červenec 2024

3x Safiris slevový kód na červenec 2024

(45 hodnocení)
O obchodu

Eshop Safiris nabízí široký sortiment produktů, které mají původ v orientu. K dispozici jsou čaje a příslušenství k nim, dekorace do domácnosti, oblečení a řada dalších produktů, z nichž byla řada vyrobena ručně místními. Obchod nabízí slevy na objednávky, spolupracuje s cashback portály a u vybraných produktů můžete mít dopravu zdarma nebo si produkty osobně vyzvednout.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na vybrané produkty
Můžete přejít do obchodu. Safiris jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Safiris slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Safiris 2024

Internetový obchod Safiris na svých stránkách nabízí rozsáhlé množství exotického a orientálního zboží. K dispozici jsou zde například lapače snů, čaje a čajové nádobí, parfémy, dekorace i oblečení a mnoho dalšího. Mnohé výrobky jsou navíc zhotovovány ručně a také lokálně. Veškeré produkty jsou pečlivě roztříděny do různých kategorií, díky nimž se na e-shopu lépe zorientujete. A internetové stránky poskytují i veřejně viditelné recenze a hodnocení předešlých zákazníků.

Rádi byste si na e-shopu něco zakoupili, ale zároveň chcete utratit co nejméně? Způsobů, jak ušetřit na Safiris, je více. Často využívané bývají slevové kupóny a kódy, které vám zpřístupní bonusovou slevu na nákup. Jednotlivé konkrétní kusy zboží pak mohou mít i své vlastní výhody, jako je například doprava zdarma. Během nakupování online se také můžete nechat odměnit s pomocí cashback portálů. Jejich služby, stejně jako spousta jiných obchodů, Safiris poskytuje.

E-shop v České republice nabízí i své výdejní místo na adrese V Rybníčkách 52, Praha 10, 100 00.

Jak získat slevový kupón Safiris

Již zmiňované slevové kupóny Safiris vám napomohou k menší ceně vašeho online nákupu. Stačí, když je správně zadáte do předem připraveného pole a slíbená sleva se vám automaticky odečte. Ta přitom dosahuje klidně až desítek procent z původní ceny objednávky. Potřebujete však také vědět, jak získat slevový kupón Safiris.

Jelikož se jedná o oblíbenou součást online nakupování, mnohé obchody tyto kupóny poskytují během celého roku. Nejčastěji jsou však nabízené při slevových akcích a výprodejích, nebo všelijakých svátcích. Ohledně novinek a informací e-shopu Safiris se snadno dozvíte skrze dostupné sociální sítě. Tou je stránka Facebook, na níž jsou přidávány aktuality a sortiment společnosti.

Jak uplatnit slevový kód Safiris

Safiris

Možná, že se vám získat slevový kód Safiris již podařilo. V takovém případě vám nyní zbývá už jen správně jej využít. Postup, jak na to, je u mnoha e-shopů podobný nebo dokonce stejný. Návod, jak uplatnit slevový kód Safiris, se od těch ostatních moc neliší a je tak velmi jednoduchý.

Nejdříve si na internetových stránkách obchodu zboží prohlédněte. Napomohou vám předem připravené kategorie produktů. Naleznete zde například výrobky vhodné pro orientální tanec, meditaci, ale i čaje, nebo parfémy a doplňky do bytu. Chtěné položky postupně přesouvejte do online nákupního košíku. Právě zde se vám následně zobrazí seznam vybraného zboží spolu s celkovou cenou za ně.

Pod sloupcem produktů se nachází kolonka s názvem „Vložit slevový kupón“. Jak už její název napovídá, váš Safiris slevový kód do ní bez chyb opište. Kliknutím na „PŘIDAT“ se platná a aktuální sleva sama automaticky odečte od původní ceny nákupu a vy můžete objednávku dokončit.

Cashback Safiris

Cashback Refundo4 % získat bonus 50 KčCashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

S pomocí cashback portálů během nakupování přes internet ušetříte ještě více. Princip je jednoduchý, za každou objednávku budete odměněni. Stačí si na některém z nich bezplatně vytvořit účet. Již za tuto registraci je navíc umožněno získání bonusové částky na váš další nákup. Jako druhý krok je samotné vybrání e-shopu, na kterém chcete nakupovat. Navštivte jej skrze určený odkaz a po dokončení objednávky se nechte odměnit.

