srpen 2021

Slevový kód Sportofino srpen 2021

9 (40 hodnocení) O obchodu

Obchod Sportofino nabízí široký sortiment sportovního oblečení a vybavení pro muže i ženy. K dispozici jsou produkty značek Uvex, Dolomity, Le Martina a řady dalších. Pokud plánujete sportovní vybavení nakupovat častěji, můžete se stát členem Sportofino Clubu. Můžete získat také slevové kódy Sportofino.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Sportofino jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 214 dny Sportofino: Výprodej se slevami až 70 %

Jak ušetřit Sportofino 2021

Obchod Sportofino prodává dámské, pánské i dětské oblečení různých značek, a to převážně určených na sportování. V sortimentu najdete oděvy a obuv vhodnou na běhání, fitness, golf, lyžování, cyklistiku, treking a další sporty. Kamenné prodejny Sportofino se nachází pouze v Polsku.

Nevíte, jak ušetřit na Sportifino? Před nákupem se registrujte do Sportofino Clubu, díky kterému získáte uvítací slevový kupón a stálou 5% slevu. Jiné slevy hledejte v jednotlivých kategoriích produktů nebo v sekci výprodej. Ušetříte také během akce Black Friday, které se Sportofino účastní.

Jak získat slevový kupón Sportofino

Sportofino slevový kupón lze získat, pokud se před nákupem zaregistrujte a zaškrtnete možnost “Chci se připojit ke Sportofino Clubu“. Získáte tak stálou 5% slevu na nezlevněné zboží, uvítací slevový kód, možnost vrácení zdarma a informace o slevových akcích s předstihem.

Slevové kupóny lze získat také během akce Black Friday, které se Sportofino účastní. Sledujte náš portál Skrblík, kde se nachází slevy i dalších obchodů s módou.

Jak uplatnit slevový kód Sportofino

Sportofino slevový kód uplatníte, pokud budete přihlášeni do svého zákaznického účtu a budete zároveň členy Sportofino Clubu. Zboží v košíku se vám zlevní o 5 % a když vám nebude sedět, můžete ho zdarma vrátit.

Slevové kódy mohou být omezeny dobou platnosti a podmínkami jejich uplatnění – nemusí se například vztahovat na oblečení a doplňky v akci.

Sportofino

Cashback Sportofino

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,5 % získat bonus 200 Kč

Z nákupu na e-shopu Sportofino obdržíte od cashback portálů Plná Peněženka, Refundo nebo Tipli 2,5 % zpět. Sportofino cashback získáte, pokud si založíte zákaznický účet u jedné z uvedených společností, přes portál se prokliknete do e-shopu a nakoupíte. Poté vám budou z částky vaší objednávky vrácena zpět uvedená procenta.

Sportofino slevy – výprodeje, Black Friday…

Sportofino Club nabízí mnoho zajímavých výhod – čeká na vás 5% sleva na nezlevněné zboží, možnost vrácení zdarma, informace o slevových akcích s předstihem a uvítací slevový kód na první objednávku při nákupu nad 3 000 Kč. Stačí si vytvořit zákaznický účet a při registraci zaškrtnout možnost “Chci se připojit ke Sportofino Clubu”.

Sportofino slevy hledejte v jednotlivých kategoriích, akční produkty jsou označeny ikonkou “Sale” neboli sleva. Sportofino výprodej obsahuje zlevněné oblečení a doplňky, které již nebudou zařazené do sortimentu. Ušetříte také během akce Sportofino Black Friday.

Sportofino doprava zdarma a cena poštovného

Sportofino doprava zdarma není dostupná, cena poštovného je jednotná a činí 89 Kč. Zásilku vám doručí dopravce společnosti GLS nebo DHL.

Sportofino rozesílá objednávky do 28 různých států, od toho se také odvíjí doručovací lhůta – do Česka a na Slovensko je to okolo 3 pracovních dní.

Sportofino vrácení zboží

Sportofino vrácení zboží umožňuje do 30 dnů od obdržení objednávky. Možné jsou tři způsoby vrácení:

  1. dopravcem zdarma – pouze pro registrované uživatele
  2. vrácení na vlastní náklady odesláním do skladu Sportofino
  3. zdarma osobně v kamenné prodejně Sportofino – nachází se pouze v Polsku

Vrácení zdarma platí pouze pro registrované zákazníky. Stačí si tedy před nákupem vytvořit zákaznický účet, ze kterého následné vrácení provedete. V záložce “Můj účet” v sekci “Moje objednávky” proveďte vratku. Pro získání štítku DHL/PPL k odevzdání zásilky zdarma v libovolném Parcelshopu kontaktujte obchod e-mailem zakaznici@sportofino.com.

V případě vrácení na vlastní náklady si nejprve vytiskněte a vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy. Následně zboží zabalte zpět do původní krabice, přidejte vyplněný dokument a fakturu a zásilku odešlete na adresu:

OlzaLogistic: S’portofino
Karvinská 1897
737 01 Český Těšín

E-shop Sportofino vám následně do 14 dnů od přijetí na sklad vrátí veškeré peněžní prostředky, a to na bankovní účet, kterým jste platili objednávku.

Sportofino reklamace 2021

Sportofino reklamace se dají uplatnit do 2 let od data převzetí zboží. Vytiskněte si a vyplňte reklamační formulář. Poškozený produkt zabalte, přiložte k němu vyplněný dokument a odešlete na adresu:

OlzaLogistic: S’portofino
Karvinská 1897
737 01 Český Těšín

Sportofino vyřeší reklamaci do 14 dnů od přijetí na sklad.

Sportofino kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Sportofino na telefonním čísle 296 330 518 od pondělí do pátku v čase 8 až 16 hodin. Ke komunikaci využívejte také Sportofino e-mail zakaznici@sportofino.com nebo chat v pravém dolním rohu e-shopu.

Pro vrácení či reklamaci zboží Sportofino slouží adresa:

OlzaLogistic: S’portofino
Karvinská 1897
737 01 Český Těšín