duben 2024

4x Regiojet slevový kód na duben 2024

(59 hodnocení)
O obchodu

Regiojet je soukromým dopravcem. V e-shopu Regiojet lze nakoupit jízdenky pro vlak, autobus, ale také letenky, kromě toho Regiojet nabízí také dovolené, pronájmy autobusů a vlaků, pracovní a au pair pobyty. Vše můžete zpravovat také z mobilní aplikace. Slevové kupóny Regiojet najdete během vybraných akcí či výprodejů během roku. Regiojet slevové kódy se uplatňují v třetím kroku objednávky vpravo.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Regiojet jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Regiojet slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace3. 4. 2024

Jak ušetřit Regiojet 2024

Recenze RegioJet

RegioJet zprostředkovává vlakovou a autobusovou dopravu napříč Českem i zahraničím. Již více než desetiletá zkušenost na trhu vytvořila známou značku, jejíž služby využívá dnes početná klientela.

Výlety, zájezdy, ale i pronájem autobusu, a především pohodlí při cestách, to vše Regiojet slibuje. Pravdivosti tohoto tvrzení napovídají RegioJet recenze, které jsou na internetu snadno dostupné.

Jak získat promo kód RegioJet

Abyste při cestách ušetřili co nejvíce, nabízí RegioJet promo kódy. K dispozici mohou být přímo na stránkách společnosti, nebo na našem portále, kde jsou aktuální slevy pravidelně přidávány.

Slevové kupóny RegioJet nejčastěji naleznete během vybraných akcí či výprodejů během roku. Na stránkách se můžete také zaregistrovat a případné slevy a kódy tak sledovat přehledněji z vlastního uživatelského účtu.

Jak uplatnit slevový kód RegioJet

Jestliže se vám podařilo jej získat, měli byste také vědět, kde zadat promo kód RegioJet. Stránky společnosti pro něj totiž mají vytvořenou speciální kolonku.

Stačí, když si z rozsáhlé nabídky vyberete zájezd a přejdete k jeho rezervaci. Zobrazí se vám mimo jiné i celková cena zvolené cesty. Právě pod ní se nachází pole, do nějž váš RegioJet slevový kód pečlivě opište a uplatněte.

Cashback RegioJet

Cashback portály vám umožní slevy navíc. Konkrétně se jedná o odměny za nákup, které získáte po využití speciálně vytvořeného odkazu. Vše, co potřebujete je pouze bezplatná registrace na portále Plná Peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné Peníze.

RegioJet cashback poskytován není. Na výše uvedených stránkách však snadno naleznete jiné služby i obchody, s nimiž budete moci ušetřit.

RegioJet – jak ušetřit

Jak ušetřit na RegioJet je snadné. Už na samotných stránkách společnosti se totiž mnohdy setkáte s akčními nabídkami ve stejnojmenné sekci Akce. Jedná se o cenově zvýhodněné zájezdy.

Mimo nejlevnějších cest jsou k dispozici také slevové kódy RegioJet, o nichž se můžete dočíst výše. Právě s nimi lze získat jedinečné RegioJet slevy.

RegioJet kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontakt RegioJet je k dispozici každému zákazníkovi. Obrátit se můžete na RegioJet telefon: 222 222 221, nebo na RegioJet e-mail: info@regiojet.cz.