Subway

Subway je řetězec amerických fast-foodových restaurací zaměřujících se na čerstvé bagety a sendviče. První pobočku Subway otevřeli Fred DeLuca a Peter Buck v roce 1965 v Connecticutu v USA. První pobočka Subway v České republice byla otevřena v Praze na Malé Straně v roce 2003, nyní jich v Praze funguje celá řada. Bagety Subway si můžete také koupit v Brně, Ostravě nebo Olomouci. Skrblík pro vás má slevové kupóny a další slevy do Subwaye.

sleva

na bagety

Fast-foodové restaurace Subway nabízejí ve svých pobočkách v Brně, Ostravě, Olomouci, Opavě, Jihlavě a ve Velkém Meziříčí slevovou kartičku.

Výhody klubové kartičky:

 • Budeme Vám posílat aktuální informace o nových akcích a slevách pro členy klubu SUBWAY®
 • Můžete vyhrávat v různých soutěžích, které budou v budoucnu připraveny pro členy klubu
 • Plánujeme také pravidelné odměny pro nejlépe nakupující členy
 • Po přihlášení získáte více informací o aktuálních slevách a akcích

Můžete přejít do obchodu. Subway jinou slevu momentálně nenabízí…

Subway je řetězec amerických fast-foodových restaurací zaměřujících se na čerstvé bagety a sendviče. První pobočku Subway otevřeli Fred DeLuca a Peter Buck v roce 1965 v Connecticutu v USA. První pobočka Subway v České republice byla otevřena v Praze na Malé Straně v roce 2003, nyní jich v Praze funguje celá řada. Bagety Subway si můžete také koupit v Brně, Ostravě nebo Olomouci. Skrblík pro vás má slevové kupóny a další slevy do Subwaye. Subway je řetězec fast-foodových restaurací zaměřujících se na čerstvé bagety a sendviče. Díky našemu webu byste mohli v restauraci Subway ušetřit, jelikož pro Vás máme celou řadu slev do Subway.

Jak uplatnit slevové kupóny Subway

V tomto článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód SubwaySlevový kupón Vám pomůže ušetřit v Subway. Zadat slevový kód Subway je velice jednoduché.

Vyberte si aktuální slevový kód Subway

V síti restaurací Subway lze uplatnit nejrůznější druhy slevových kupónů, většinou se jedná o slevy za objednávku v určité hodnotě. Z naší nabídky si vyberte aktuální slevový kód Subway. Snažíme se Vám stále přinášet nové platné slevové kupóny Subway. Pomůže Vám to ušetřit peníze a čas, neboť všechny slevy jsou přehledně na jednom místě. U vybrané slevy Subway stačí kliknout na tlačítko "Zobrazit kupón". Otevře se vám nové okno se stránkami Subway a v původním okně se zobrazí slevový kód Subway. Pro jednodušší používání si ho zkopírujte do schránky, můžete si ho také zapamatovat.

Aktuální slevy Subway. Jak ušetřit v restauracích Subway?

Síť restaurací Subway pravidelně nabízí slevy, což znamená, že můžete ušetřit až padesát procent. Na co lze slevové kupóny uplatnit?
 • Kuřecí Burgery Subway – křupavý salát, krémová majonéza, ale především vynikající kuřecí plátky.
 • Saláty Subway – barevný mix salátu, šťavnaté cherry rajčátka, okurka a mnohem více. Na výběr máte také několik druhů dresinků. Při zachování méně než 5% tuků.
 • Dezerty Subway
 • Nápoje Subway
 • Snídaně Subway
 • Dětské menu Subway
Můžete si také pořídit klubovou kartu Subway. Výhody klubové karty Subway:
 • Budou Vám posílány aktuální informace o nových akcích a slevách Subway.
 • Můžete vyhrávat v různých soutěžích, které budou připraveny v budoucnu.
 • Poskytují se také pravidelné odměny pro nejlépe nakupující zákazníky Subway.
 • Po přihlášení získáte více informací o aktuálních slevách a akcích Subway.
Získej slevu až 33 % ke každému nákupu na internetu

Filtrovat kupóny

Zbývajících dní platnosti: 0 - 649