duben 2024

3x Revolut slevový kód na duben 2024

(29 hodnocení)
O obchodu

Revolut nabízí předplacenou debitní kartu, podporující Visa. Hlavní výhodou Revolutu je získání mezibankovního kurzu pro převod měn i platbu v cizí měně. Revolut účet má tři úrovně. Standard je zdarma s omezení na množství peněz, které můžete bezplatně převést na cizí měny, vybrat z bankomatů a množství akcí na burze. Dále Revolut nabízí dva placené plány, které mají nejen vyšší limity na převody do cizích měn. Vše řídíte přes mobilní aplikaci pro Android a iOS. Slevový kód Revolut můžete získat zde nebo od přátel s účtem Revolut. Promo kódy za doporučení vám v rámci akcí získají i peníze nebo vyšší členství.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Revolut jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Revolut slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Revolut 2024

Revolut je britská firma nabízející předplacenou debetní kartu, směnu peněz na 120 světových měn včetně kryptoměn za mezibankovní kurz. Na Revolutu také můžete investovat do akcií a snadno posílat peníze přátelům. Snadno můžete posílat peníze všem, na které máte telefonní číslo, ale lze posílat i lidem, kteří jsou ve vašem fyzickém okolí a peníze vám mohou zaslat i lidé, kteří Revolut nemají. Služba je nabízena v mnoha státech světa.

Recenze Revolut

K správě Revolutu vám slouží aplikace, která je k dostání jak na zařízení Android, tak také na iOS. Revolut nelze zřídit přes počítač. K založení účtu Revolut získáte kartu, která vám bude zaslána na vaši adresu. Tato karta patří pod Visa standard, proto s ní lze platit jako s vaší běžnou kartou z banky. Revolut také podporuje platby mobilem přes Google Pay a Apple Pay. Revolut recenze od mnoha odborných redakcí jsou pozitivní.

Revolut disponuje třemi možnosti účtu. Standard, který je zdarma a který můžete využívat jen s menšími omezeními na množství peněz, které například vyberete z bankomatu nebo množství peněz směněného na jiné měny a také máte omezený počet aktivit na burze. Další možnosti jsou Premium a Metal, které jsou placené a to 179,99 Kč a 299,99 Kč měsíčně. Kromě zvýšení limitů pro převody do cizích měn získáte také například pojištění v ceně na vaše mobilní zařízení nebo cestovní a zdravotní. Budou vám také zpřístupněny letištní salónky a na burze budete moci provést neomezeně akcí.

Jak získat promo kód Revolut

Promo kód Revolut můžete získat od uživatele Revolutu a můžete tak získat například kartu zdarma. Jak získat slevový kupón Revolut? Abyste získali Revolut slevový kód na kartu zdarma, zřiďte si účet přes odkaz zde na Skrblíkovi. Další slevový kupón Revolut můžete získat jako uživatel Revolutu pro své přátele, za doporučení Revolutu můžete získat i 300 Kč. Tyto promo akce Revolut pořádá pravidelně a každému uživateli individuálně.

Jak uplatnit slevový kód Revolut

Slevový kód Revolut existuje ve formě linku pro vaše přátele. Odměnu za doporučení získáte automaticky po zřízení účtu přes váš link. Nemusíte nikde zadat promo kód Revolut.

Využívání promo kódů Revolut je jednoduché a rychlé a všichni na tom získají.

Cashback Revolut

Revolut cashback nyní není nabízen žádným portálem. Pokud zase začne nějaký portál cashback nabízet, pak se to samozřejmě dozvíte zde. Kromě těchto cashbacků od cashbackových portálů lze získat také až 1% cashback při platbě Revolut kartou pro uživatele Metal účtu.

Revolut slevy a jak ušetřit

Revolut slevy poskytuje v rámci různých akcí a to na předplatné, akce nejsou pravidelné. Jak ušetřit na Revolut? S Revolut to nebude těžké, stačí, když budete veškeré nákupy v zahraničí provádět Revolut kartou, ušetříte díky mezibankovnímu kurzu, který nabízí pro všechny platby a měnové převody.

Zajímavou možností jsou také příležitostné akce, kdy Revolut nabízí peníze za registraci vašich přátel nebo například předplatné prémiového účtu, pokud přivedete alespoň 5 nových klientů.

Revolut kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro dotazy využijte primárně Revolut chat v aplikaci 24 hodin denně. Uživatelé Premium a Metal účtů mají prioritní servis. Podpora je v anglickém jazyce.

Revolut telefon: +442 033 228 352

Revolut kontakt:

Revolut Limited
4th Floor, 7 Westferry Circus
E14 4HD London, United Kingdom