červen 2024

3x Tejpy.cz slevový kód na červen 2024

(35 hodnocení)
O obchodu

Eshop Tejpy.cz se specializuje na prodej sportovních zdravotních pomůcek. K dispozici jsou doplňky stravy, ortézy a tejpy nebo rehabilitační míče od řady sportovních značek. Obchod má také kamennou prodejnu v Praze, kde si můžete zboží vyzvednout nebo zkonzultovat svůj výběr. Ušetřit v Tejpy.cz můžete díky cashbacku, dopravě zdarma nebo řadě dalších možností.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 3 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Tejpy.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Tejpy.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Tejpy.cz 2024

Potřebujete tejpy, masážní nebo cvičební pomůcky a doplňky, sportovní výživu nebo ortézy? Tyto všechny produkty vám Tejpy.cz nabízí v různém provedení a typech. Své si zde najde profesionál i amatér. Vybírat můžete například ze značek 66fit, BLACKROLL, Nasara, Phiten, Sissel, Temtex, Tobu a několik dalších.

Ušetřit v tomto obchodě můžete využitím slev, které dosahují u některých produktů i více než 60 %. Různé vlastní akce Tejpy.cz nabízejí pravidelně a najdete je přehledně v záložce s akčním zbožím. Cashback nebo slevové kódy jsou další možností, jak ušetřit v Tejpy.cz. Nakupte nad určitou hodnotu a získejte navíc dopravu zdarma.

Kamennou prodejnu můžete navštívit v Praze, kde si případně můžete objednané zboží do 1 hodiny vyzvednout. Na prodejně je možné i vrátit nebo reklamovat zboží. Cenu zboží vám doporučujeme si před nákupem na internetu porovnat na porovnávači cen Heuréka. Podle recenzí od zákazníků bylo s tímto obchodem spokojeno 99 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Tejpy.cz

Slevový kupón Tejpy.cz můžete získat jako odběratel newsletteru při konání různých akcí přímo do e-mailu. Slevový kupón může obchod přibalit také k vaší objednávce, což by vás mohlo motivovat k dalšímu nákupu. Slevové kupóny nezískáte při konání akcí Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes.

Na tomto portálu Skrblík.cz hledáme a následně pro vás zveřejňujeme slevové kupóny pro stovky různých obchodů působících na českém trhu. Aby vám nic neuniklo, tak se přihlaste k odběru newsletteru a my vám budeme posílat tipy na slevy a akce na váš e-mail.

Jak uplatnit slevový kód Tejpy.cz

Tejpy.cz

V průběhu vytváření objednávky v košíku máte možnost uplatnit Tejpy.cz slevový kód. Pod seznamem zboží, v prvním kroku, máte nadpis “Dárky a slevy“. V této části zadejte do prázdného pole váš slevový kód Tejpy.cz a potvrďte ho kliknutím na tlačítko “Přidat“.

V případě, že bude vámi zadaný slevový kód platný, tak se vám sleva promítne do celkové ceny. Je potřeba si však dávat pozor na podmínky slevových kódů, které jsou často omezeny minimální hodnotou objednávky nebo časově. Vždy je dobré si přečíst podmínky pro použití vašeho unikátního kódu.

Cashback Tejpy.cz

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,5 % získat bonus 200 Kč

Portály Plná peněženka, Refundo nebo Tipli nabízejí pro Tejpy.cz cashback. Z vaší objednávky získáte při nákupu přes tyto portály 3,5 % zpět. Doporučit vám můžeme také portál Vratné peníze, který sice nenabízí cashback pro Tejpy.cz, ale pro spoustu jiných obchodů ano.

Ještě cashback nevyužíváte? Zaregistrujte se na jednom z výše uvedených portálů. Po přihlášení se proklikněte do požadovaného obchodu a vytvořte obchodu. Tím, že se do obchodu prokliknete přes speciální odkaz, tak bude vaše objednávka evidována. Po převzetí zboží a potvrzení dokončení objednávky obchodem budou na vaše cahbackové konto připsány peníze, které si pak můžete přeposlat na bankovní účet.

