duben 2024

4x Sneaker Studio slevový kód na duben 2024

(30 hodnocení)
O obchodu

Sneker Studio je internetový obchod zaměřený na streetovou obuv. V nabídce jsou zastoupeny značky Converse, Asics, Crep Protect, Reebok, Nike nebo řada dalších značek sportovní a volnočasové obuvi z celého světa. Skrblík pro vás sbírá slevové kupóny Sneaker Studio. Výhodou obchodu je také prodloužená lhůta na vrácení zboží a doprava zdarma po celé Evropské unii.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Sneaker Studio jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Sneaker Studio slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace16. 4. 2024

Jak ušetřit Sneaker Studio 2024

Sneaker Studio není jen kamenný obchod v Polsku, provozuje také vlastní e-shop, kde prodává ty nejnovější a limitované tenisky těch nejlepších firem v celé Evropě i mimo ni. Klade důraz na nadčasovost, kvalitu, materiály i originalitu svého zboží. Při nákupu ve Sneakers Studio si zaručeně pořídíte sneakers, ale i oblečení a doplňky podle těch nejnovějších trendů!

Slevy na Sneaker Studio

Sneaker Studio nabízí několik možností, jak ušetřit. Už jen za zdánlivě “nedůležité” přihlášení do newsletteru dostanete slevu z prvního nákupu ve výši  5 %. Touto formou budete také nejrychleji informováni o slevových akcích Sneaker Studio. K tomu se mohou postupně přidat i výhody spojené s používáním věrnostní karty, jejíž údaje se zadávají v průběhu registrace či objednávky.

Zboží se slevou nemusíte pořídit jen s pomocí slevových kuponů Sneaker Studio, ale i rozkliknutím záložky SALE v internetovém obchodu. Zde najdete seznam všech produktů s původní a zlevněnou cenou vypočítanou v procentech. Výrobky lze seřadit podle ceny, data či názvu vzestupně či naopak a vyhledávat podle výrobce, pohlaví, velikosti, ceny, barvy nebo modelu.

Jak použít a uplatnit slevový kupón Sneaker Studio

Pokud jste si nevybrali zlevněný model, lze na Sneaker Studio ušetřit i pomocí slevových kódů.

Slevový kód Sneaker Studio

Při online nákupu si vyberete zboží a pod seznamem produktů v košíku uvidíte políčko pro jeho zadání. Pro aktuální seznam slevových kuponů zkontrolujte záložku obchodu sneaker studio na Skrblíkovi, který neustále aktualizuje nabídku a přináší nejnovější nápady, jak při nákupu na Sneaker Studio ušetřit.

Je třeba si předem zkontrolovat platnost a podmínky užití slevových kódů.

Možnosti dopravy v obchodě Sneaker Studio

Pokud se vám podařilo uplatnit některou z mnoha forem slev při nákupu na Sneaker Studio, můžete přejít k dokončení objednávky.

Upozorňujeme, že doprava zakoupeného zboží v rámci zemí EU je u nákupu nad 650 Kč zdarma, a to bez zadání slevového kódu, cena bude automaticky uvedena bez poplatku za dopravu. Všechny bjednávky se vyřizují do 24 hodin (tedy podle času objednání ten samý nebo následující den) a zaslané zásilky jsou pojištěné.

Zásilky se odesílají s možností tzv. bezpečného doručení – pokud bude zásilka poškozená či nekompletní, lze okamžitě u doručitele vyplnit protokol o škodě.

Metody platby v obchodě Sneaker Studio

Způsoby platby na Sneaker Studio jsou různorodé a patří do nich následující možnosti.

Poněkud pomalejší je platba bankovním převodem, kdy bývá částka na účet připsána následující den a objednávka tedy vyřízena až po přijetí peněz. Dále je možná platba při vlastním převzetí zboží – tedy na dobírku a platba online, přes portály PayU nebo PayPal.

Zde zákazníkovi nevznikají žádné poplatky, ty hradí obchod a objednávka je vyřizována okamžitě. Zákazník si zvolí způsob platby, který mu nejvíc vyhovuje (platební kartou American Express, Diners Club, Master Card (Electronic, Mobile), Visa (Electron), elektronickou peněženkou, převodem mezi účty, atd. a také podle toho, u kterého portálu má případně zřízený účet.

Do 30 dnů od doručení lze zboží navíc bez udání důvodu vrátit.