září 2019

Slevové kódy Tchibo září 2019

Rating: 8 (124 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Tchibo je nejen značka kávy, ale také internetový obchod s ní a dále s oblečením pro dámy i pány, bytovými doplňky, kávovary nebo sportovní výbavou. Skrblík vám nabízí aktuální slevové kupóny a slevové kódy pro Tchibo.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Tchibo jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 4 dny Tchibo.cz slevový kupón 13 % sleva
  • 11 dny Tchibo.cz: Ušetřete 20 % se slevovým kuponem
  • 11 dny Tchibo.cz Sleva 20 % na celý nákup spotřebního zboží
  • 18 dny Tchibo.cz sleva 10 % na nejhledanější kousky
  • 52 dny Tchibo.cz slevový kupón 25% sleva na top výrobky
  • 61 dny Tchibo.cz sleva 20 % navíc

Jak ušetřit Tchibo 2019

Tchibo si už nezakládá jen na kvalitní kávě. Dnes už můžete využít Tchibo eshop nebo Tchibo prodejnu a nakoupit nejrůznější zboží. Tchibo nabídka se týden co týden obměňuje. K dispozici jsou tak produkty z různých oblastí – cestování, elektronika, oblečení, domácí potřeby apod. Tuto nabídku pak najdete v Tchibo katalogu, který společnost vydává. Pokusíme se vám ušetřit peníze a nabídneme Tchibo slevy, které pak při nákupu můžete uplatnit.

Tchibo sleva

Slevy Tchibo nabízí různé, od sezónních slevových akcí až po výprodejové akce jako např. velký zimní výprodej se slevami až 50 %.

Další slevy jsou množstevního rázu, kdy za jeden vybraný výrobek máte slevu 5 %, za dva už 15 % a za tři výrobky se vám už odečte sleva ve výši 25 %.

Tchibo nabízí také věrnostní program TchiboCard, kdy při nákupu u této společnosti získáváte a sbíráte Věrnostní zrnka (1 zrnko za 10 Kč útraty). Tyto zrnka pak měníte za atraktivní prémie. Samozřejmostí jsou pak klubové ceny za vybrané produkty atd.

Neméně oblíbené jsou slevy za uplatnění Tchibo slevového kódu či Tchibo slevového kupónu. Pokud nějaký takový slevový kód Tchibo nabízí, bude na našich stránkách, odkud si jej můžete zkopírovat a uplatnit při nákupu. Ideální je pak mít v odběru náš Skrblíkův zpravodaj, kdy o každé slevě budete hned vědět a žádná akce vám neuteče. A to nejen u Tchiba, ale i ostatní slevy v jiných obchodech.

Jak uplatnit slevový kupón Tchibo

Pokud budete mít Tchibo slevový kupón, který najdete aktuální na našich stránkách, lze jej uplatnit následovně. V nákupním košíku tento Tchibo slevový kód zadejte do požadovaného pole “Uplatnit slevový poukaz” a odklikněte UPLATNIT. Poté se vám sleva ihned započítá jak je to vidět na obrázku.

Slevový kupón Tchibo / Slevový kód Tchibo

Jako už to u těchto slevových kódů bývá, jsou různých hodnot s podmínkou minimální útraty pro uplatnění slevy. nabídka se obměňuje.

Doprava a platba na Tchibo.cz

Pokud jsme úspěšně uplatnili slevový kód Tchibo a ušetřili jste, můžete pokračovat v objednávce k platbě a výběru dopravy.

Tchibo si účtuje přepravní náklady ve výši 59 Kč, při nákupu zboží za více než 1590 Kč máte dopravu zdarma. Platit za produkty lze bankovním převodem či platební kartou nebo přes PayPal. Tchibo prodejny  pak umožňují osobní odběr zakoupeného zboží zdarma.