červen 2024

3x Svět kadeřnictví slevový kód na červen 2024

(32 hodnocení)
O obchodu

Obchod Svět kadeřnictví se specializuje na prodej vybavení, elektroniky a nábytku do kadeřnických a kosmetických salónů. V nabídce jsou holící strojky, šampóny a mnoho dalších produktů od firem Braun, Wahl, Sibel a desítek dalších. Kupte si zboží se slevou, kterou můžete získat díky slevovým kódům. Ušetřit v Svět kadeřnictví můžete i díky službě cashback nebo si můžete koupit zboží v akci, kterou najdete na hlavní stránce.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 499 Kč
Můžete přejít do obchodu. Svět kadeřnictví jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Svět kadeřnictví slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Svět kadeřnictví 2024

Internetový obchod Svět kadeřnictví pro vás nabízí kompletní vybavení pro začínající i profesionální kadeřníky. V nabídce najdete vlasovou kosmetiku, kadeřnický nábytek, kadeřnické potřeby, masérské potřeby nebo elektro jako strojky, fény, krepovačky, kulmy a mnoho dalšího sortimentu od několika desítek různých značek.

Pokud chcete ušetřit ve Svět kadeřnictví, tak si přečtěte tento článek, kde vám dáme několik tipů, můžete například využít cashbacj. Během celého roku také obchod poskytuje slevy, při kterých můžete ušetřit vaše peníze. Všem známou akci Black Friday Svět kadeřnictví podporuje a získat můžete i dopravu zdarma.

Kamenné prodejny Svět kadeřnictví nenabízí, pouze výdejní místo pro osobní odběry. Na portálu Heuréka vám doporučujeme si před nákupem cenu zboží porovnat i s jinými prodejci. Obchod doporučuje 98 % zákazníků v programu “Ověřeno zákazníky“.

Jak získat slevový kupón Svět kadeřnictví

Přihlaste se k odběru novinek v dolní části na e-shopu a získejte slevový kupón Svět kadeřnictví v rámci marketingových akcí přímo na váš e-mail. Na Facebooku publikuje Svět kadeřnictví slevový kupón při konání různých vlastních kampaní. V průběhu slevových akcí Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes nenabízí Svět kadeřnictví slevové kupóny.

Na těchto stránkách pro vás publikujeme slevové kupóny pro celou řadu různých obchodů a vy tak máte další šanci, jak získat slevový kupón Svět kadeřnictví. Sledujte proto tyto stránky nebo se přihlaste k odběru newsletteru, aby vám do budoucna žádný slevový kupón neunikl.

Jak uplatnit slevový kód Svět kadeřnictví

Svět kadeřnictví

Uplatnit slevový kód Svět kadeřnictví můžete při tvorbě objednávky. V druhém kroku při výběru způsobu platby máte pod fakturační adresou prázdné pole “Dárkový poukaz nebo slevový kupón“, do kterého zadejte váš slevový kód Svět kadeřnictví a potvrďte ho klikem na “Uplatnit poukaz/kupón“.

Pokud bude váš Svět kadeřnictví slevový kód správný, tak se vám sleva odečte. Dejte si proto pozor na podmínky slevových kódů, které jsou často omezeny časově, minimální hodnotou objednávky nebo jsou určeny pouze na určitý sortiment zboží.

Cashback Svět kadeřnictví

Cashback Tipli4 % získat bonus 200 Kč Cashback až 4 % Cashback Refundoaž 4 % získat bonus 50 Kč

Portály, jako jsou Plná peněženka, Refundo nebo Tipli, nabízejí pro Svět kadeřnictví cashback. Při nákupu přes tyto portály získáte zpět z vaší objednávky 4 %. Vratné peníze aktuálně nenabízí cashback pro Svět kadeřnictví.

Abyste mohli využít cashback, tak se musíte zaregistrovat u jednoho z poskytovatelů, prokliknout se do obchodu přes unikátní odkaz pro spárování objednávky a vytvořit objednávku. Po převzetí zboží budou na vaše cashback konto připsány peníze, které si můžete nechat poslat na váš bankovní účet.

