červen 2024

1x Slevňuj.cz slevový kód na červen 2024

(6 hodnocení)
O obchodu

V internetovém obchodě Slevňuj.cz můžete najít široký sortiment produktů do domácnosti a na zahradu, ale i pro osobní použití. Koupit si můžete také sportovní vybavení a drobná elektro zařízení. V případě Slevňuj.cz se jedná pouze o eshop, k dispozici je jen výdejna, kamenná prodejna nikoliv. Ušetřit v Slevňuj.cz můžete s cashbackem nebo při nákupu použitého zboží.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma od 10 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Slevňuj.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Slevňuj.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Slevňuj.cz 2024

Internetový obchod Slevňuj.cz se specializuje na věci pro váš dům, byt a zahradu. Vybírat můžete originální, praktické zboží a vychytávky za výhodné ceny. V nabídce najdete drobnou elektroniku, hračky, zahradní nábytek, kuchyňské pomůcky, sportovní potřeby nebo sortiment pro domácí mazlíčky.

Ušetřit můžete za vaše nákupy využitím cashbacku. Doprava zdarma je ke každé objednávce nad 3 999 Kč. Slevy Slevňuj.cz poskytuje na vybraný sortiment v průběhu roku. Slevové kódy obchod aktuálně nepodporuje. Výprodej Slevňuj.cz nabízí na poslední kusy skladem. Výhodně je pak možné zakoupit také použité zboží.

Žádné kamenné prodejny Slevňuj.cz nenabízí, pouze sklad pro osobní odběr objednávek. Cenu zboží vám při nákupu na internetu doporučujeme si vždy porovnat na porovnávači cen Heureka. Navíc se můžete u většiny obchodů dočíst recenze přímo od zákazníků.

Jak získat slevový kupón Slevňuj.cz

Slevové kupóny Slevňuj.cz aktuálně nepodporuje. Přihlaste se ale na e-shopu k odběru newsletteru, abyste o případné změně byli informováni a dostali jste tak od Slevňuj.cz slevový kupón v rámci marketingových akcí. Informace a slevové kupóny můžete získat také na Facebooku.

Tato stránka Skrblík vám přináší nejen slevové kupóny, ale také informace o různých slevových akcích. Kromě toho vám přinášíme i tipy, jak ušetřit za vaše nákupy na internetu. Doporučujeme vám proto přihlásit se k odběru našeho newsletteru, abyste dostávali informace mezi prvními.

Jak uplatnit slevový kód Slevňuj.cz

Návod, jak uplatnit slevový kód Slevňuj.cz, aktuálně neposkytneme. Důvodem je, že Slevňuj.cz slevový kód nepoužívá. Využívat tedy můžete pouze slevy v rámci akcí. Pokud by však začal e-shop Slevňuj.cz slevové kódy v budoucnu uplatňovat, tak vás o tom budeme informovat a najdete zde návod, jak na to.

U slevových kódů vám doporučujeme dávat si pozor na jejich podmínky pro uplatnění. Nejčastějšími podmínkami jsou minimální hodnota objednávky, časové omezení nebo jsou slevové kódy určeny pouze na určitý druh zboží.

Cashback Slevňuj.cz

Cashback Plná peněženkaaž 2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 2,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 2,5 % získat bonus 50 Kč

Nechte si vrátit část peněz z vaší objednávky zpět na váš účet. Stačí využít na portálech Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze pro Slevňuj.cz cashback. Nejvyšší cashback získáte na portálu Tipli a naopak nejnižší na portálech Plná peněženka a Refundo. Výše cashbacku ale ještě závisí na druhu zakoupeného zboží.

Jak cashback získat? Zaregistujte se na jednom z portálů, vyhledejte si požadovaný e-shop, proklikněte se do něj a vytvořte si v něm objednávku. Pak už jen převezměte zboží a vyčkejte na potvrzení dokončení objednávky obchodem. Po připsání peněz na váš cashbackový účet si je můžete přeposlat na bankovní účet.

