duben 2024

4x RedEd slevový kód na duben 2024

(44 hodnocení)
O obchodu

Pokud potřebujete nakoupit čerpadla, instalatérský materiál, nádrže nebo jiný materiál pro práci s vodou, e-shop RedEd je pro vás ten správný. V nabídce jsou desítky produktů od vybraných a ověřených značek. K tomu RedEd nabízí dopravu zdarma. Akce má obchod rozdělené podle značek. Využijte také cashback a ušetříte i po nákupu.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. RedEd jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
RedEd slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace3. 4. 2024

Jak ušetřit RedEd 2024

RedEd je internetový obchod zejména s čerpadly a čerpací technikou. K zakoupení jsou tu ale také nádrže a tlakové nádoby, produkty na vodoinstalaci i zavlažování a mytí, ale také vybavení na zahradu jako skleníky, pergoly a manipulační technika. Pokud si při nakupování a výběru zboží nejste jisti, na webu naleznete přehledný slovník pojmů. Stejně tak lze využít velké množství bezplatných návodů a video instrukcí.

Přejete si zaplatit co nejméně? Způsobů, jak ušetřit na RedEd, existuje vícero. Po celý rok máte možnost ušetřit prostřednictvím zlevněných kusů vybraných výrobků. Ty najdete ve speciální kategorii Akční nabídka. Slevu navíc lze získat za registraci a vytvoření vlastního zákaznického účtu přináší další výhody. Ušetříte i na dopravě, pokud nakoupíte nad 1 500 Kč, a pokud se přihlásíte k odběru newsletteru RedEd, budete mít o novinkách obchodu vždy přehled.

Internetový prodejce RedEd je hodnocen na srovnávacím portálu Heureka spokojeností zákazníků 91 % (k prosinci 2022).

Jak získat slevový kupón RedEd

Slevové kupóny RedEd vám během online nakupování přinesou bonusové výhody a slevy. Po jejich správném využití se vám podaří ušetřit klidně až desítky procent z původní ceny vašeho nákupu. Jelikož se jedná o populární součást množství internetových obchodů, setkáte se s nimi po celý rok. Nejčastěji na ně však narazíte během všelijakých slevových akcí, nebo svátků.

Postup, jak získat slevový kód RedEd, je tedy jednoduchý. Aby vám žádná z novinek neutekla a vy měli o slevových akcích vždy přehled, zaregistrujte se bezplatně k odběru newsletteru RedEd. Postačí, když do kolonky na stránkách zadáte vaši e-mailovou adresu. Právě na tu vám budou pravidelně přicházet nové informace.

Jak uplatnit slevový kód RedEd

RedEd

Podařilo se vám získat slevový kód RedEd? Abyste mohli tuto výhodu využít, postupujte následovně. Nejprve si z rozsáhlého sortimentu vyberte produkty, které si přejete zakoupit. Pokud se rozhodujete mezi vícero výrobky, můžete využít dostupné služby porovnání produktů.

Zboží nezapomeňte přidat do online nákupního košíku. Poté co do něj přejdete se vám zobrazí seznam nákupu i celková cena za něj. Níže, pod uvedením dárků ke koupi, se nachází text „Mám slevový kód“, po jehož odkliknutí se objeví prázdné pole. Do něj vaše heslo promo kódu pečlivě zadejte a přidejte jej. RedEd sleva vám sama automaticky odečte.

Se správným návodem, jak uplatnit slevový kód RedEd, se vám nyní během internetových objednávek podaří více ušetřit.

Cashback RedEd

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Cashback portály vám zpřístupní slevy navíc během nakupování online. Jedinou nutností je bezplatná registrace na některé z níže zmíněných stránek. Ta vám zabere jen pár minut a už za ni je možné získat odměnu. Například Tipli novým klientům poskytuje 300 Kč na další nákup přes internet.

Pro získání odměnu z nákupu, si jednoduše vyberte e-shop a navštivte jej s užitím speciálního odkazu právě přes cashback portál. Nakupujte, jak jste zvyklí a po dokončení objednávky očekávejte navrácení jisté částka z vaší útraty na zákaznický účet. Výše odměny se liší dle portálu, ale i zvoleného internetového obchodu a ceny koupě.

