červenec 2024

3x Balabim slevový kód na červenec 2024

(46 hodnocení)
O obchodu

Sháníte dárky? Poohlédněte se na Balabim.cz, kde najdete širokou nabídku dárků pro každého. Originální a vtipné dárky pro muže, ženy i děti, k Valentýnu nebo k Vánocům, to vše má Balabim v nabídce. E-shop je ověřen zákazníky Heureka. K dispozici je i  doprava zdarma. Slevové kódy Balabim získáte na Skrblík.cz nebo e-mailem z e-shopu

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. Balabim jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Balabim slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Balabim 2024

E-shop Balabim nabízí k zakoupení velké množství dárků. pro ženy i muže. Vybírat můžete z narozeninových i humorných dárků. Obchod poskytuje ale i zboží typu dětských hraček, nebo také doplňky do domácnosti a další. Každý den si lze prohlédnout aktuálních top 20 prodávaných produktů a nechat se jimi inspirovat.

Ptáte se, jak ušetřit na Balabim? Už na samotném e-shopu se nabízí kategorie zboží s názvem „SLEVY %“. Právě zde se nachází dostupné cenově zvýhodněné výrobky. Využít zde můžete slevové kupóny a kódy, ale také například služby dopravy zdarma pro objednávky nad 1 500 Kč. Odměnit za nákup se lze nechat také skrze vybrané cashback portály.

Internetový obchod Balabim je hodnocen srovnávacím portálem Heureka, kde se shledává se spokojeností dokonce 98 % zákazníků (k únoru 2023).

Jak získat slevový kupón Balabim

Zajímalo by vás, jak získat slevový kupón Balabim? S jeho pomocí se vám podaří ušetřit během nakupování online. Jedná se totiž o speciální kód, či heslo, po jehož správném uplatnění se vám odečte sleva navíc.

Balabim slevové kupóny jsou mnohdy k dispozici už na samotných internetových stránkách obchodu. Abyste k nim měli co nejjednodušší přístup, přihlaste se k odběru newsletteru. Registrace požaduje pouze vaši e-mailovou adresu, je zdarma a už za ni získáte extra slevu 5 %. Na e-mail vám následně budou přicházet novinky a akce e-shopu Balabim.

Jak uplatnit slevový kód Balabim

Aby byla výhoda slevového kupónu platná, je třeba umět promo kód také správně využít. Množství e-shopů na to má stejný, nebo velmi podobný postup. Návod, jak uplatnit slevový kód Balabim, je tedy také krátký a jednoduchý.

Nejprve si na stránkách obchodu vyberte z rozsáhlého sortimentu produkty, které si přejete zakoupit. Ty postupně přidávejte do online nákupního košíku. Zde se vám zobrazí celý nákupní seznam a pod ním i speciální kolonka pro váš Balabim slevový kód . Do prázdného pole kód opište a odešlete jej. Pokud je sleva platná a stále aktuální, sama se z ceny nákupu odečte.

Cashback Balabim

Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 KčCashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Tipli2,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Při nakupování online si nenechte ujít ani možné cashback odměny. Stačí se zaregistrovat na některém z portálů a vybraný e-shop poté navštívit skrze speciální odkaz. Registrace je přitom zdarma a už za ni je možné získat peněžní bonus. Například Tipli poskytuje novým zákazníkům 300 Kč. Z každého dokončeného nákupu se vám pak jistá částka vrátí zpět.

Hodnota této částky se vždy liší, a to podle obchodu, portálu, ale také ceny objednávky. Cashback Balabim poskytují stránky Refundo, Plná Peněženka, Tipli a Vratné Peníze s odměnou 2,5 %. Tyto výhody lze navíc využívat opakovaně i kombinovaně s jinými slevami.

Balabim slevy – výprodeje, Black Friday…

Po celý rok máte možnost se na stránkách obchodu setkat s cenově zvýhodněným zbožím. Naleznete jej v kategorii nazvané „SLEVY %“. Celoročně vás na Balabim slevy může upozornit také poskytovaný newsletter. Registrace se skládá z pouhého vyplnění vaší e-mailové adresy a je zcela zdarma. Dokonce už za ni získáte bonusovou slevu 5 % na váš další nákup.

K dispozici jsou nadále ale také speciální Balabim výprodeje, nebo různé akce. Mezi ty nejznámější lze zahrnout dny Balabim Black Friday, při nichž ceny jednotlivých produktů klesají na minimum. Ohledně dalších aktualit se můžete informovat skrze sociální sítě obchodu, tedy nabízený Facebook.

Balabim doprava zdarma a cena poštovného

Existují způsoby, jak se vyhnout běžnému doplatku za doručení. Doprava zdarma Balabim je také možná, a to pro veškeré objednávky v hodnotě nad 1 500 Kč. Objednávky dokončené ve všední dny do 12:00 budou navíc odeslány ještě tentýž den.

Cena poštovného Balabim se může lišit:

  • Zásilkovna – výdejní místa je za 79 Kč
  • PPL Parcelshop a Parcelbox je za 89 Kč
  • PPL kurýr je za 109 Kč

Platit lze předem online, nebo na dobírku s doplatkem 30 Kč.

Balabim vrácení zboží

Pokud s doručenými produkty nejste naplno spokojeni, můžete využít služeb vrácení zboží Balabim. Postup, jak na to, je velmi jednoduchý. Důležité je, abyste zboží nepoužívali a nejlépe jej nechali také v původním obalu.

Ve všem vám napomůže speciální formulář pro vrácení zboží. Ten vyplňte a pečlivě spolu s vracenými výrobky zabalte. Tento balíček následně spolu s daňovým dokladem odešlete na adresu:

Expandeco – BALABIM
Tř. 3 května 910
763 02 Zlín-Malenovice

Lhůta na odstoupení od kupní smlouvy je 30 dní ode dne, kdy jste zásilku převzali.

Balabim reklamace 2024

Jestliže vám objednané produkty dorazily již poškozené, nebo neúplné, lze se obrátit na služby reklamace Balabim. Obraťte se telefonicky na zákaznickou podporu a stížnost případně doložte také fotografií. Poté vám budou navrhnuty způsoby, jak problém vyřešit.

Pokud jste si jisti reklamací, vyplňte nejprve reklamační formulář a ten spolu s pečlivě zabalenými výrobky odešlete na adresu:

Expandeco – BALABIM
Tř. 3 května 910
763 02 Zlín-Malenovice

Balabim kontakt – e-mail, telefon, infolinka

S jakýmikoliv nejasnostmi se obraťte na poskytovaný kontakt Balabim.

K dispozici je pro krátké dotazy Balabim telefon: 722 600 842, nebo Balabim e-mail: info@balabim.cz.