Výše odměny je různá podle vybraného obchodu, ale i portálu, který využíváte. Safiris cashback svým zákazníkům nabízí, a to díky hned vícero poskytovatelům. Jedná se o stránky Refundo a Vratné Peníze, které slibují odměnu 4 % z celkové ceny koupě. Tyto výhody lze využívat opakovaně. Pro jiné internetové obchody můžete navštívit také portál Plná Peněženka či Tipli.

Safiris slevy – výprodeje, Black Friday…

Nejen řada neobvyklého sortimentu, ale také Safiris slevy jsou na stránkách firmy k dispozici. Každý zákazník má možnost použít například již zmiňované slevové kupóny a kódy. S těmi se nejčastěji setkáte během akcí a výprodejů, nebo svátků, jako je třeba Safiris Black Friday. Ohledně novinek e-shopu a případných výhodných nabídek se můžete dozvědět skrze Facebook společnosti.

Některé z výrobků jsou samy o sobě výhodnější než jiné. Tyto produkty rozeznáte podle speciálního označení nabízejícího dopravu zdarma, nebo informaci o výhodném sestavení sady. Nadále máte možnost takto zjistit i původ konkrétního kusu zboží, nebo způsob, jakým byl zhotoven. Přestože samotné Safiris výprodeje nejsou na stránkách k dispozici, ušetřit se takto dá celoročně.

Safiris doprava zdarma a cena poštovného

Téměř při každém nákupu přes internet je podmínkou doplatek za dopravu. Doprava zdarma Safiris je možná. Získat ji lze zakoupením speciálních výrobků, které jsou touto výhodou označeny. Právě na tyto produkty se totiž jindy nutný poplatek nevztahuje.

Za běžných okolností se cena poštovného Safiris liší, a to podle způsobu dopravy. Ten si můžete sami zvolit. V nabídce je zaslání na kteroukoliv pobočku Zásilkovny za 79 Kč. Za využití služeb Zásilkovna kurýr – doručení na adresu zaplatíte 109 Kč. Pokud si přejete platit dobírkou, je třeba příplatek 40 Kč. Balíček uhrazený předem si lze vyzvednout za poplatek 25 Kč na výdejním místě na adrese: V Rybníčkách 52, Praha 10, 100 00.

Safiris vrácení zboží

Je možné, že jste si nákup rozmysleli až poté, co jste balíček obdrželi od kurýra, nebo si ho na určeném místě sami vyzvedli. Pro tyto případy je umožněno vrácení zboží do 14 dnů. Tato lhůta se určuje ode dne, kdy jste zásilku, nebo její poslední díl, převzali. Návod pro vrácení zboží Safiris je jednoduchý a skládá se z pár kroků.

Nejprve vyplňte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, který celý postup o mnohé usnadní. Zašlete jej následně na e-mail obchodu: info@safiris.cz, nebo již spolu s produkty na doručovací adresu:

Safiris Group s.r.o.
Žinkovská 1850/1
100 00 Praha 10

Je třeba, aby výrobky zůstaly neponičené i nepoužívané a nejlépe také v jejich původním obalu. Jako náhrada vám bude zpětně zaslána utracená peněžní částka.

Safiris reklamace 2024

Jestliže vám dorazilo již poškozené, neúplné, nebo použité zboží, lze se obrátit na Safiris reklamace. Díky těmto službám mají totiž zákazníci možnost reklamované produkty vrátit a získat místo nich nové a neponičené kusy, bezplatnou opravu, slevu nebo peníze zpět. Reklamace lze využít také u výrobků, které se samy porouchají v době šesti měsíců od jejich obdržení.

Prvním krokem je napsání stručné zprávy na e-mail: info@safiris.cz. Popište závadu i způsob, kterým byste si přáli ji vyřešit. Nezapomeňte přiložit také doklad o zakoupení položky. Ohledně dalšího postupu pak získáte potřebné znalosti prostřednictvím e-mailu.

Safiris kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontakt Safiris je běžně dostupný. Využít jej lze k dotazům ohledně sortimentu, nebo samotného nakupování.

K dispozici je Safiris e-mail: info@safiris.cz. Pro rychlé otázky je v nabídce Safiris telefon: 792 468 118. Na ten můžete zavolat kdykoliv ve všední dny od 9 do 18 hodin.