leden 2019

Slevové kódy Tescoma

Rating: 9 (112 hodnocení) O obchodu 🔴 Tescoma kupóny na leden 2019 🕓 Aktualizováno dnes

Tescoma je český výrobce kuchyňského nádobí a nářadí s tradicí od roku 1992. Od počátku klade velký důraz na funkční design, na své produkty poskytuje záruku ve výši 3 až 10 let. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy na produkty Tescoma.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Tescoma jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 20 dny Tescoma.cz: Doprava zdarma na Váš nákup
  • 20 dny Tescoma.cz slevový kupón 100 Kč
  • 21 dny Tescoma: Kalendář s kuchařkou k nákupu ZDARMA
  • 56 dny Tescoma Black Friday 2018: Slevy až 75 % na vybrané zboží
  • 56 dny Tescoma Black Friday slevový kupón 100 Kč sleva
  • 56 dny Tescoma Black Friday slevový kupón 200 Kč sleva

Jak ušetřit Tescoma 2019

“Pokud máte kuchyň, budeme se snažit, aby TESCOMA byla vaší první volbou”. To je slogan ryze české firmy ze Zlína, která se zabývá nejen prodejem kuchyňských potřeb, ale i jejich vývojem a testováním. Jejich designérské centrum již získalo za své produkty nejedno ocenění. “Tescoma s chutí” jak praví další slogan téhle firmy tak s více než 20 letou historií s chutí dobývá další evropské trhy a úspěšně se rozrůstá a expanduje. U nás je jedničkou na českém a slovenském trhu, má pobočky v dalších 7 zemích a vyváží své produkty do více než 100 zemí světa. V dalších řádcích se můžete dočíst o tom, zda by se při nákupu u Tescomy nedalo ušetřit a uplatnit tak nějaká ta sleva do Tescomy.

Tescoma sleva

Tescoma slevy nabízí v průběhu celého roku. V roce 2016 se například objevila i v rámci programu O2 Extra výhody, kdy se nabízela sleva 20 % na veškerý sortiment. Doufejme, že i v dalších letech se podobná sleva v rámci tohoto programu zase objeví.

Pokud na stránkách zadáte svůj email k odběru novinek od Tescomy, obdržíte slevový kupón do Tescomy v hodnotě 50 Kč. Objevují se akční nabídky na určitý sortiment, kdy slevy dosahují desítky procent.

Další možnost jak ušetřit je být členem Tescoma Clubu, kdy sbíráte za nákupy klubové body (1 bod = 1 Kč), pak už například za první nákup přesahující 1 000 Kč vás nemine vybraná značková odměna za pouhou jednu korunu. A klub nabízí i další výhody – akční slevy jen pro členy, dvojnásobná  lhůta na vrácení zboží (30 dnů).

Nejjednodušší a zároveň nejpoužívanější Tescoma sleva je uplatňována tak, že použijete Tescoma slevový kupón nebo Tescoma slevový kód a ten zadáte při objednávce. Hodnota takto získaného slevového kódu na Tescomu.cz je různá s určitou časovou platností a tak nejjednodušší jak si pohlídat, aby vám žádná taková sleva neutekla, je začít odebírat pravidelný Skrblíkův zpravodaj a užívat si slevy nejen do Tescomy.

Slevový kód Tescoma.cz

Pokud je aktuálně nějaký slevový kupón Tescoma.cz nebo slevový kód Tescoma.cz vždy jej najdete na našich stránkách. Ten pak stačí zkopírovat či přepsat do příslušného pole u objednávky a slevu tak uplatníte (vizte obrázek). Zároveň hned vidíte počet bodů, který můžete za nákup získat do Tescoma Clubu a popř. si k objednávce vybrat dárek za 1Kč pro členy klubu.

Tescoma slevové kódy jsou různé hodnoty a bývají tak k dispozici např slevy do Tescomy 100 Kč (útrata nad 1 500 Kč), 150 Kč (útrata nad 2 500 Kč) ale i 200 Kč (útrata nad 3 500 Kč). Samozřejmě se nabídka může měnit.

Slevový kupón Tescoma.cz / Slevový kód Tescoma.cz

Doprava a platba na Tescoma.cz

Doprava zdarma u Tescomy je při objednávce nad 999 Kč. Využívá se služeb České pošty a DPD, lze si připlatit za dobírku. Osobní odběr zajišťuje Uloženka.cz.

Platit u Tescomy lze buď bankovním převodem či online platební kartou, nebo dobírkou u České pošty (30 Kč) nebo dobírkou u DPD (20 Kč). Pokud si zboží vyzvednete na odběrném místě Uloženky, pak vás to přijde na 10 Kč.

Velice šikovně má řešené Tescoma reklamace. Pokud nejste se zakoupeným zbožím spokojeni či jej chcete reklamovat, nemusíte se starat a utrácet peníze ze svého. Buď emailem či na zelené lince 800 140 770 si objednáte kurýra a ten od vás zboží bezplatně převezme a odveze do Tescomy.