duben 2024

3x Ráj ponožek slevový kód na duben 2024

(44 hodnocení)
O obchodu

Eshop Ráj ponožek se specializuje na prodej různých druhů ponožek na sport i běžné nošení. Kromě toho je k dispozici spodní prádlo, oblečení na doma nebo čepice. V současnosti obchod nepodporuje slevové kódy, můžet ale ušetřit v Ráj ponožek díky cashbacku nebo bezplatnému doručení.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 1 300 Kč
Můžete přejít do obchodu. Ráj ponožek jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Ráj ponožek slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace16. 4. 2024

Jak ušetřit Ráj ponožek 2024

E-shop Ráj ponožek se specializuje nejen na ponožky, jak je uvedeno v názvu, ale také na další doplňkové zboží, jako je kompresní prádlo, spodní prádlo, termo prádlo, pyžama, trička, tílka, noční košile, tepláky, župany nebo čepice.

Pokud chcete ušetřit v Ráj ponožek, tak využijte slevy na vybrané zboží z nabídky. Akce Ráj ponožek pořádá pouze vlastní. Známé akce Dny Marianne nebo Black Friday Ráj ponožek nepodporuje. Za dopravu neplatíte u objednávek nad 1 300 Kč. Cashbackem získáte zpět 1,75 % z ceny objednávky zpět do vaší kapsy.

Porovnejte si před nákupem na internetu vždy cenu zboží i s jinými prodejci, kteří mohou mít lepší ceny, na portálu Heureka. Navíc se u většiny obchodů dočtete také recenze přímo od zákazníků. E-shop Ráj ponožek vám doporučuje 98 % zákazníků, kteří v tomto e-shopu za posledních 90 dnů nakoupili.

Jak získat slevový kupón Ráj ponožek

Ráj ponožek slevové kupóny v současné chvíli nepodporuje, proto vám nedáme žádný tip, kde slevový kupón získat. Pokud však začne slevové kupóny Ráj ponožek používat, tak vás o tom budeme zde informovat. Nejčastěji obchody publikují slevové kupóny na Facebooku, rozesílají je formou newsletteru (pokud ho nabízejí) nebo je přibalují k objednávkám jako motivaci k dalším nákupům.

Slevové kupóny pro stovky obchodů vám přinášíme my na této stránce Skrblík. Proto se před nákupem na internetu podívejte vždy na tyto stránky, jestli se zde zrovna nenachází slevový kupón i pro vás e-shop. Kdyby se zde nenacházel slevový kupón, tak určitě najdete radu, jak jinak ušetřit na vašem nákupu.

Jak uplatnit slevový kód Ráj ponožek

Rádi bychom vám poskytli návod, jak uplatnit slevový kód Ráj ponožek. Ráj ponožek slevové kódy ale aktuálně nevyužívá. Pokud ale Ráj ponožek začne v budoucnu slevové kód používat, tak vás o tom budeme informovat společně s návodem, jak je uplatnit. Nejčastěji se slevové kódy uplatňují v košíku, při vytváření objednávky.

Naše rada je, abyste se vždy předem podívali na podmínky slevových kódů, které by vás mohli nějak omezit. Slevové kódy jsou totiž omezeny, a to nejčastěji minimální hodnotou objednávky, časově nebo jsou určeny pouze na určitý druh/značku zboží.

Cashback Ráj ponožek

Cashback Plná peněženka1,75 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo1,75 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli1,75 % získat bonus 200 Kč

Zpět z hodnoty vaší objednávky máte možnost získat 1,75 % zpět do vaší kapsy. Stačí využít pro Ráj ponožek cashback, který poskytují námi doporučované portály Plná peněženka, Refundo nebo Tipli. Dalším portálem na získávání cashbacků může být portál Vratné peníze, který ale aktuálně cashback pro Ráj ponožek neposkytuje.

Pokud cashback ještě nevyužíváte, tak se musíte u jednoho z poskytovatelů zaregistrovat. Pak si jen stačí vyhledat požadovaný e-shop, prokliknout se do něj a vytvořit si u něj objednávku. Po převzetí zboží e-shop potvrdí dokončení objednávky a na váš cashbackový účet budou připsány peníze, které si pak můžete přeposlat na váš bankovní účet.