Slevňuj.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Slevňuj.cz nabízí na vybraný sortiment v průběhu roku a je pouze na vás, jakou slevu si chytíte. Poštovné zdarma Slevňuj.cz získáte přes Českou poštu k nákupu nad 3 999 Kč. Odebírejte newsletter nebo sledujte Slevňuj.cz na Facebooku a mějte informace o akcích a slevách včas.

Výhodně je možné zakoupit použité zboží nebo zboží ve výprodeji. Použité zboží a výprodej Slevňuj.cz nabízí přehledně v záložce “Výprodej a použité zboží“. Neočekávejte ale u Slevňuj.cz akce, jako jsou například Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy s Ona Dnes.

Slevňuj.cz doprava zdarma a cena poštovného

Slevňuj.cz poštovné zdarma přidává ke všem objednávkám nad 10 000 Kč. Zpravidla jsou všechny objednávky odeslané do 24 hodin v pracovní dny. Platba je možná převodem na účet, on-line kartou přes GoPay, Google Pay nebo na dobírku, u které si ale připlatíte 39 Kč.

Možnosti dopravy:

  • Osobní odběr ve výdejním skladu je zdarma
  • Česká pošta – balík Na poštu je za 89 Kč
  • Česká pošta – balík Do ruky je za 99 Kč
  • GLS je za 109 Kč

Slevňuj.cz vrácení zboží

Na vrácení zboží Slevňuj.cz poskytuje bez udání důvodu 14 dnů od převzetí zboží. Vrácené zboží však nesmí být poškozené a nesmí jevit známky použití. Některé zboží však nelze vrátit, jako například erotické zboží, a to z hygienických důvodů.

Jak zboží vrátit?

Rozhodli jste se zboží vrátit? Vyplňte on-line Slevňuj.cz formulář pro odstoupení od smlouvy. V prvním kroku zadáte číslo objednávky a e-mail, pod kterým jste objednávali a poté budete pokračovat dle instrukcí dále. Poté zboží důkladně zabalíte, přiložíte k němu kopii faktury a balíček zašlete na adresu níže.

Kam zboží odeslat?
Jan Seidl e-shop – vrácení zboží
Masarykova 20
Blansko 678 01, CZ

Slevňuj.cz reklamace 2024

Veškeré reklamace Slevňuj.cz vyřizuje v rámci záruční lhůty, která je u nového zboží 24 měsíců. Zakoupit je možné ale i použité zboží, kde může být záruka ponížena. U použitého zboží je záruční lhůta většinou ponížena na 12 měsíců. Na vyřízení reklamace má Slevňuj.cz maximálně 30 dnů od přijetí zboží k reklamaci.

Jak zboží reklamovat?

Vyskytly se vám na zakoupeném zboží nějaké vady? Vyplňte on-line Slevňuj.cz reklamační formulář, do kterého přiložte fotografie vadného zboží. V prvním kroku formuláře budete potřebovat číslo objednávky a e-mail, pod kterým jste objednávali. Pak už jen budete pokračovat dle instrukcí dále. Po vyplnění formuláře počkejte, než vás bude kontaktovat pracovník zákaznického oddělení a dohodne se s vámi na dalším postupu.

Slevňuj.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Máte dotaz, připomínku nebo potřebujete poradit s výběrem? Zavolejte na zákaznickou linku, která je pro vás k dispozici každý všední den od 7:00 do 15:30. Od 11:30 do 12:00 mají pauzu na oběd. Telefonicky obchod kontaktujte na Slevňuj.cz telefon 515 538 565. Pro písemnou komunikaci použijte Slevňuj.cz e-mail info@slevnuj.cz nebo podpora@slevnuj.cz. Na vaše písemné dotazy odpoví Slevňuj.cz do 24 hodin v pracovní dny.

Kamenné prodejny Slevňuj.cz neprovozuje, pouze sklad pro osobní odběry objednávek. Na stránce Časté dotazy naleznete odpovědi na spoustu nejčastějších dotazů od zákazníků.