květen 2021

Slevový kód ROSSMANN drogerie květen 2021

9 (37 hodnocení) O obchodu

První pobočka drogerie ROSSMANN byla otevřena v Českých Budějovicích už v roce 1994, v současné době je v České republice provozováno více než 135 prodejen. Drogerie ROSSMANN nabízí zákazníkům široký sortiment klasického drogistického zboží, který zahrnuje kromě obvyklých brandových produktů také výrobky vlastních značek.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. ROSSMANN drogerie jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 134 dny Rossmann drogerie: Aktuální leták

Jak ušetřit ROSSMANN drogerie 2021

V každé drogerii ROSSMANN najdete pestrý výběr klasického drogistického zboží od různých značek ve všech cenových kategoriích. Seženete zde prakticky vše od dekorativní kosmetiky a pečujících přípravků, přes dětskou kosmetiku, parfémy, deodoranty, produkty ústní hygieny, čistící a prací prostředky, potřeby pro domácí mazlíčky až po potravinové doplňky nebo produkty zdravé výživy.

Slevy v drogerii ROSSMANN

Přinášíme vám několik tipů, jak ušetřit v Rossmann drogerii včetně užitečných informací, kde hledat a jak použít slevové kupóny ROSSMANN.

Akční leták v drogerii ROSSMANN

Drogerie ROSSMANN pravidelně vydává leták s akční nabídkou. Slevy v letáku jsou poměrně výrazné, obvykle dosahují až 50 %. Akční nabídka platí dva týdny, výjimkou je sleva měsíce, která trvá jeden měsíc a je určena výhradně pro členy ROSSMANN CLUBu.

V letáku bývá často poskytována sleva na celý sortiment jedné značky, nebo alespoň na jeho vybranou část. Neobvyklé nejsou také dárky k nákupu nebo akce 1+1 zdarma.

ROSSMANN CLUB

Věrnostní program ROSSMANN CLUB přináší všem registrovaným zákazníkům exkluzivní slevy a výhody. Do chytrého mobilního telefonu si stačí nainstalovat aplikaci ROSSMANN CLUB a vyplnit uživatelské jméno, e-mail a heslo. Ihned po registraci vám bude na elektronickou věrnostní kartou nahrán slevový kupon ROSSMANNuvítací 20% slevou. Slevu jednoduše uplatníte předložením věrnostní kartičky při placení u pokladny.

Registrovaní zákazníci získají každé dva týdny extra slevy na již zlevněné produkty v akčním letáku. Za každou utracenou stokorunu v drogerii ROSSMANN je na věrnostní kartičku připsán 1 bod, 15 nasbíraných bodů je možné proměnit za 15% slevu na celý nákup.

Na každého člena ROSSMANN CLUBu čeká v měsíci jeho narozenin slevový kupon ROSSMANN s 10% slevou.

Rossmánek

Součástí ROSSMANN CLUBu je dětský věrnostní program Rossmánek. Pokud čekáte miminko, nebo máte dítě do 6 let, můžete se do Rossmánku registrovat přes mobilní aplikaci. Získáte tak přístup ke slevám na produkty určené dětem, narozeninové 10% slevě a slevám měsíce na vybrané dětské zboží.

Sbírejte body a nakupujte za exkluzivní ceny

Drogerie ROSSMANN poměrně často připravuje věrnostní programy, ve kterých odměňuje své věrné zákazníky za pravidelné nákupy. Stačí sbírat body v podobě samolepek, nebo virtuálních bodů v aplikaci ROSSMANN CLUB. Nasbírané body lze vyměnit za speciální slevu (až do výše 91 %) na vybrané exkluzivní zboží.

Privátní značky ROSSMANN drogerie

V drogeriích ROSSMANN najdete široký výběr produktů vlastních značek. Kvalita výrobků je pravidelně prověřována prostřednictvím nezávislých testů německých laboratoří ÖKO-TEST. Výrobky privátních značek řetězce ROSSMANN jsou z hlediska kvality srovnatelné se značkovými výrobky, avšak cena je o poznání nižší.