Ráj ponožek slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Ráj ponožek poskytuje na e-shopu na vybrané zboží, a to přehledně pod záložkou “SLEVY“. Bohužel neočekávejte u Ráj ponožek akce, jako jsou Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes. Ráj ponožek poštovné zdarma přidá ke každé objednávce přesahující hodnotu 1 300 Kč.

Cashback, který poskytuje několik poskytovatelů, vám přinese zpět do vaší peněženky 1,75 %. Slevové kódy Ráj ponožek aktuálně neposkytuje, takže není moc možností jak ušetřit a nejlepší šanci máte pouze pomocí slev.

Ráj ponožek doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma Ráj ponožek přidá ke všem objednávkám, jejichž hodnota přesáhne 1 300 Kč. Platba je možná hotově/kartou na prodejně, bankovním převodem, on-line kartou nebo na dobírku. Za dobírku si připlatíte 30-40 Kč, záleží na tom, jakého si zvolíte dopravce.

Možnosti a ceny dopravy:

  • Osobní odběr je zdarma
  • Zásilkovna – výdejní místo je za 67 Kč
  • Česká pošta – Balíkovna je za 59 Kč
  • Česká pošta – balík Na poštu je za 82 Kč
  • Česká pošta – balík Do ruky je za 96 Kč
  • GLS na adresu je za 88 Kč

Ráj ponožek vrácení zboží

Na vrácení zboží Ráj ponožek poskytuje prodlouženou lhůtu, než kterou stanovuje zákon. V Ráji ponožek máte možnost vrátit zboží do 30 dnů od převzetí. Zboží, které se rozhodnete z jakéhokoliv důvodu vrátit, musí být nepoškozené, čisté a úplné. Tedy ve stavu, v jakém jste zboží převzali (nenošené, neprané a s visačkami).

Jak zboží vrátit?

  1. Na prodejně – Zboží přineste na prodejnu společně s fakturou a vše další už vyřešíte na místě.
  2. Poštou – Úplně na začátku si stáhněte, vytiskněte a vyplňte Ráj ponožek formulář pro odstoupení od smlouvy. Vyplněný formulář zašlete na e-mail info@rajponozek.cz. Poté zabalte důkladně zboží, které požadujete vrátit, aby při přepravě nedošlo k poškození a přiložte k němu kopii faktury a vyplněný formulář pro vrácení zboží. Balíček pak zašlete Českou poštou na vaše náklady na adresu níže.

Kam zboží odeslat?
Humňalovi s.r.o. – Ráj ponožek
VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Nám. T. G. Masaryka 115
Sedlčany
264 01

Ráj ponožek reklamace 2024

Reklamace Ráj ponožek vyřizuje pouze na zboží v záruce. Záruka na všechno zakoupené zboží na e-shopu je 24 měsíců od převzetí zboží. Vyřídit vaší reklamaci musí Ráj ponožek nejpozději do 30 dnů, jinak by se reklamace považovala za nevyřízenou a měli byste nárok na vrácení peněz.

Jak zboží reklamovat?

  1. Na prodejně – Přineste vadné zboží na prodejnu v Sedlčanech a nezapomeňte s sebou vzít fakturu nebo jiný doklad o koupi. Na místě s vámi vše potřebné již vyřeší.
  2. Poštou – Zabalte vadné zboží do krabice, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Do balíčku přiložte ke zboží kopii faktury a průvodní dopis s popisem závady, preferovaným způsobem vyřízení reklamace a kontaktními údaji na vás. Takto připravený balíček odešlete českou poštou na adresu níže.

Kam zboží odeslat?
Humňalovi s.r.o. – Ráj ponožek
REKLAMACE
Nám. T. G. Masaryka 115
Sedlčany
264 01

Ráj ponožek kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Veškeré dotazy ohledně objednávek, nebo pokud potřebujete informace o zboží, směřujte na Ráj ponožek e-mail info@rajponozek.cz. Po dobu otevírací doby prodejny máte možnost e-shop kontaktovat na Ráj ponožek telefon 736 738 755 nebo přes on-line chat v pravém dolním rohu.

Kamenná prodejna Ráj ponožek se nachází v Sedlčanech na náměstí. Na prodejně je možné si nabízené zboží na e-shopu prohlédnout a vyzkoušet.