hodnotě.

Z naší nabídky si vyberte aktuální slevový kód Tipli. Snažíme se Vám stále přinášet nové platné slevové kupóny Tipli. Pomůže Vám to ušetřit peníze a čas, neboť všechny slevy jsou přehledně na jednom místě.

U vybrané slevy Tipli stačí kliknout na tlačítko “Zobrazit kupón”.

Otevře se vám nové okno se stránkami Tipli a v původním okně se zobrazí slevový kód Tipli. Pro jednodušší používání si ho zkopírujte do schránky, můžete si ho také zapamatovat.

Aktuální slevy Tipli. Jak ušetřit na Tipli?

Internetový portál Tipli pravidelně nabízí slevy, což znamená, že můžete ušetřit až třicet tři procent.

Můžete se také přihlásit k odběru newsletteru Tipli, v němž se dozvíte o všech aktuálních slevách a akcích.

Zaregistrujte se na Tipli a vyberte si obchod. Přejděte do vybraného obchodu přes tlačítko Přejít do obchodu a proveďte nákup, jak jste zvyklí. Tím se návštěva zaeviduje a Tipli může přiřadit odměnu k Vašemu uživatelskému účtu. Nákup prosím neodkládejte na později, mohlo by dojít ke ztrátě spojení mezi Tipli a obchodem a nepřipíšou se řádně Vaše peníze zpět.

Po dokončeném nákupu připíše Vám Tipli odměnu do 2 pracovních dní na Váš uživatelský účet. Odměna bude ve stavu registrovaná. Registrovaná odměna čeká na potvrzení obchodníkem, které Tipli získá od obchodníka během 2 až 60 dní. Odměny potvrzené obchodníkem mohou být ihned zařazeny do Vaší příští výplaty.