duben 2024

1x SmartPress slevový kód na duben 2024

(13 hodnocení)
O obchodu

SmartPress je knihkupectví s hlavní nabídkou zaměřenou na originální české kuchařky, ale kromě nich zde najdete i další výjimečné knihy. SmartPress je ověřeným obchodem od uživatelů Heureka. Pro objednávky nad 1 500 Kč bez poštovného. SmartPress slevové kódy uplatníte v nákupním košíku pod produkty. Odběrem novinek z e-shopu získáte nejen slevové kupóny SmartPress, ale také další akční nabídky a informace o akcích.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. SmartPress jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
SmartPress slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit SmartPress 2024

České nakladatelství SmartPress se specializuje především na prodej kuchařek a knih od českých autorů. Naleznete zde tedy díla jejichž tvůrci jsou třeba Josef Formánek, Hanka Zemanová nebo Iva Málková. Společnost se přitom na trhu pohybuje již od roku 2005 počátkem jejího založení Martinou Boledovičovou. Knihy jsou v online katalogu roztříděny do různých kategorií jako kuchařky, beletrie, pro děti a další. K dispozici jsou také všelijaké diáře, deníky, ale klidně i plátěné tašky s logem.

Mimo rozsáhlý sortiment nabízí ale e-shop také množství způsobů, jak ušetřit na SmartPress. Tím nejčastějším je využití zlevněných produktů. Ty naleznete v sekci s názvem „Akce/výprodeje“ a můžete tak hravě zaplatit i o 50 a více procent levněji oproti původní ceně. Nadále lze uplatnit oblíbené slevové kupóny a kódy, nebo se nechat za nákup odměnit díky dostupnému cashbacku.

Obchod je hodnocen srovnávacím portálem Heureka, zde se setkává se spokojeností 100 % zákazníků. Jestliže knihy nechcete objednávat na adresu nebo odběrovou pobočku, existuje možnost si je po telefonické domluvě vyzvednout v redakci:

Smart Press, s.r.o.
Velflíkova 1417/12
160 00 Praha 6

Jak získat slevový kupón SmartPress

Chcete během nakupování online ušetřit co nejvíce a rádi byste věděli, jak získat slevový kupón SmartPress? Díky nim je totiž možné získat na vaši objednávku slevu navíc. Stačí jen aby byly platné a umět je správně zadat.

Slevový kupón SmartPress nejčastěji seženete v období výprodejů a slevových akcí, kdy jsou hojně nabízeny většinou e-shopů. O novinkách a nabídkách nakladatelství se nejrychleji dozvíte s odběrem newsletteru, který je pravidelně registrovaným zákazníkům zasílán. Registrace samotná vám nezabere déle jak pár minut, požaduje totiž pouhé zadání vaší e-mailové adresy, na kterou vám následně budou veškeré aktuality přicházet.

Jak uplatnit slevový kód SmartPress

SmartPress

Pokud se vám podařilo získat SmartPress slevový kód, máte možnost ušetřit během nakupování na stránkách společnosti o to více. Návod, jak jej zadat bývá u e-shopů zpravidla velmi jednoduchý. Postup, jak uplatnit slevový kód SmartPress, se skládá z pár kroků.

Tím prvním je samotné navštívení internetového obchodu a vybrání si produktů. S tím vám pomůže jejich praktické roztřídění do kategorií. Až budete s výběrem hotovi, přejděte k pokladně. Zde se vám zobrazí sloupec vámi zvolených výrobků. Pod ním si lze vybrat, jak budete pokračovat. Jednou z nabídek je i uplatnění slevového kódu. Stačí nabídku rozkliknout a váš kupon vepsat nebo zkopírovat na uvedený řádek. Následně slevu potvrďte. Pokud je platná, sama se z ceny nákupu odečte.

