Tescoma

Tescoma je český výrobce kuchyňského nádobí a nářadí s tradicí od roku 1992. Od počátku klade velký důraz na funkční design, na své produkty poskytuje záruku ve výši 3 až 10 let. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy na produkty Tescoma.

doprava

zdarma

Internetový obchod Tescoma.cz poskytuje dopravu zdarma při nákupu nad 999 Kč.

až 70 %

slevy

Výrobce kuchyňského náčiní Tescoma pravidelně aktualizuje nabídku zlevněných produktů. V současnosti můžete koupit například příbory se slevou 70 %. Veškeré zboží se slevami naleznete v sekci VÝPRODEJ..

dárky

k nákupům

Tescoma myslí na své věrné zákazníky a proto má pro ně připraven Tescoma Club. Ten přináší mnoho výhod:

 • akční slevy a výhodné nabídky jen pro vás

 • náleží vám dvojnásobná lhůta na vrácení zboží

 • především dárky k nákupům – za nákup v hodnotě 1.000 Kč získáváte možnost si za 1 Kč vybrat svou odměnu. Čím vyšší bude hodnota vašeho nákupu, tím hodnotnější dárek za korunu získáte.

 

 

dárek za 1Kč

pro členy klubu

Pokud nakupujete v Tescomě, určitě se vyplatí být členem Tescoma klubu. Za nákup totiž získáváte body, který Vám zlevní další nákup 1bod = 1Kč. Pokud nakoupíte za více než 1000 Kč, pak máte možnost získat dárek za 1Kč k Vaší objednávce. Čím vyšší hodnota objednávky bude, tím lepší dárek následně získáte. Samozřejmostí jsou akční slevy pro členy klubu, dvojnásobná lhůta na vrácení zboží atd. Být členem tescoma Clubu se vyplatí.

až 20 %

slevový kupón

Slevový kód Tescoma.cz

Až 20% sleva na Tescoma.cz se nabízí v rámci programu od společnosti Raiffeisenbank. Pokud jste držiteli vybrané platební karty od této banky, pak jste i členy PREMIUM RB CLUBU a můžete čerpat nejednu výhodu. Slevový kupón, který se k tomuto programu váže vám pak umožní uplatnit slevu na produkty od Tescomy dle výše objednávky.

Pokud na eshopu Tescomy budete chtít nakoupit v rozmezí 0-3.000 Kč pak slevový kód aktivuje slevu 10 %.

Pokud od 3.001 Kč do 5.000 Kč je sleva 15%.

Pokud nakoupíte nad 5.001 Kč máte slevový kupón u Tescoma.cz na 20 % slevu.

Sleva se nevztahuje na poštovné a balné.  V nákupním košíku pak zadáte potřebný slevový kód a je nutno zvolit platbu kartou.

20 %

sleva

Aktuální slevový kupón Tescoma v hodnotě 20 % lze použít až do 10. září 2017. Sleva neplatí na zboží v akci a na dárkové poukazy.

20 %

sleva

20 % sleva do Tescomy

 • Zdravé dózy TESCOMA na svačiny či do mrazničky jsou vyrobené z nezávadného plastu a během srpna je pořídíte se slevou 20 %.
 • Slevu uplatníte ve Značkovém e-shopu TESCOMA a v Prodejních centrech TESCOMA.
 • Nabídka platí do 31. 8. 2017.

Sleva platí pouze pro zákazníky se SIM kartou od O2 v rámci programu O2 EXTRA Výhody. Objednejte si SIM kartu  zdarma!

20 %

sleva

 • Sleva platí pouze pro zákazníky se SIM kartou od O2 v rámci programu O2 EXTRA výhody. Objednejte si SIM kartu  zdarma!
 • Jednoduchá elegance porcelánového nádobí a příborů z nerezavějící oceli značky TESCOMA zkrášlí nejednu letní hostinu. Využijte slevu 20 % na červnový nákup.
 • Nabídka platí do 30. 6. 2017.

