duben 2024

2x Svět cukrářů slevový kód na duben 2024

(23 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod Svět cukrářů se specializuje na prodej vybavení pro cukráře. Sortiment obchodu zahrnuje dortové formy, nepřilnavé formy, cukrářské barvivo, figurky, potahovací hmotu a mnoho dalších produktů od značek Odense, Wilton, Orion a dalších. Dopravu zdarma obchod poskytuje při splnění obchodních podmínek. Svět cukrářů odměnu věrnost. Odebírejte newsletter a objevte slevové kódy Svět cukrářů. Akční nabídky a slevové kódy do SvětCukrářů.cz najdete také na portálu Skrblík, který Vám pomáhá šetřit.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Svět cukrářů jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Svět cukrářů slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Svět cukrářů 2024

Internetový obchod Svět Cukrářů se specializuje na prodej vybavení pro cukráře. V nabídce najdete cukrářské potřeby – například dortové formy, podložky, figurky; suroviny na pečení – potahovací hmoty, marcipán, barviva; i knihy, party dekorace a mnoho jiných produktů značek Odense, Wilton, Orion, Banquet a dalších.

Ptáte se, jak ušetřit na Svět cukrářů? Nejprve se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Svět cukrářů. Na hlavní stránce e-shopu objevíte právě probíhající slevové akce a také nejprodávanější cukrářské potřeby a suroviny. Pokud se stanete věrným zákazníkem získáte na e-shopu Svět cukrářů slevy. Obchod sčítá hodnoty vašich nákupů a podle toho vám dá příslušnou slevu.

Sekce Akční nabídka obsahuje aktuálně zlevněné produkty a výprodej se nachází ve stejnojmenné kategorii. Obchod vede i blog, který obsahuje nejrůznější recepty na sladké i slané pečení, návody a inspiraci. Obchod má mimo jiné i dobré hodnocení na portálu Heuréka.cz.

Jak získat slevový kupón Svět cukrářů

Svět cukrářů slevové kupóny najdete jednou za čas přímo na webu e-shopu. Svým blízkým můžete darovat slevový kupón Svět cukrářů ve formě dárkového poukazu v hodnotě 500 až 2 000 Kč. Na slevové akce se dá narazit také na facebookové stránce nebo Instagramu obchodu.

Přihlásit se můžete také k odběru newsletteru v pravé dolní části webu. Neuniknou vám tak žádné novinky a akční nabídky. Sledovat můžete i portál Skrblík, kde se aktuální slevy a akce nachází a dá se zde také přihlásit k odběru newsletteru. Díky tomu vám nic neuteče a vše budete mít v e-mailu jako první. Slevové kupóny nezískáte během akce Svět cukrářů Black Friday, protože ji obchod nepořádá.

Jak uplatnit slevový kód Svět cukrářů

Slevový kód Svět cukrářů

Víte, jak uplatnit slevový kód Svět cukrářů? Zadáte ho v prvním kroku vaší objednávky do políčka, které se vám zobrazí po kliknutí na text “Uplatnit slevový kód”. Následně klikněte na “Použít”, tím uplatníte slevový kód Svět cukrářů. Sleva se vám poté od celkové částky objednávky odečte.

Svět cukrářů slevové kupóny mohou být různě omezeny, a to například dobou trvání, typem zboží či určitou hodnotou nákupu. Zpravidla také neplatí na již zlevněné zboží.

Cashback Svět cukrářů

Cashback Plná peněženka1,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 1,5 % získat bonus 50 Kč

Svět Cukrářů cashback nabízí portály Plná Peněženka a Refundo. U těchto společností získáte až 1,5 % z nákupu zpět. Stačí se zdarma zaregistrovat, nakoupit přes odkaz profilu obchodu a odměna je vaše. Nastřádané peníze za nákupy si lze po nasbírání určité částky nechat vyplatit na bankovní účet. Casbhack vám pomáhá ušetřit z objednávky ještě více.

Svět cukrářů slevy – výprodeje, Black Friday…

Svět cukrářů slevy poskytuje věrným zákazníkům. Obchod sčítá vaše nákupy a podle hodnoty získáte příslušnou slevu. Konkrétní procenta se dočtete zde. Pokud nevíte, čím obdarovat své blízké, můžete jim zakoupit slevový kupón Svět cukrářů ve formě dárkového poukazu v hodnotě 500 až 2 000 Kč.

