květen 2024

3x iTesco slevový kód na květen 2024

(51 hodnocení)
O obchodu

Tesco Potraviny Online je internetový obchod s potravinami včetně těch čerstvých i mražených, s drogerií a základními potřebami pro domácnost, online vybíráte z více než 17 000 produktů. Stojí za ním společnost Tesco, rozvoz je dostupný v Praze, Brně, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích a v dalších městech napříč Českou republikou. V rámci online rozvozu využíváte výhody Club card. Tesco nákup rozváží denně od 8 do 22 hodin a přiveze vám ho klidně ještě tentýž den.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma pro členy Tesco Online Clubu
Můžete přejít do obchodu. iTesco jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
iTesco slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit iTesco 2024

iTesco je internetový rozvoz potravinového řetězce Tesco. Rozváží do několika měst po celé České republice, zda doručuje právě k vám si ověříte na webu iTesco.cz zadáním PSČ.  V rámci online rozvozu využíváte výhody Club card, jako byste nakupovali v obchodě. Tesco vám nákup doveze denně od 8 do 22 hodin a přiveze vám ho klidně ještě tentýž den. Čtěte dál a dozvíte se, jak v iTesco ušetřit.

Jak získat slevový kód Tesco

Slevový kupón Tesco získáte, pokud budete členy věrnostního programu Tesco Online Club. Prostřednictvím Online rozvozu Tesco, čerpáte slevy rovněž díky Club card.

Jak uplatnit slevový kód Tesco

Tesco slevový kód uplatníte v posledním kroku v košíku před zaplacením objednávky. Stačí ho zadat do políčka s názvem “E-kupón” a kliknout na “Uplatnit”.

Cashback Tesco

Cashback Refundoaž 175 Kč získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 175 Kč získat bonus 200 Kč

Ušetřete při každém nákupu s cashbackem iTesco. Díky Tipli a Refundo můžete získat část peněz zpět z každého vašeho nákupu, který provedete prostřednictvím Online rozvozu iTesco. Nakupujte své oblíbené produkty, čerstvé i mražené potraviny, trvanlivé produkty i kosmetiku a získejte odměnu.

Pro obdržení cashbacku, stačí být zaregistrován na jednom z uvedených webů a před uskutečněním nákupu na iTesco se prokliknout prostřednictvím speciálního odkazu cashback portálu.

Tesco slevy a jak ušetřit

V internetovém obchodě Tesco najdete sekci “Speciální nabídky”, kde se nachází právě probíhající akce. S online nákupy sbíráte body na Club card stejně jako v obchodě, můžete se tedy těšit na slevy Tesco.

Pokud se stanete členy věrnostního programu Tesco Online Club, pak můžete využívat další výhody. První měsíc je zkušební a bude vás stát pouze 1 Kč. Mezi výhody Online Clubu patří bezplatné doručení nákupů, možnost rezervace doručení na 4 týdny dopředu, exkluzivní iTesco slevový kupón a dvojnásobek bodů po dobu tří měsíců.

Ušetřit lze rovněž prostřednictvím cashbacku, který poskytuje Tipli a Refundo. Z každé objednávky se vám vrátí až 175 Kč zpět.

Tesco doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma iTesco je k dispozici pro členy věrnostního programu Tesco Online Club, jinak se pohybuje cca v rozmezí od 69 do 99 Kč. Pokud bude váš nákup zároveň stát méně než 700 Kč, zaplatíte navíc poplatek za malý nákup 80 Kč.

Objednávku lze zaplatit kartou online, nebo kartou až u kurýra.

Tesco kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro jakékoliv dotazy je tu Tesco infolinka 800 222 555, která je k dispozici každý den od 08 do 23 hod. Domluvíte se i prostřednictvím Tesco e-mailu tesco_cz@tesco.com.