 

 

200 Kč

sleva

Slevu 200 Kč na celý sortiment od Tescomy. Platí pro nákup od 1.000 Kč a jen do 31.3.2017

 • Sleva 200 Kč při nákupu nad 1 000 Kč platí na nákup NEAKČNÍHO zboží TESCOMA ve Značkovém e-shopu.
 • Sleva platí pouze pro PRÉMIOVÉ ZÁKAZNÍKY O2 s prémiovými tarify.
 • Nabídka platí do 31. 3. 2017.

Objednejte si SIM kartu zdarma!

 

 

20 %

sleva

20% sleva TESCOMA.cz

Tescoma slevy přináší během celého roku a nejinak tomu bude hned v lednu. Probíhá totiž akce Týden s TESCOMOU, kdy se Tescoma sleva vyšplhá až k 20 % a to na celý sortiment. Akce probíhá v týdnu od 13.1. do 22.1.2017 a akce je u Tescomy velmi úspěšná a jedna z největších během celého roku.

150 Kč

sleva

Slevový kupón do e-shopu Tescoma v hodnotě 150 Kč, nabídka je platná pouze u nákupu v hodnotě 2 500 Kč a více. Platnost slevového kódu končí 31. prosince 2016.

200 Kč

sleva

Slevový kód v hodnotě 200 Kč do e-shopu Tescoma.cz. Sleva je podmíněna objednávkou v hodnotě alespoň 3 500 Kč, nabídka končí 31. prosince 2016.

100 Kč

sleva

Sleva 100 Kč při nákupu v internetovém obchodě Tescoma v hodnotě nad 2 000 Kč. Slevový kód není možné uplatnit na nákup dárkových poukazů. Platnost slevy je do 31. července 2016.

200 Kč

sleva

Slevový kupón v hodnotě 200 Kč na nákup v e-shopu Tescoma v hodnotě nad 3 000 Kč. Slevu není možné uplatnit na nákup dárkových poukazů, platnost kódu končí 31. července 2016.

150 Kč

sleva

Sleva 150 Kč do internetového obchodu Tescoma.cz. Podmínkou pro uplatnění slevy je minimální hodnota objednávky 3 000 Kč. Platnost slevového kódu končí 13. prosince 2015.

100 Kč

sleva

Slevový kód do eshopu Tescoma.cz na 100 Kč. Podmínkou je objednávka v minimální hodnotě 2 000 Kč. Platnost kupónu končí 13. prosince 2015.

dárek

zdarma

Při uvedení kódu během objednávky v internetovém obchodě Tescoma.cz získáte zdarma jako dárek kuchařku s kalendářem. Podmínkou je objednávka v minimální hodnotě 300 Kč. Platnost kupónu končí buď 13. prosince 2015, nebo rozdáním 1 000 kuchařek.

100 Kč

sleva

Slevový kupón na 100 Kč do internetového obchodu Tescoma.cz. Minimální hodnota objednávky je 2 000 Kč, kupón nelze využít k nákupu dárkových poukazů. Platnost slevového kódu končí 30. září 2015.

doprava

zdarma

Slevový kód na dopravu z internetového obchodu Tescoma.cz. Podmínkou je minimální hodnota objednávky ve výši 500 Kč.

100 Kč

sleva

Slevový kupón na 100 Kč na nákup v internetovém obchodě Tescoma.cz. Platí při nákupu nad 2 000 Kč a nelze využít pro platbu dárkových poukazů.

Můžete přejít do obchodu. Tescoma jinou slevu momentálně nenabízí…

Tescoma je český výrobce kuchyňského nádobí a nářadí s tradicí od roku 1992. Od počátku klade velký důraz na funkční design, na své produkty poskytuje záruku ve výši 3 až 10 let. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy na produkty Tescoma.

