červenec 2021

Slevový kód Tatuum červenec 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Tatuum je polská značka oblečení. V nabídce si vyberou muži i ženy. Vybírat můžete z šatů, triček, kalhot nebo módních doplňků. V obchodech nabízejících zboží značky Tatuum můžete narazit na zajímavé slevy. E-shop nabízí i dopravu do České republiky. Skrblík pro Vás má slevové kódy a slevové kupóny na zboží značky Tatuum.

Můžete přejít do obchodu. Tatuum jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 210 dny Tatuum slevy až 50 %

Jak ušetřit Tatuum 2021

V následujícím textu naleznete tipy a návod, jak jednoduše ušetřit v e-shopu pomocí slevových kuponů Tatuum.

Proč nakupovat na Tatuum?

Jedná se o internetový obchod kvalitní polské značky vyrábějící oblečení. Tato jedinečná značka je přítomna na maloobchodním trhu s oděvy již 15 let.

Pokud hledáte zcela jedinečný styl oblečení z kvalitního přírodního materiálu (většinou vlna, len, bavlna), pak Vás značka Tatuum přímo nadchne. Tato značka je speciální tím, že skvěle kombinuje nadčasovou klasiku se současnými trendy. Tímto ležérním stylem oslovuje především lidi, kteří oceňují pohodlí, pečlivé zpracování a detaily vyzdvihující elegantní i neformální styl.

Výhodou také jsou poměrně často se objevující výhodné slevové kupony Tatuum nebo také Tatuum outlet, který nabízí výprodej zboží ze starších kolekcí za nižší ceny.

Jaké zboží nabízí?

Na Tatuum naleznete velké množství originálních kousků pánského a dámského oblečení, ale i doplňků. Můžete si vybírat nejen z nejnovějších kolekcí, ale také v rámci různých výprodejů a outletu i z kolekcí starších. Ať už hledáte eleganci nebo ležérnost, určitě si zde přijdete na své.

Navíc nabízí různé slevové kupony Tatuum, například procentuální slevu na vybrané zboží.

Slevové kódy Tatuum

Po přihlášení odběru novinek od Skrblíka budete získávat informace o nových slevových kuponech Tatuum, akcích a dalších výhodách.

Dále Tatuum nabízí Věrnostní program, díky kterému získáte další slevové nabídky nebo také uvítací voucher s hodnotou 50 PLN (padesát zlotých = cca 300 Kč). S každým nákupem získáte něco navíc.

Tatuum také nabízí na svých stránkách registraci nového uživatele. Díky této registraci dostanete možnost snadno sledovat stav objednávek a také bude jednodušší vytváření dalších objednávek, protože nebude muset opakovaně vyplňovat dodací údaje.

Jak využít slevové kódy Tatuum

Nejprve je potřeba si nějaký slevový kupón Tatuum vybrat třeba přímo na našich stránkách, nebo jej můžete získat také s pomocí Skrblíkova zpravodaje. Obvykle slevový kupón obsahuje nějaký kód, který je třeba přepsat, nebo zkopírovat a následně uplatnit při vyplňování objednávky.

Kromě toho také nabízí slevové kódy Tatuum, které můžete přímo uplatnit na stránkách e-shopu bez nutnosti zadávání jakéhokoliv kódu. Jedná se totiž o právě probíhající akce pro všechny zákazníky, často obsahují nějakou podmínku (např. doprava zdarma při dosažení určité částky).

Poté co si vyberete slevový kód Tatuum, který chcete uplatnit na zvolené zboží v košíku, přejdete na stránku Shopping cart – summary. Na této stránce naleznete celou svoji budoucí objednávku. Pod výpisem vybraného zboží do zobrazené kolonky pod nápisem Voucher zadáte zvolený slevový kód Tatuum a potvrdíte.

Tímto je slevový kupón Tatuum uplatněn a můžete dále pokračovat s vyplňováním informací v objednávce o dodacích údajích, dopravě a platbě. Po tomto kroku bude Vaše objednávka odeslána.

Možnosti dopravy Tatuum

Na Tatuum existuje výběr z několika způsobů doručení. Jelikož se jedná o polský obchod, osobní převzetí na pobočce je možno uskutečnit pouze na pobočkách v Polsku. Podle adresy, kam své objednané zboží chcete zaslat, se Vám upraví i výběr vhodných možností dopravy.

Nabízené možnosti jsou následující:

  1. Dodání zboží na území Polska
  2. Převzetí na prodejně na území Polska (zásilka je zaplacena předem) – ZDARMA
  3. Doručení kurýrem s platbou předem – cena 14,50 PLN (čtrnáct zlotých a padesát groszy = cca 87 Kč)
  4. Doručení kurýrem s platbou na dobírku – cena 16,50 PLN (šestnáct zlotých a padesát groszy = cca 99 Kč)
  5. Paczkomaty InPost s platbou předem – cena 10 PLN (deset zlotých = cca 60 Kč)

U objednávek nad 100 PLN je kurýrní služba a Paczkomaty InPost na území Polska zdarma.

  • Dodání zboží v rámci Evropské unie (mimo Polsko)
  • Doručení kurýrní službou – cena 50 PLN (padesát zlotých = cca 300 Kč)

Způsoby platby

Zaplatit za svou objednávku můžete několika způsoby. Dle výběru dopravy se můžete rozhodnout zaplatit v hotovosti až při převzetí balíčku (dobírka), digitální peněženkou (PayPal) nebo online převodem peněz (bankovní převod).

Pokud budete chtít platit přes digitální peněženku PayPal, po dokončení objednávky jednoduše vyberete možnost „Płać z PayPal lub kartą”. Budete přesměrováni na stránky PayPal, kde si vyberete, jestli chcete zaplatit prostřednictvím peněz uložených v PayPalu, nebo prostřednictvím platební karty.

Poslední metodou je online bankovní převod. Pokud se rozhodnete zaplatit tímto způsobem, po dokončení objednávky vyberete možnost „Pay with Przelewy24“. Následně je potřeba objednávku potvrdit a potom budete přesměrováni na stránky poskytovatele služeb Przelewy24, kde se můžete rozhodnout, jestli zaplatíte bankovním převodem nebo platební kartou.