Cashback SmartPress

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

SmartPress cashback je k dispozici, a to skrze portály Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze s výší odměny 2,5 % z původní ceny nákupu. Pro tento bonus je potřeba se na některé z výše uvedených stránek jednoduše a krátce zaregistrovat. Už za registraci je přitom možný bonus na nákup.  Následně obchod navštivte přes speciální odkaz a nakupujte, jak jste zvyklí. Teprve po dokončení objednávky se vám jistá část útraty vrátí zpět.

Tato částka se vždy liší, a to nejen podle e-shopu, na kterém nakupujete, ale také podle užívaného portálu. Nabídku lze navíc využívat opakovaně a ušetřit tak během nakupování online dlouhodobě. Tyto odměny se ve většině případů pohybují v jednotkách procent.

SmartPress slevy – výprodeje, Black Friday…

Společnost svým zákazníkům poskytuje hned několik možností, jak při nakupování co nejvíce ušetřit. Kromě těch již výše zmíněných se nabízí také třeba běžné SmartPress slevy. Ty naleznete hned na oficiálních stránkách obchodu v kategorii „Akce/výprodeje“. Nové ceny jsou přitom často až nadpolovičně nižší než ceny původní.

Nadále si mohou zákazníci užít třeba i slevových dnů SmartPress Black Friday. Během nich dochází u řad značek k znatelnému zlevnění produktů. Možné jsou ale i SmartPress výprodeje, které lze spolu s novinkami nakladatelství sledovat skrze newsletter, či sociální sítě jako Facebook a Instagram.

SmartPress doprava zdarma a cena poštovného

Abyste se vyhnuli poplatku za doručení balíčku, můžete si jej vyzvednout zdarma v redakci na adrese uvedené níže. Dalším způsobem je SmartPress doprava zdarma až k vám domů, která je dostupná při nákupech v hodnotě nad 1 500 Kč.

Cena poštovného SmartPress se v ostatních případech liší dle zvoleného dopravce. Společnost spolupracuje s následujícími poskytovateli dopravy:

  • Kurýrní doprava na adresu za 110 Kč
  • Česká pošta – zásilky do 1,99 kg za 82 Kč
  • Zásilkovna za 70 Kč

Platit můžete předem kartou nebo bankovním převodem, dobírkou a při odběru v pobočce SmartPress.

Adresa redakce:

Smart Press, s.r.o.
Velflíkova 1417/12
160 00 Praha 6

SmartPress vrácení zboží

Vrácení zboží SmartPress je možné v případě potřeby vyřešit, a to v několika prostých krocích a probíhá standardně.

Je nutné společnost nejprve informovat a oznámit odstoupení od kupní smlouvy. To se dá jednoduše zvládnout zprávou na e-mailovou adresu: redakce@smartpress.cz. Prodejce se s vámi následně domluví ohledně dalšího postupu. Zboží je třeba zpětně odeslat do již zmiňovaných 14 dnů od jeho převzetí. Produkty by také neměly být, jakkoliv poškozené a opotřebované. Nejpozději do dalších 30 dnů vám bude uhrazena utracená částka.

SmartPress reklamace 2024

Jestliže výrobky již dorazily poničené, či došlo k jejich náhlému opotřebení v platnosti záruční doby, využijte reklamace SmartPress. Postup je jednoduchý.

Jako první krok je sepsání oznámení o reklamaci. V tom konkrétně popište vzniklé závady a případně nedostatky produktu. Reklamaci včetně vadného zboží pak odešlete na adresu redakce:

Smart Press, s.r.o.
Velflíkova 1417/12
160 00 Praha 6

Jako náhrada vám po vyřízení reklamace může být zasláno nové zboží, nebo navráceny utracené peníze z nákupu.

SmartPress kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro zodpovězení otázek týkajících se zboží a nakupování na sebe nabízí SmartPress kontakt.

Pro rychlé dotazy lze využít SmartPress telefon: 233 320 075. S písemnými otázkami se pak obraťte na SmartPress e-mail: redakce@smartpress.cz.