Cashback RedEd je k dispozici, a to díky poskytovatelům Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze. Díky všem těmto stránkám se vám podaří ušetřit 2 % z utracené částky. Těchto výhod lze navíc využívat opakovaně.

RedEd slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy RedEd naleznete na internetových stránkách obchodu po celý rok. Nacházejí se ve vybrané sekci produktů s názvem Akční nabídka. Některé z dostupných výhod dosahují klidně až desítek procent z původní ceny nákupu. K dispozici jsou v průběhu roku také RedEd výprodeje a různé slevové akce, jednou z nejznámějších je například Black Friday RedEd.

Ušetřit se vám podaří také díkyregistraci na e-shopu. Vytvořením si vlastního účtu automaticky získáte slevu 3 % na každou vaši následující objednávku v hodnotě nad 2 000 Kč. Jako bonus získáte lepší přehled o vašich předešlých nákupech a budou vám zasílány informace ohledně novinek a slevových akcí. Posledního bodu se vám podaří docílit i s bezplatným odběrem newsletteru.

RedEd doprava zdarma a cena poštovného

Pro většinu objednávek vytvořených online je běžnou součástí poplatek za dopravu. Existují ale způsoby, jak se ho zbavit a platit tak pouze za zboží. Doprava zdarma RedEd je vám k dispozici pro nákupy nad 1 500 Kč. Jedinou výjimku tvoří zásilky využívající přepravních služeb Balíkovny, kdy je stále nutný příplatek 59 Kč.

Cena poštovného RedEd se liší dle zvoleného dopravce:

  • DPD a Balíkovna za 149 Kč
  • Česká pošta – Balík do ruky, Balík na poštu za 179 Kč

Platit můžete předem online, nebo na dobírku. Při platbě na dobírku je však nutné připlatit 49 Kč. Nákup lze vyzvednout také osobně a zdarma ve všední dny od 8:00 do 16:00 na adrese:

Olomouc – Řepčín
Olomoucká 612/34
783 35 Horka nad Moravou

RedEd vrácení zboží

Nenaplnilo doručené zboží vaše očekávání, nebo jste si nákup jednoduše rozmysleli až po jeho převzetí? V takových případech můžete využít služeb vrácení zboží RedEd. Podmínkou úspěšného vrácení je, aby produkty zůstaly nepoužité a nepoškozené.

Na stránkách obchodu přejděte do kategorie Reklamační formulář. Zde se vám zobrazí dvě nabídky, zvolte tu vpravo s názvem „Vratka“. Do předem připravených kolonek vyplňte číslo vaší objednávky a e-mailovou adresu, pod níž jste nakupovali. Následně klikněte na možnost „Pokračovat“. Po odeslání zboží zpět obchodu a schválení vrácení vám bude navrácena utracená částka.

RedEd reklamace 2024

Jestliže se vám výrobky poškodily, jsou nefunkční, nebo nekompletní, využijte RedEd reklamace. Každý z produktů má totiž svoji záruční dobu, tu lze prodloužit při dokončování objednávky zakoupením záruky na dva měsíce navíc.

Pro uplatnění reklamace si na e-shopu rozklikněte sekci Reklamační formulář. Z dostupných dvou nabídek pak zvolte „Reklamace“ a pokračujte k vyplnění potřebných údajů – číslo objednávky a e-mailová adresa pod níž jste nákup dokončili. Další instrukce vás poté zavedou k úspěšnému dokončení reklamace. Jako odškodnění je možné získat zpět utracenou peněžní částku, nebo nový kus produktu.

RedEd kontakt – e-mail, telefon, infolinka

S veškerými dotazy ohledně nákupu se obraťte na kontakt RedEd. K dispozici je vám od 9:00 do 15:00 zákaznická linka – RedEd telefon: 605 963 720, nebo RedEd e-mail: info@reded.cz.