Tejpy.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

V záložce “Akční zboží“ nabízí obchod akce na vybrané produkty. Slevy Tejpy.cz dosahují i více než 60 %. Slevové akce Black Friday, Nákupy s OnaDnes nebo Dny Marianne Tejpy.cz nevyužívají. Je tak potřeba sledovat přímo akční zboží, během velkých akcí se nedočkáte.

Mimo vlastní akce a slevy je možné využít cashback, který pro Tejpy.cz nabízí několik poskytovatelů, ten můžete využít opakovaně. Tejpy.cz podporují slevové kupóny nebo poštovné zdarma.

Tejpy.cz doprava zdarma a cena poštovného

Ke všem objednávkám nad 3 000 Kč je v Tejpy.cz poštovné zdarma. Možností platby je několik – hotově nebo kartou na prodejně, bankovním převodem, rychlou on-line platbou, pomocí Twisto (až po vyzkoušení) nebo na dobírku (za poplatek 29 Kč).

Možnosti doručení:

  • Osobní odběr na prodejně je zdarma
  • Zásilkovna (do 5 kg) za 75 Kč
  • GLS  za 95 Kč
  • Česká pošta – Balíkovna za 69 Kč, Balík Na poštu za 99 Kč, Balík Do ruky za 109 Kč
  • Messenger pro Praze do 3 hodin je za 250 Kč

Doručení je možné i na Slovensko a to za 3 eura přes Zásilkovnu a 5 eur přes GLS.

Tejpy.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Tejpy.cz umožňují bez udání důvodu podle zákona do 14 dnů od převzetí zboží. Vrácené zboží musí být v původním stavu, tedy bez poškození a nesmí jevit známky použití, jinak vám může být účtován poplatek za uvedení zboží do původního stavu.

Jak zboží vrátit?

  1. Na prodejně – Přineste na prodejnu v Praze zboží společně s fakturou. Na místě s vámi vše potřebné již vyřeší zaměstnanec obchodu.
  2. Poštou – Důkladně zabalte zboží, které požadujete vrátit, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis o odstoupení od smlouvy, kam nezapomeňte uvést číslo bankovního účtu a kontaktní údaje na vás. Balíček následně zašlete poštou nebo jinou přepravní společností na adresu níže.

TEJPY.cz
Klimentská 36
Praha 1
110 00

Tejpy.cz reklamace 2024

Záruční doba na zakoupené zboží je 24 měsíců, pokud není uvedeno u zboží jinak. V průběhu této doby můžete uplatnit u Tejpy.cz reklamace. Na vyřízení přijaté reklamace má eshop 30 dní od doby, kdy převezme zboží.

Jak zboží reklamovat?

  1. Na prodejně – V Praze je možné zboží reklamovat osobně na prodejně. Stačí vám k tomu přinést vadné zboží společně s fakturou na prodejnu. Vše další už s vámi vyřeší na prodejně.
  2. Poštou – Vadné zboží zabalte a zašlete poštou nebo jinou přepravní společností na adresu níže. Do balíčku nezapomeňte přidat kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, preferovaným způsobem vyřízení reklamace a kontaktními údaji na vás.

TEJPY.cz
Klimentská 36
Praha 1
110 00

Tejpy.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Vaše dotazy a připomínky můžete směřovat na Tejpy.cz telefon 603 502 505. Telefon je k dispozici po otevírací dobu prodejny. Bez omezení, kdykoliv, můžete napsat na Tejpy.cz e-mail info@tejpy.cz.

Kamenná prodejny Tejpy.cz se nachází v Praze a nejlépe se na ní dostanete z tramvajové zastávky Dlouhá, případně krátkou procházkou ze stanice metra Náměstí republiky.