červenec 2024

3x Savana slevový kód na červenec 2024

(38 hodnocení)
O obchodu

Webhosting Savana.cz nabízí hned několik programů pro hostování internetových stránek. Základním programem je SAVANA 100 pro hostování jedné domény. Pro náročnější zákazníky jsou v nabídce multihostingové programy SAVANA 500, SAVANA 1000, SAVANA 2000, SAVANA 3000 a SAVANA 4000. Naopak pro nejméně náročné zákazníky je v nabídce zařazen freehostingový program SAVANA FREE. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny na hosting Savana.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Savana jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Savana slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Savana 2024

Savana.cz nabízí hostingové služby již více než 10 let. Zaměřuje se na malé, střední i velké webové aplikace. Savana.cz provozuje na jednom z nejmodernějších serverů a poskytuje špičkovou kvalitu služeb za velice příznivé ceny.

Pořiďte si špičkové hostingové služby od Savana.cz se slevou s využitím slevových kódů Savana.cz.

Produkty Savana

Využijte nabídky a slevy Savana.cz a vyberte si pro Vás nejvýhodnější produkt, kde jsou ceny již od 25 Kč.

Webhosting Savana

Základní balíček Savana.cz, který je určen pro maximálně 5 domén a jedná se o sdílený webhosting.

Multihosting Savana

Tento produkt nabízí neomezeně domén a vyhrazený virtuální server.

Profihosting Savana

Tato služba je zaměřena zejména pro náročné projekty. Samozřejmostí je virtuální managed server a mnoho dalších služeb.

Domény Savana

Samozřejmě ve službách Savana.cz nemůže chybět nabídka převodu a registrace domény. Pokud máte o tuto službu zájem, tak jako první si na stránkách Savana.cz ověřte doménu jestli je nebo není dostupná. Využít také můžete, mimo jiné, služby statistiky, kde máte podrobný přehled statistických údajů pro Vaše internetové prezentace, které jsou umístěny na severech Savana.cz.

E-shop Savana

Se Savana.cz ušetříte, protože máte možnost vyzkoušení na 90 dní zdarma. Savana.cz nabízí responzivní design, takže se Váš e-shop automaticky přizpůsobí rozlišení PC, tabletu nebo mobilům.  Navíc máte možnost výběru z několika šablon a barev, případně si můžete vytvořit Váš vzhled sami. Kromě toho se Savana.cz ušetříte, protože jsou e-maily k e-shopu zdarma. Máte možnost výběru z několika produktů, který se liší zejména počtem položek. Mini má pouze 100 položek, zatímco Standard nabízí již 1000 položek a nakonec u Profi máte neomezeně položek. V základní ceně tarifů jsou již samozřejmé funkce a tudíž už nic nepřiplácíte.

Pokud zvolíte délku platby na jeden rok, tak získáváte od Savana.cz slevu 30 %.

Editor

Pokud jste klient webhostingu na vybraných tarifech, tak máte k dispozici Editor Hostedith zcela zdarma.

Slevy na Savana

Přinášíme Vám několik rad a tipů, jak ušetřit se Savana.cz při Vašem nákupu, včetně zajímavých informací, jak získat a použít slevové kódy od Savana.cz na hostingové služby.

Slevy na Savana.cz

Jestliže nejste spokojeni s hostingem a rozhodnete se využít služeb Savana.cz, pak máte možnost ušetřit se Savana.cz peníze za hosting na 12 měsíců. Takže jestliže si objednáte hosting na 12 měsíců, dostanete 1 rok navíc zdarma.  V případě, že si objednáte hosting na více jak 12 měsíců, obdržíte od Savana.cz slevu 20 % a k tomu dalších 12 měsíců.

Slevové kupóny Savana.cz za nové registrace

Můžete získat slevový kupón Savana.cz za nové registrace, pokud provedete registraci hostingové účtu bez využití provizního odkazu. Platnost tohoto slevového kódu Savana.cz je 90 dní od jeho vygenerování. Kompletní podmínky získáte na webových stránkách Savana.cz.

Slevový kód Savana

Speciální slevové kupóny Savana

Tyto kupóny jsou vydávány zejména z důvodu podpory nového produktu, případně pokud se jedná o nějaké speciální výročí. Speciální slevové kupóny Savana jsou zveřejňovány na Facebooku.

Další výhody na Savana

Zákaznická podpora

Máte možnost využít zákaznické podpory 7 dní v týdnu.

Garance dostupnosti

Savana.cz garantuje běžnou měsíční dostupnost 99,99 %. Pokud v kalendářním měsíci nedodrží Savana.cz minimální dostupnost 99,6 %, garantuje prodloužení hostingu o 30 dní.

Bezpečnost Vašich dat

Se Savana.cz si ušetříte mnoho starostí, protože veškeré služby, které provozují, nabízejí také v šifrovaném režimu, který zajišťuje absolutní bezpečnost a zálohování dat se provádí automaticky na dvě různá místa.

Vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nejste spokojeni nebo máte jakýkoliv jiný důvod, tak máte záruku vrácení peněz až 30 dnů od aktivace webhostingu.

Dění na Savana.cz můžete kromě webových stránek také sledovat na Facebooku, Twitteru a Google.