duben 2024

2x Sushitime slevový kód na duben 2024

(29 hodnocení)
O obchodu

Sushitime je síť asijských restaurací v Praze. Restaurace nabízí tradiční sushi z ryb a zeleniny, masové kuličky, jarní závitky a další typické oblíbené asijské pokrmy. Slevy Sushitime nabízí pro věrné zákazníky, kteří se registrují do věrnostního programu. Akční nabídky a slevové kupóny do Sushitime pro vás sbírá portál Skrblík, se kterým můžete ušetřit.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Sushitime jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Sushitime slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení10/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Sushitime 2024

Máte rádi asijskou kuchyni? Pak je pro Vás návštěva Bistra či Kiosku Sushitime tím pravým. Vybírat můžete on-line na webu Sushitime z klasického menu, kde naleznete i speciality z pánve wok, sushi, fresh boxy, polévky, saláty a dokonce i něco sladkého. Skrblík Vám poradí, jak uplatnit slevový kód Sushitime.

Záruka Sushitime

Pokud nejste spokojeni s kvalitou či množstvím produktů Vaší objednávky ze Sushitime, které Vám byly dovezeny pomocí rozvozu Sushitime, můžete je samozřejmě reklamovat. Reklamaci můžete vyřídit osobně v Bistru Sushitime, nebo si vyzvedne reklamované výrobky přímo kurýr Sushitime. Nutností při reklamaci je reklamovat minimálně 90 % výrobku. Čiliž sníst lze před reklamací maximálně 10 % produktu. Bude-li Vaše reklamace uznána jako oprávněná, dostanete buď novou porci, nebo Vám bude vrácena kupní cena.

Rozvoz Sushitime

Sushitime nabízí svým zákazníkům rozvoz jídel z klasického menu Sushitime po Praze za předpokladu, že hodnota objednávky bude vyšší než 130 Kč. Otevírací doba této služby je každý den od 10:30 do 21:00 (deváta večer je zároveň poslední možnost, kdy lze provést objednávku). V rámci 2 zón po Praze zaplatíte za rozvoz a balné buď 50 Kč, nebo 60 Kč. Ostatní části Prahy je možné domluvit s operátorem po telefonu.

Z kategorie Party a Catering je také možné objednat si produkty. Minimální výše objednávky je v tomto případě 750 Kč s doručením nejdříve 3 hodiny po obdržení objednávky. Je tedy třeba počítat s menší časovou prodlevou a objednávat s předstihem.

Bistro Sushitime

Chcete-li si vybrat jídlo on-line, ale vyzvednout si ho osobně, samozřejmě můžete v některém Bistru Sushitime. Jenom je nutné na webu Sushitime kliknout před samotnou objednávkou na Osobní odběr a vybrat konkrétní Bistro Sushitime. Zvolit můžete Bistro Anděl, Bistro Florentinum či Bistro Quadrio. Stačí si vybrat výrobky z menu Sushitime, vše vložit do nákupního košíku a označit, zda si objednávku vyzvednete ihned. Nebo vybrat datum a čas, kdy se pro svoji objednávku stavíte (zpravidla je na výběr dnes a zítra).

Zastavit se na něco dobrého můžete i jen tak, návštěva Bistra Sushitime není podmíněna on-line objednávkou. Využít lze Bistro Quadrio, Florentinum, Anděl nebo Rustonka. Dále naleznete Kiosky Sushitime v Praze (Arkády, Černý most, Chodov, Nový Smíchov a Letňany) a v Brně (Galerie Vaňkovka a Campus Square).

Typy slev Sushitime, slevový kód Sushitime

Slevový kód Sushitime

Věrnostní program – jestliže se na webu Sushitime registrujete (uvedete v registračním formuláři svoje jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mailovou adresu a zvolíte si heslo) a budete-li si objednávat produkty ze Sushitime on-line až po přihlášení do Vašeho účtu, získáte za každý svůj nákup určitý počet bodů = chipsů. Těmito chipsy lze zaplatit některou z následujících on-line objednávek (při platbě pomocí nasbíraných chipsů nelze ale uplatňovat slevy Sushitime ani je kombinovat). Každé jídlo z nabídky Sushitime má v detailu uvedeno, kolik přesně chipsů můžete jeho nákupem získat. Registrací navíc ušetříte čas. Po Vašem přihlášení systém automaticky vyplní objednávkový formulář. Na e-mail budete jako první dostávat sezónní akce i novinky.

Jestliže při své registraci na webu Sushitime uvedete i datum narození, v den Vašich narozenin Vám bude zasláno malé překvapení od Sushitime.

Chcete dostávat informace o slevách Sushitime a dalších zajímavých nabídkách? Zaškrtněte při registraci políčko, že máte o tuto službu zájem, a už Vám žádná sleva Sushitime neuteče.

Slevový kód Sushitime – máte k dispozici slevový kód Sushitime a rozhodli jste se ho při své on-line objednávce využít? Zadejto ho ve druhém kroku Vaší objednávky do políčka Slevový kód.

Možnost platby na Sushitime

Za svoji objednávku můžete zaplatit v hotovosti v Bistru či kurýrovi, skrz GP web pay (což je internetová brána pro platbu pomocí platební karty) nebo pomocí nasbíraných chipsů za předpokladu, že je sbíráte za své nákupy jako registrovaný uživatel.

Způsob dopravy ze Sushitime

Vaši on-line objednávku Vám může doručit díky rozvozu kurýr Sushitime. Lze si také produkty objednat on-line a následně si je osobně vyzvednout přímo ve Vámi zvoleném konkrétním Bistru Sushitime. Nebo můžete Bistro či Kiosek Sushitime navštívit osobně a vybrat si produkty přímo na místě.