duben 2024

1x Starbucks slevový kód na duben 2024

(18 hodnocení)
O obchodu

Starbucks je americký řetězec kaváren založený v roce 1971 v Seattlu. V České republice byla první kavárna Starbucks otevřena v roce 2008 v Praze na Malostranském náměstí. Dnes je v Česku provozováno několik kaváren v Praze, Brně nebo Ostravě. Skrblík pro vás má slevové kupóny, slevové kódy a další slevy do Starbucksu.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Starbucks jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Starbucks slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace16. 4. 2024

Jak ušetřit Starbucks 2024

Americká společnost Starbucks je největší sítí kaváren na světě s unikátním designem a důrazem kladeným na personál. V kavárnách Starbucks se setkáte se špičkovými Coffee Mastery, které poznáte podle černé zástěry a jsou odborníky na kávu. Tyto kavárny se těší velké oblíbenosti a v České republice jich najdete sice několik desítek, ale zejména pouze v Praze. Jejich seznam naleznete na webových stránkách Starbucks. V jejich nabídce naleznete vynikající kávu a mnoho dalších kávových nápojů, čaje a ostatní teplé i chlazené nápoje. Mimo to, zde najdete také saláty a sendviče a další zajímavé pochutiny, které poslouží ke svačince nebo obědu nebo si jen dopřejte něco sladkého ke kávě. Samozřejmosti v kavárnách Starbucks je také internet zdarma.

Vychutnejte si znamenitou kávu od Starbucks se slevou s využitím slevových kupónů Starbucks.

Historie Starbucks

První kavárna Starbucks vznikla v Seattlu v roce 1971, byla založena třemi zakladateli Jerrym Baldwinem, Zevem Sieglem a Gordonem Bowkerem a její jméno pochází z románu Bílá velryba. V roce 1982 se připojil Howard Schultz, který nakonec Staubucks opustil, aby se v roce 1987 vrátil a s pomocí investorů společnost Starbucks odkoupil. V současnosti má Starbucks více než 17 000 kaváren v 55 státech. Dodnes se snaží Starbucks vybočovat z řady a dát lidem nejenom šálek kvalitní kávy, ale i spojovat lidi ve svém okolí.

Slevy a slevové kupóny Starbucks

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Starbucks, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu u Starbucks ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy u Starbucks

Pokud chcete ve Starbucks ušetřit, tak Starbucks nabízí zajímavé akce pořádané věrné zákazníky, díky nimž ve Starbucks ušetříte, aniž byste potřebovali jakýkoliv slevový kupón Starbucks. Starbucks nabízí několik věrnostních programů, díky nimž nákupem kávy ve Starbucks ušetříte.

Program Starbucks Rewards

Program je velice jednoduchý. Stačí si pouze pořídit kartu Starbucks a zaregistrovat se. Pokud se registrujete u Starbucks, tak se Váš nákup stane rychlejší a pohodlnější díky možnosti pohodlných a rychlých mobilních plateb a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách Starbucks. Obchod pořádá zajímavé akce a slevy Starbucks a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Starbucks jsou registrovaní zákazníci informování prostřednictvím e-mailu a mobilní aplikace.

Poté si již jen vychutnáváte Vaši kávu a sbíráte Hvězdy. Za každých 12 Kč získáváte 1 Hvězdu a navíc získáváte 50 Hvězd do začátku. Nejprve získáváte Zelený status, díky němuž máte speciální slevy Starbucks a výhody a navíc za každých nasbíraných 100 Hvězd získáváte slevový kupón Starbucks na nápoj zdarma. Tento slevový kupón Starbucks na nápoj zdarma Vám bude zaslán během následujících 24 hodin na Váš e-mail, do aplikace poukaz na nápoj. Pozor, tento slevový kupón Starbucks na nápoje je platný jeden měsíc, tak neváhejte, abyste o svůj nápoj zdarma nepřišli. Pokud nasbíráte během roku 200 Hvězd a více, tak na Vás čekají další výhody a slevy Starbucks. Jedná se například o nápoj nebo dezert k narozeninám zdarma nebo zlatá verze aplikace, exkluzivní nabídky a mnoho dalších výhod a slev Starbucks.

Starbucks Card je také výborným dárkem nejen pro milovníky kávy, takže pokud si nevíte rady s nákupem dárku nejenom pro své nejbližší, tak s pomocí této karty od Starbucks si ušetříte mnoho času a energie a určitě jejich darováním uděláte velkou radost.

Další výhody a slevy Starbucks

Facebook a další sociální sítě Starbucks

Sledujte Starbucks na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Starbucks, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Další výhody a slevy Starbucks

Informujte se například u své banky, poskytovatele energií nebo třeba mobilního operátora, jestli nenabízí zajímavé benefity a slevové kupóny Starbucks spojené s jejich službami. Starbucks se také účastní různých promo akcí, kde máte šanci získat kávu Starbucks zdarma, aniž byste potřebovali jakýkoliv slevový kupón Starbucks. Takže pokud se nějaké takovéto akce účastníte, tak se nezapomeňte o Vaši kávu Starbucks přihlásit.