květen 2024

9x DEK stavebniny slevový kód na květen 2024

(133 hodnocení)
O obchodu

Firma Stavebniny DEK se zabývá prodejem stavebního materiálu. Obchod nabízí materiál na střechy, elektromateriály, iolační materiály, dlaždice a obkládačky, nářadí pro stavebníky. Obchod zajišťuje také půjčovnu nářadí, takže není potřeba ho hned kupovat. V nabídce obchodu jsou také poličky, regály a další nábytek do domácnosti a do kanceláře. V rámci věrnostního programu můžete získat zajímavé slevy od DEK stavebniny. Slevové kupóny DEK stavebniny nepodporují, ale na portále Skrblík najdete tipy, jak ušetřit.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. DEK stavebniny jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
DEK stavebniny slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev9
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit DEK stavebniny 2024

DEK Stavebniny je obchod, zabývající se prodejem stavebního materiálu jako jsou různé cihly, izolace, dřevo, obklady, střechy a další. V nabídce najdete také elektro materiál, materiál pro vodu-topení-plyn, nářadí, barvy a také nábytek pro domácnost i zahradu. Ne všechno nářadí je potřeba zakoupit, proto nabízejí DEK Stavebniny také půjčovnu nářadí.

V tomto článku se dozvíte, jak ušetřit v DEK Stavebniny. Využít můžete v DEK Stavebniny slevyDEK Stavebniny cashback nabízí několik poskytovatelů. Slevové kódy DEK Stavebniny nevyužívají.

Navštívit můžete také prodejny DEK Stavebniny, které najdete v každém větším městě.

Jak získat slevový kupón DEK Stavebniny

Přihlašte se na stránkách DEK Stavebniny k odběru newsletteru a budete o všech slevách a akcích informováni.

Slevové kupóny DEK Stavebniny nevyužívají.

Sledujte také tyto stránky, kde slevové kupóny publikujeme. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, budete na e-mail pravidelně dostávat tipy na slevy a rady, jak ušetřit v řadě jiných obchodů

Jak uplatnit slevový kód DEK Stavebniny

Jak uplatnit slevový kód DEK Stavebniny se zde nedočtete. DEK Stavebniny slevové kódy nevyužívají. Využít můžete pouze slevy, které DEK Stavebniny nabízejí.

Poud chcete použít slevový kód třeba v jiném obchodu, vždy si přečte podmínky pro uplatnění. Často mají slevové kódy nějaké omezení, jako je minimální hodnota objednávky, časové omezení nebo jsou určeny pouze na určitý druh či značku zboží.

Cashback DEK Stavebniny

Cashback Refundoaž 3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 3 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 3 % získat bonus 50 Kč

Poskytovatelé jako Refundo, Tipli a Vratné peníze nabízejí pro DEK Stavebniny cashback. U všech zmíněných můžete získat cashback až 3 % z nákupu.

Pro využití se zaregistrujte u jednoho z poskytovatelů a následně se proklikněte do obchodu a vytvořte objednávku. Za úspěšnou objednávku vám budou na vaše cashback konto připsány peníze, které si můžete nechat vyplatit na váš bankovní účet.

DEK Stavebniny slevy – výprodeje, Black Friday…

Sledujte DEK Stavebniny magazín, kde se dozvíte o všech slevách a akcích. Aby vám žádná sleva neunikla, stačí se přihlásit k odběru newsletteru. Akce DEK Stavebniny nabízejí přímo na svém webu v záložce “AKCE“.

Slevy DEK Stavebniny nabízí po celý rok a dosahují několika desítek procent. Ušetřit můžete v rámci akce Dny Stavebnin DEK, kdy na prodejně dostanete kýbl a můžete ho naplnit označeným sortimentem. Na vše, co se vám do kýblu vejde dostanete slevu 50 % z ceníkových cen.

Akci Black Friday DEK Stavebniny nevyužívají.

DEK Stavebniny doprava zdarma a cena poštovného

Při osobním odběru je v DEK Stavebniny doprava zdarma. Doprava DEK probíhá vždy z prodejny, která vám je nejblíž.

Možnosti a ceny doručení:

  • Osobní odběr na prodejně je zdarma
  • Doprava DEK je individuální, přesnou cenu vám sdělí po kalkulaci vaší objednávky

Platit je možné kartou on-line, zálohou (bankovním převodem), na fakturu nebo platební kartou na prodejně. Za poslední možnost si ale připlatíte 35 Kč.

DEK Stavebniny vrácení zboží

Vrácení zboží DEK Stavebniny akceptují do 14 dnů od nákupu, pokud bylo zakoupeno přes eshop.

Vyzkoušeli jste zboží a nevyhovují vám parametry, barva či jiné? Přejděte na stránku zde, kde se přihlašte a vyplňte krátký DEK Stavebniny formulář pro odstoupení od smlouvy. Následně se vám v co nejkratší době ozve operátor DEK Stavebniny a dohodne se s vámi na dalším postupu.

DEK Stavebniny reklamace 2024

Reklamace DEK Stavebniny vyřizují v záruční době do 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.

Reklamace je jednoduchá. Stačí se přihlásit zde a vyplnit krátký DEK Stavebniny reklamační formulář. V co nejkratší době se s vámi spojí operátor DEK Stavebniny a domluví se s vámi na dalším postupu pro úspěšné vyřízení reklamace.

DEK Stavebniny kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Od pondělí do pátku od 7:00 do 16:00 můžete využít DEK Stavebniny telefon 510 000 100.

Využít můžete také DEK Stavebniny e-mail stavebniny@dek.cz, pokud preferujete písemnou komunikaci.

Navštívit můžete několik kamenných prodejen, jejichž seznam naleznete zde.