"Pokud máte kuchyň, budeme se snažit, aby TESCOMA byla vaší první volbou". To je slogan ryze české firmy ze Zlína, která se zabývá nejen prodejem kuchyňských potřeb, ale i jejich vývojem a testováním. Jejich designérské centrum již získalo za své produkty nejedno ocenění. "Tescoma s chutí" jak praví další slogan téhle firmy tak s více než 20 letou historií s chutí dobývá další evropské trhy a úspěšně se rozrůstá a expanduje. U nás je jedničkou na českém a slovenském trhu, má pobočky v dalších 7 zemích a vyváží své produkty do více než 100 zemí světa. V dalších řádcích se můžete dočíst o tom, zda by se při nákupu u Tescomy nedalo ušetřit a uplatnit tak nějaká ta sleva do Tescomy.

Tescoma sleva

Tescoma slevy nabízí v průběhu celého roku. V roce 2016 se například objevila i v rámci programu O2 Extra výhody, kdy se nabízela sleva 20 % na veškerý sortiment. Doufejme, že i v dalších letech se podobná sleva v rámci tohoto programu zase objeví.

Pokud na stránkách zadáte svůj email k odběru novinek od Tescomy, obdržíte slevový kupón do Tescomy v hodnotě 50 Kč. Objevují se akční nabídky na určitý sortiment, kdy slevy dosahují desítky procent.

Další možnost jak ušetřit je být členem Tescoma Clubu, kdy sbíráte za nákupy klubové body (1 bod = 1 Kč), pak už například za první nákup přesahující 1 000 Kč vás nemine vybraná značková odměna za pouhou jednu korunu. A klub nabízí i další výhody - akční slevy jen pro členy, dvojnásobná  lhůta na vrácení zboží (30 dnů).

Nejjednodušší a zároveň nejpoužívanější Tescoma sleva je uplatňována tak, že použijete Tescoma slevový kupón nebo Tescoma slevový kód a ten zadáte při objednávce. Hodnota takto získaného slevového kódu na Tescomu.cz je různá s určitou časovou platností a tak nejjednodušší jak si pohlídat, aby vám žádná taková sleva neutekla, je začít odebírat pravidelný Skrblíkův zpravodaj a užívat si slevy nejen do Tescomy.

Slevový kód Tescoma.cz

Pokud je aktuálně nějaký slevový kupón Tescoma.cz nebo slevový kód Tescoma.cz vždy jej najdete na našich stránkách. Ten pak stačí zkopírovat či přepsat do příslušného pole u objednávky a slevu tak uplatníte (vizte obrázek). Zároveň hned vidíte počet bodů, který můžete za nákup získat do Tescoma Clubu a popř. si k objednávce vybrat dárek za 1Kč pro členy klubu.

Tescoma slevové kódy jsou různé hodnoty a bývají tak k dispozici např slevy do Tescomy 100 Kč (útrata nad 1 500 Kč), 150 Kč (útrata nad 2 500 Kč) ale i 200 Kč (útrata nad 3 500 Kč). Samozřejmě se nabídka může měnit.

Slevový kupón Tescoma.cz / Slevový kód Tescoma.cz

Doprava a platba na Tescoma.cz

Doprava zdarma u Tescomy je při objednávce nad 999 Kč. Využívá se služeb České pošty a DPD, lze si připlatit za dobírku. Osobní odběr zajišťuje Uloženka.cz.

Platit u Tescomy lze buď bankovním převodem či online platební kartou, nebo dobírkou u České pošty (30 Kč) nebo dobírkou u DPD (20 Kč). Pokud si zboží vyzvednete na odběrném místě Uloženky, pak vás to přijde na 10 Kč.

Velice šikovně má řešené Tescoma reklamace. Pokud nejste se zakoupeným zbožím spokojeni či jej chcete reklamovat, nemusíte se starat a utrácet peníze ze svého. Buď emailem či na zelené lince 800 140 770 si objednáte kurýra a ten od vás zboží bezplatně převezme a odveze do Tescomy.

Získej slevu až 33 % ke každému nákupu na internetu

Filtrovat kupóny

Zbývajících dní platnosti: 0 - 649