červen 2024

7x Riteli slevový kód na červen 2024

(94 hodnocení)
O obchodu

Riteli je prodejcem svítidel českých i zahraničních výrobců, jako jsou EGLO, Rabalux, Globo, EMOS, Luxera a další. Tradice firmy sahá až do roku 1946. Široká nabídka zboží. Svítidla pro vnitřní i vnější osvětlení, žárovky, elektro, LED, ale také inteligentní osvětlení. Dárek zdarma Riteli nabízí při nákupu vybraného zboží. Více než 52 000 kusů sortimentu připravených k odeslání. Ušetřit v Riteli můžete při akci Black Friday nebo pokud využijet slevový kód.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Riteli jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Riteli slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev7
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Riteli 2024

Obchod Riteli nabízí širokou nabídku kvalitního osvětlení do bytu, domu či na zahradu od renomovaných světových výrobců světel a osvětlení. Najdete zde lampy, lustry, závěsná i venkovní svítidla a další příslušenství k nim. Na e-shopu zakoupíte ale i ventilátory, meteostanice, zvonky a další elektro vybavení. Objednané zboží si můžete vyzvednout i ve skladu na adrese: Oblekovice 394, 671 81 Znojmo.

A jak ušetřit na Riteli? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón, který by vám pomohl ušetřit. Výprodej Riteli nabízí jedinečné poslední kousky nebo sezónní modely za výhodné ceny. E-shop také často pořádá různé slevové akce a vybraná svítidla jsou v akci pravidelně. Slevy Riteli mohou dosahovat klidně i více jak 50 %.

K vybraným produktům můžete získat také dárek zdarma. Přihlášením k odběru newsletteru získáte novinky přímo do vaší e-mailové schránky. A až 84 % ušetříte, pokud si zboží zakoupíte během akce Riteli Black Friday.

Jak získat slevový kupón Riteli

Slevový kupón Riteli můžete objevit jednou za čas v rámci slevové akce přímo na webu obchodu, ale i v pravidelně zasílaném newsletteru. Přihlaste se k odběru novinek v pravé dolní části webu. Zadejte váš e-mail a ten poté následně potvrďte.

I portál Skrblík vám nabízí různé slevové akce až stovek obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Riteli

Slevový kód Riteli

Slevový kód Riteli uplatníte v prvním kroku v košíku. Vlevo pod seznamem vámi vybraného zboží klikněte na “Zadejte slevový kód” a do volného políčka vepište váš kód slevového poukazu. Poté klikněte na “Uplatnit”. Sleva vám bude následně odečtena.

Slevové kupóny bývají obecně omezeny časovým horizontem, mohou se vztahovat jen na vybrané produkty a nemusí platit na již zlevněné zboží.

Cashback Riteli

Cashback Plná peněženka4,2 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo4,2 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli4,2 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze4,2 % získat bonus 50 Kč

Cashback Riteli získáte, pokud se zaregistrujete na portálu Plná Peněženka, Tipli, Refundo nebo Vratné peníze. Od všech uvedených portálů získáte z vašeho nákupu 4,2 % zpět.

K získání peněz z nákupu zpět se tedy stačí zaregistrovat na některém cashback portálu. Poté nakoupit z nějakého obchodu přes odkaz a odměna z objednaného zboží je vaše.

Riteli slevy – výprodeje, Black Friday…

Výprodej Riteli nabízí jedinečné poslední kousky nebo sezónní modely za výhodné ceny. Stropní, stojací, stolní, dětská i venkovní svítidla nebo lucerny, svícny a originální svítící dekorace zakoupíte za parádní výprodejové částky.

Riteli často pořádá různé slevové akce. Vybraná svítidla a osvětlení jsou v akci pravidelně. Slevy Riteli mohou dosahovat klidně i více jak 50 %. Osvětlení se slevami až 84 % zakoupíte také během akce Riteli Black Friday.

K vybraným produktům můžete získat i dárek zdarma. Ke svítidlu již většinou nemusíte nic dokupovat, protože tímto dárkem bývá zpravidla jedna nebo více kusů žárovek – záleží na typu osvětlení. Zboží, na které se vztahuje dárek zdarma je označeno žlutou ikonkou “DÁREK ZDARMA”.

Nenechte si ujít žádnou z novinek a akcí a přihlaste se k odběru newsletteru v pravé dolní části webu. Zadejte váš e-mail a ten poté následně potvrďte. Získáte tak pravidelné informace přímo do vaší e-mailové schránky.

Riteli doprava zdarma a cena poštovného

Riteli doprava zdarma se vztahuje na objednávky nad 499 Kč. K doručení vašeho balíčku můžete využít několik způsobů dopravy:

  • DPD – doručení na adresu za 89 Kč
  • DPD – osobní odběr na výdejních místech za 59 Kč
  • osobní odběr Znojmo – zdarma (adresa: Oblekovice 394, 671 81 Znojmo)

Riteli vrácení zboží

Vrácení zboží Riteli umožňuje ve lhůtě 14 dnů od jeho převzetí. Zboží musí být neporušené, nepoškozené a kompletní, včetně příslušenství a všech poskytnutých dokladů. Zboží tedy zabalte, přiložte vyplněný Formulář odstoupení od kupní smlouvy a kopii dokladu o koupi a vše zašlete na adresu:

HANZEL spol. s.r.o.
Oblekovice 394
671 81 Znojmo

Peněžní prostředky vám budou navráceny do 14 dnů stejným způsobem jakým jste zboží uhradili. Náklady spojené s odesláním zboží hradíte vy.

Riteli reklamace 2024

Reklamace Riteli lze uplatnit ve lhůtě 24 měsíců od převzetí zboží. Nejprve si vyplňte Reklamační list, ve kterém uvedete i navrhovaný způsob reklamace. Nárok máte na opravu, výměnu zboží nebo vrácení peněžních prostředků.

Zboží zašlete nejlépe v originálním obalu společně s vyplněným dokumentem a kopií dokladu o koupi a vše zašlete na adresu:

HANZEL spol. s.r.o.
Oblekovice 394
671 81 Znojmo

Reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu, a to nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění. V případě uznané reklamace vám budou proplaceny náklady za dopravu balíčku obchodu. Pro řešení reklamací slouží e-mail vyresmeto@riteli.cz a tel. číslo 773 760 708.

Riteli kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Riteli je vám k dispozici ve všedních dnech od 8 do 16:30 na tel, čísle 770 160 160. Využít můžete i Riteli e-mail kvasimsluzbam@riteli.cz. Dotazy k objednávkám pokládejte na e-mail objednavky@riteli.cz. Pro řešení reklamací slouží e-mail vyresmeto@riteli.cz a tel. číslo 773 760 708.