září 2019

Slevové kódy Rossmann drogerie září 2019

Rating: 10 (1 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

E-shop drogerie Rossmann nabízí kosmetiku, parfémy, prací prostředky a další drogistické zboží. Kromě toho je ve velkém množství poboček možnost vyvolat si fotky. Skrblík si pro vás připravil slevové kódy a slevové kupóny pro Rossmann.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Rossmann drogerie jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 113 dny Drogerie Rossmann sleva 25 % na jeden produkt
  • 113 dny Rossmann sleva 25 % na jeden produkt
  • 509 dny Rossmann.cz sleva 20 % na 1 libovolný produkt
  • 645 dny Rossmann 25 % sleva na 1 libovolný produkt
  • 702 dny Rossmann: Slevový kupón 25% sleva na 1 libovolný produkt

Jak ušetřit Rossmann drogerie 2019

Rossmann drogerie nabízí velkou šíři sortimentu, zaměřující se zejména na dámskou kosmetiku, dekorativní a vlasovou kosmetiku, dětskou kosmetiku a vše ostatní pro Vaše nejmenší a samozřejmě nelze opomenout parfémy. Další skupinu produktů tvoří sortiment pro ústní hygienu, produkty pro dámskou hygienu, deodoranty, tělová kosmetika pro ženy i muže. Nakonec v žádném takovém obchodě nemůže chybět prací a čistící prostředky, potrava pro Vaše čtyřnohé miláčky, ale také zde nakoupíte produkty zdravé výživy, vitaminy a farmaceutické výrobky. Těšit se můžete také z vlasové galanterie nebo zde naleznete i různé doplňky jak pro Vás, tak i pro Vaše děti. Rossmann drogerie na českém trhu působí od roku 1994. V tuto chvíli provozuje Rossmann drogerie přes více než 130 prodejen, z nichž jako první byla otevřena v Českých Budějovicích.

Slevy v Rossmann drogerie

Přinášíme Vám několik rad a tipů, jak ušetřit v Rossmann drogerie při Vašem nákupu, včetně zajímavých informací, jak získat a použít slevové kupóny Rossmann drogerie.

Slevy v Rossmann drogerie

Doporučuje pravidelně sledovat magazíny Rossmann drogerie, ve kterých najdete zajímavé slevy Rossmann drogerie a v těchto magazínech nebývají výjimkou slevové kupóny Rossmann drogerie na vybrané produkty. Často zde naleznete také slevový kupón Rossmann drogerie, který obsahuje slevu 10 % na celý nákup. Výjimkou nejsou ani zajímavé dárky a vzorky v Vašemu nákupu.

Dárkové karta

Pokud si nevíte rady s nákupem dárku pro své blízké, tak dárková karta Rossmann drogerie je to pravé. Z jejich širokého sortimentu si vybere jistě každý a navíc nákupem dárkové karty Rossmann drogerie ušetříte mnoho času a energie.

Garance cen

Rossmann drogerie garantuje měsíční sledovanost 500 nejprodávanějších výrobků na trhu, u nichž poté snižuje ceny tak, abyste s Rossmann drogerie ušetřili a nakoupili co nejvýhodněji.

Rosmánek

Máte doma miminko nebo očekáváte v blízké době jeho narození? Pokud ano, tak se určitě přihlaste do programu Rosmánek a každý měsíc můžete čerpat řadu výhod a slev Rossmann drogerie pro Vás nebo Vaše dítě. Navíc získáte 10 % slevu Rossmann drogerie na vybraný dětský sortiment na první nákup. Kromě těchto výhod, Vám budou chodit na Váš e-mail slevové kódy Rossmann drogerie do fotoshopu Rossmann a máte možnost se zapojit do různých soutěží o zajímavé ceny. Slevy od Rossmann drogerie také můžete čerpat u partnerů drogerie, jejichž výčet naleznete na stránkách Rossmann drogerie.

Sbírejte body a získejte zajímavý dárek

Velmi často probíhají akce, které jsou velmi oblíbené. Do soutěže se zapojíte tak, že za Váš nákup sbíráte body, které pak proměníte za zajímavé dárky, zejména pro Vaši ratolest.

Privátní značka Rossmann drogerie

Rossmann drogerie nabízí rozsáhlou nabídku produktů vlastních značek, které nakoupíte pouze v prodejnách Rossmann drogerie. V nabídce najdete v podstatě celý sortiment Rossmann drogerie od dekorativní kosmetiky počínaje po čistící prostředky konče. Rossmann drogerie nezapomněla ani na zdravou výživu v Bio kvalitě a ani na produkty pro Vaše nejmenší. Jejich výrobky musí absolvovat pravidelné testy kvality, jejichž kvalita je pravidelně ověřována nezávislými testy německých laboratoří ÖKO-TEST. Díky produktům Rossmann drogerie ušetříte a naleznete kvalitu za příznivé ceny.

Další možnosti jak se dozvědět o akcích, novinkách a slevových kódech Rossmann drogerie

Možností jak se dozvědět o slevových kódech Rossmann drogerie, připravovaných akcích a novinkách je mnoho. Pokud Vás nebaví sledovat  jestli Vám přišel aktuální leták do schránky a ani nechcete pravidelně navštěvovat jejich stránky, tak určitě využijte jeden z následujících tipů a žádná sleva Rossmann drogerie Vám už neunikne.

Facebook Rossmann drogerie

Určitě také nezapomeňte sledovat facebookové stránky Rossmann drogerie, kde se dozvíte o právě probíhajících a připravovaných akcích.

Přihlášení k odběru newsletteru

Pokud se přihlásíte k odběru novinek, dozvíte se jako první o novinkách, akcích a slevách Rossmann drogerie.

Mobilní aplikace Rossmann drogerie

Pokud chcete vědět jako první o slevách Rossmann drogerie a chcete mít Vaši drogerii neustále po ruce, tak doporučujeme nainstalovat mobilní aplikaci Rossmann drogerie. Pomocí této aplikace také můžete využívat Vaše slevové kódy Rossmann drogerie, aniž byste složitě tiskli nebo vystřihovali slevové kupóny Rossmann drogerie z magazínu.