Na hlavní stránce webu jsou právě probíhající slevové akce a také nejprodávanější cukrářské potřeby a suroviny. Sekce Akční nabídka obsahuje aktuálně zlevněné produkty..

K dispozici je také zdarma ke stažení e-book, který je vytvořený ve spolupráci s kolegyní Kristinou Faltovou. Dozvíte se v něm například, jaký je rozdíl mezi potahovacímí hmotami a pravým holandským marcipánem. Naučíte se, jak správně tvarovat kytičky, lístečky a mnoho dalšího.

Blog vám přináší nejrůznější recepty na sladké i slané pečení, návody a inspiraci. Další tipy a slevové akce najdete na facebookové stránce nebo Instagramu. Obchod nepořádá akci Black Friday.

Svět cukrářů doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 1 000 Kč a osobním odběru nad tuto částku je v e-shopu Svět cukrářů doprava zdarma. Výjimku tvoří zasílání balíků s váhou nad 5 kg se společností Zásilkovna – v tomto případě platí ve Svět cukrářů poštovné zdarma až nad 4 000 Kč a při doručení na adresu nad 30 kg s kurýrem PPL neplatíte poštovné nad 3 000 Kč.

K doručení vaší objednávky si můžete vybrat hned z několika způsobů:

  • Zásilkovna – výdejní místa: balík do 5 kg za 69 Kč, 5 – 10 kg za 290 Kč
  • GLS – doručení na adresu: balík do 20 kg za 119 Kč, 20 – 40 kg za 159 Kč
  • PPL – doručení na adresu: balík do 30 kg za 169 Kč, nad 30 kg 350 Kč
  • PPL – odběrná místa: balík do 20 kg za 159 Kč
  • Osobní odběr v Karviné za 69 Kč – adresa: U1 – Průmyslový park Karviná, Závodní 540/51, 735 06 Karviná – Nové Město

Svět cukrářů vrácení zboží

Svět cukrářů vrácení zboží je možné do 14 dnů od obdržení zásilky. E-shop poskytuje tzv. garanci bezplatného vrácení zboží. Pro odstoupení od kupní smlouvy si vytiskněte a vyplňte příslušný formulář.

O vrácení zboží informujte obchod e-mailem eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 555 222 801. Do e-mailové schránky vám obratem zašlou zpětný lístek do Zásilkovny. Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, na krabici nalepte obdržený zpětný lístek a doneste na nejbližší výdejní místo Zásilkovny.

Peníze vám budou navráceny zpravidla do týdne od doručení zboží obchodu, a to na účet, který uvedete v dokumentu Odstoupení od smlouvy. V případě, že nemáte možnost využít služby Zásilkovny, zašlete zásilku na vlastní náklady na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 – Průmyslový park Karviná – Závodní 540/51
735 06 Karviná – Nové Město

Svět cukrářů reklamace 2024

Svět cukrářů reklamace lze u nepoužitého spotřebního zboží uplatnit v záruční době 24 měsíců od převzetí zboží. Pokud je na zboží uvedeno datum minimální trvanlivosti, u surovin podléhající rychlé zkáze doba, po kterou lze věc použít, trvá záruční lhůta do tohoto data.

Nárok máte na odstranění vady dodáním věci nové nebo věci chybějící, opravu, slevu z kupní ceny či odstoupení od smlouvy. E-shop nejprve informujte o tom, jaké právo z vadného plnění jste si zvolili, a to prostřednictvím e-mailu eshop@svetcukraru.cz nebo telefonního čísla 555 222 801.

Poté si vytiskněte a vyplňte reklamační protokol, ve kterém podrobně popíšete závadu. Pro usnadnění postupu je vhodné ke zboží přiložit doklad o zakoupení zboží či daňový doklad – fakturu nebo jiný dokument prokazující koupi zboží. Zboží zabalte a zašlete na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 – Průmyslový park Karviná – Závodní 540/51
735 06 Karviná – Nové Město

Reklamaci obchod vyřeší nejpozději do 30 dnů ode dne jejího uplatnění.

Svět cukrářů kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Svět cukrářů na telefonním čísle 555 222 801 v pracovních dnech od 7 do 15 hodin. Ke komunikaci slouží také Svět cukrářů e-mail nebo chat na webu. Odpovědi na vaše dotazy se nachází v sekci Časté otázky a odpovědi.

V sekci kontakt najdete všechny kontaktní údaje a adresy, také místo, kde si můžete zboží osobně vyzvednout a kam zaslat produkt v případě vrácení či reklamace.