duben 2024

3x Tescoma slevový kód na duben 2024

(45 hodnocení)
O obchodu

Tescoma je český výrobce kuchyňského nádobí a nářadí s tradicí od roku 1992. Od počátku klade velký důraz na funkční design, na své produkty poskytuje záruku ve výši 3 až 10 let. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy na produkty Tescoma.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 999 Kč
Můžete přejít do obchodu. Tescoma jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 25 dny Tescoma slevový kód: 20 % na vše
  • 80 dny Týden s Tescomou: 20% sleva na nákup
  • 467 dny Tescoma → 10% slevový kupon na nákup
Tescoma slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace3. 4. 2024

Jak ušetřit Tescoma 2024

Tescoma nabízí široký sortiment nádobí a kuchyňských potřeb. Kromě potřeb pro vaření a pečení zde najdete i vybavení pro stolování. Nakupovat navíc můžete v některé z kamenných prodejen či na e-shopu.

Existuje několik způsobů, jak ušetřit v Tescomě. Při větším nákupu nad 999 Kč získáte automaticky dopravu zdarma. Další výhody poskytuje Tescoma club. Jeho členové získávají za svůj nákup body, které následně přemění na slevu. Snížit cenu objednávky je možné i prostřednictvím slevových kódů.

Tescoma se také několikrát ročně účastní slevových akcí. Hned na začátku roku probíhá Tescoma novoroční výprodej. Na podzim pak na zákazníky čekají slevy v rámci Tescoma Black Friday . Ušetřit na dopravě i u levnějších objednávek můžete v rámci akce Tescoma Dny dopravy zdarma.

Jak získat slevový kupón Tescoma

Je hned několik možností, jak získat slevový kupón Tescoma. Obchod často nabízí získání slevového kupónu během akce Tescoma Black Friday. Slevový kód Tescoma na vás bude čekat i v případě, že se přihlásíte k odběru novinek. Po zadání vašeho e-mailu obdržíte automaticky slevu 100 Kč. Další cestou, jak získat slevový kupón Tescoma, je výhra v některé z pořádaných soutěží.

Zákazníci telefonního operátora O2 a klienti Raiffeisen Bank mají možnost získat slevový kupón Tescoma i dalšími způsoby.

V rámci O2 Extra výhod mohou klienti O2 získat slevové kódy poměrně pravidelně. Členové Premium RB Clubu si mohou vyzvednout slevový kód Tescoma, který nabízí různou výši slevy dle ceny objednávky.

Jak uplatnit slevový kód Tescoma

Předtím, než uplatníte slevový kód Tescoma, si ověřte jeho platnost. Slevový kód Tescoma získaný po přihlášení k odběru novinek je například platný pouze 2 týdny.

E-shop nabízí velmi jednoduchý způsob, jak uplatnit slevový kód Tescoma. V košíku jednoduše zkopírujete kód do pole “Uplatnit slevový kupón nebo dárkový poukaz”. Poté už stačí pouze kliknout na tlačítko “Uplatnit” a sleva bude z ceny nákupu odečtena.

Slevový kód Tescoma

Cashback Tescoma

Tescoma cashback nabízí například web Tipli.cz. Konkrétně se jedná o navrácení 3,5 % z ceny nákupu.

Cashback funguje na jednoduchém principu. Zaregistrujete se na speciálním webu, následně zakoupíte zboží. Poté už vám jen na zadaný bankovní účet přijde odpovídající částka.

Tescoma slevy – výprodeje, Black Friday…

Tescoma slevy nabízí již od začátku roku, kdy probíhají Tescoma novoroční výprodeje.

V září přichází Tescoma Dny Marianne, v říjnu je vystřídá akce Tescoma Nákupy OnaDnes. Výrazně ušetřit můžete také během Tescoma Black Friday.

Tescoma se pravidelně zapojuje i do akce Tescoma Dny dopravy zdarma. Během ní lze ušetřit na dopravě i při levnějších objednávkách.

Je třeba také zmínit, že obchod občas pořádá zajímavé soutěže. Vyhrát v nich můžete často kromě hmotných cen i slevový kupón Tescoma.

Tescoma doprava zdarma a cena poštovného

Pro všechny zákazníky je Tescoma doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč. Pod touto hranicí jsou ceny poštovného následující:

  • Expresní balíková služba DPD za 99 Kč
  • Česká pošta “Balík do ruky” za 75 Kč
  • Česká pošta “Balík na poštu” za 70 Kč
  • Česká pošta “Balík do balíkovny” za 55 Kč
  • Osobní odběr – Uloženka za 39 Kč

V rámci akce Tescoma Dny dopravy zdarma je však možné ušetřit na dopravě i u levnějších objednávek. Obchod se této akce účastnil v minulých letech poměrně pravidelně.

Tescoma vrácení zboží

Tescoma vrácení zboží do 14 dnů umožňuje všem zákazníkům. Členové Tescoma clubu mají tuto lhůtu prodlouženou, na vrácení zboží mají 30 dní. V obou případech není nutné uvádět důvod.

Nemusíte se navíc obávat složitého postupu. Tescoma vrácení zboží řeší velmi jednoduchou cestou i v případě nákupu zboží na e-shopu.

Pro podání žádosti o vrácení produktu lze použít e-mail tescoma@ergotep.cz či zelenou linku  800 140 770. V dalším kroku si objednáte bezplatný odvoz produktu. Neporušený výrobek zabalený nejlépe v originálním obalu společně s Reklamačním listem si poté převezme dopravce. Po vyřízení vám budou peníze zaslány na bankovní účet.

Tescoma reklamace 2024

Zboží jde u Tescomy reklamovat pomocí jednoduchého postupu, který se velmi podobá postupu při vrácení zboží. Pro podání žádosti o reklamaci můžete využít e-mail tescoma@ergotep.cz či zelenou linku  800 140 770. Je třeba uvést důvod této reklamace a číslo objednávky. Tescoma reklamace vyřizuje rychleji, pokud připojíte fotografii daného produktu a kopii dokladu o zakoupení.

Následně si objednáte svoz zboží. Do balíku s reklamovaným produktem nezapomeňte přiložit Reklamační list. Dopravce poté připravený balík vyzvedne a odveze.

Po převzetí produktu a posouzení reklamace vás bude obchod kontaktovat. Pokud vám bude vaše reklamace uznána, budou vám vráceny peníze na bankovní účet, případně zaslán nový výrobek. Celá reklamace by měla být vyřízena do 30 dnů.

Tescoma kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování e-shopu Tescomy lze využít Tescoma e-mail tescoma@ergotep.cz. Stejně tak je možný telefonní kontakt na bezplatné lince 800 140 770 (denně mimo st. svátky 9:00 – 21:00 hod). Své dotazy týkající se Tescoma Clubu můžete směřovat na
e-mail club@tescoma.cz či telefonní číslo 800 100 230.

Důležitou informací je i fakt, že Tescoma umožňuje telefonické objednání výrobků. Pro využití této služby volejte na telefonní číslo Tescoma 800 140 770. I v tomto případě je volání bezplatné.