Svět kadeřnictví slevy – výprodeje, Black Friday…

V průběhu roku nabízí Svět kadeřnictví akce a najdete je přehledně pod záložkou “AKCE“. Například po Vánocích můžete využít výprodej zboží. Slevy Svět kadeřnictví poskytuje nejen na vybrané produkty, ale také na zboží s končicí expirací, rozbalené nebo druhé jakosti.

K vybraným produktům nebo dárkům rozdává Svět kadeřnictví dárek. Obchod využívá světově známé akce Svět kadeřnictví Black Friday. Mezi zúčastněnými obchody českých slevových akcí Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes Svět kadeřnictví nenajdete.

Svět kadeřnictví doprava zdarma a cena poštovného

Nakupte nad 1 499 Kč a zvolte si Nejvýhodnější doručení. Jako bonus získáte od Svět kadeřnictví poštovné zdarma. V případě nákupu nad 1 999 Kč je ve Svět kadeřnictví doprava zdarma od přepravce dle vlastního výběru. Během roku nabízí Svět kadeřnictví Dny dopravy zdarma. Při platbě na dobírku si připlatíte 29 Kč.

Možnosti dopravy:

  • Osobní odběr je zdarma
  • Nejvýhodnější doručení do 29 kg je za 89 Kč
  • Česká pošta do 29 kg je za 99 Kč
  • GLS do 29 kg je za 99 Kč
  • PPL do 29 kg je za 99 Kč (89 Kč Parcelshop)
  • GEIS do 29 kg je za 99 Kč
  • Doprava zboží nad 30 kg je individuální dle velikosti a váhy

Obchod doručuje i na Slovensko, při objednávce nad 1 975 Kč dokonce zdarma.

Svět kadeřnictví vrácení zboží

Vrácení zboží Svět kadeřnictví umožňuje bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží, které chcete vrátit, musí být nepoškozené, nepoužité a čisté. Originální obal nemusí být dodán, ovšem obchod může účtovat poplatky spojené s uvedením do původního stavu.

V případě vrácení zabalte zboží do krabice, aby při přepravě nemohlo dojít k jeho poškození nebo znečištění. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis o odstoupení od smlouvy, kam nezapomeňte uvést číslo bankovního účtu pro vrácení peněz. Balíček poté odešlete na adresu níže.

Adresa pro vrácení zboží:
Detail – Hair style s.r.o.
Třebíčská 1678/60
Velké Meziříčí
594 01

Svět kadeřnictví reklamace 2024

V průběhu záruční doby řeší Svět kadeřnictví reklamace. Záruka je na prodávané zboží dle zákona 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Obchod v případě vadného produktu nejdříve kontaktujte na telefon 566 440 095 nebo pište na reklamační e-mail karolina.flidrova@svetkadernictvi.cz. Ne vždy je nutné zboží posílat zpět do obchodu.

Pokud bude obchod vyžadovat zaslání vadného zboží k posouzení, tak ho zabalte do krabice, do které přiložte kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, kontaktními údaji na vás a preferovaným způsobem vyřízení reklamace. Kompletní balíček poté odešlete poštou na adresu níže.

Adresa pro zaslání reklamace:
Detail – Hair style s.r.o.
Třebíčská 1678/60
Velké Meziříčí
594 01

Svět kadeřnictví kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická linka Svět kadeřnictví je pro vás k dispozici každý všední den od 8:00 do 17:00. Vaše dotazy a připomínky můžete napsat na Svět kadeřnictví e-mail info@svetkadernictvi.cz. Zavolat můžete na Svět kadeřnictví telefon 566 440 099. Ke komunikaci můžete využít také Facebook nebo Svět kadeřnictví skype svetkadernictvi.

Svět kadeřnictví kamenné prodejny nemá, zboží si ale můžete osobně vyzvednout na adrese Třebíčská 1678/60, Velké Meziříčí, a to od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 po informaci, že je zboží připraveno k odběru.