duben 2024

2x PureVPN slevový kód na duben 2024

(37 hodnocení)
O obchodu

Bezpečnější internet a soukromé vyhledávání nabízí PureVPN. Společnost sídlí v Hong Kongu, který nepodléhá čínským zákonům. Možnost používat na mnoha zařízeních nejen mobilních telefonech a počítačích, ale také chytrých televizích a routerech. K dispozici je 31denní garance vrácení peněz. VPN je téměř nutnost používat na nezabezpečených sítích, abyste zabránili ukradení citlivých dat a hesel. K dispozici je měsíční až dvou roční plán předplatného. Veškerá data přenesena přes PureVPN jsou šifrována. Ušetřit vám pomůže slevový kupón PureVPN a akční nabídky.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. PureVPN jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
PureVPN slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit PureVPN 2024

Poskytovatel zabezpečeného VPN připojení PureVPN nabízí více jak 2 000 serverů v 180+ zemích. Díky této nabídce serverů a zemí můžete odblokovat přístup téměř ke každému webu a službě omezené polohou přístupu. Velká nabídka aplikací pro operační systémy, chytré televize, routery i herní konzole. Možnost kill switch, která zajistí, že veškerá data jdou skrze zabezpečený VPN tunel. Možnost přidání výjimky pro stránky, ke kterým se budete připojovat běžným nezabezpečeným připojením. To se hodí zejména pro stránky, které nemusí správně fungovat s VPN připojením.

Recenze PureVPN

S PureVPN máte možnost využívat VPN až na 10 zařízeních současně. Snadné ovládání pomocí aplikace. Možnost vybrat si ze tří předplatných. Měsíčního, půlročního a ročního. Garance vrácení peněz až 31 dnů od zakoupení licence. Možnost 7denního vyzkoušení za 0,99 $.

PureVPN navíc nabízí také dedikovanou IP adresu, DDos ochranu a přesměrování portu. Tyto další funkce si můžete dokoupit ke standardnímu předplatnému. PureVPN nenabízí možnost platit kryptoměnami, pouze kartou, či přes PayPal.

Výborné recenze PureVPN získává od uživatelů na Trustpilot. Kromě uživatelů oceňují i odborné poroty PureVPN dobrým hodnocením, díky kterému se umisťuje na předních příčkách srovnání.

Jak získat promo kód PureVPN

Nejběžnějším způsobem, jak získat slevový kupón PureVPN je v rámci akční nabídky. Slevový kupón PureVPN můžete získat přímo zde na slevovém portálu Skrblík nebo na stránkách PureVPN. Promo kód PureVPN představuje skrytou možnost, jak při nákupu VPN předplatného ušetřit.

Jak uplatnit slevový kód PureVPN

Slevový kód PureVPN

Zadat promo kód PureVPN a uplatnit ho můžete pod cenou nákupu. Klikněte na “HAVE COUPON CODE?”. Do zobrazeného pole vložte slevový kód PureVPN a potvrďte tlačítkem “Apply”. PureVPN slevový kód se započítá do ceny objednávky a již uvidíte zlevněnou cenu. Pokud je slevový kupón PureVPN neplatný nebo špatně zadaný, bude vám zobrazena chybová hláška.

Cashback PureVPN

Cashback Tipli12,5 % získat bonus 200 Kč

Pro největší úsporu za předplatné VPN od PureVPN využijte cashback od portálu Tipli. Tento cashback portál vám vrátí 12,5 % z ceny objednávky. Abyste získali PureVPN cashback nakupte přes účet, který si na Tipli založíte. Cashback i založení účtu je zcela zdarma. Částka z cashbacku vám bude vyplacena přes Tipli účet po provedení objednávky a přiznání cashbacku obchodem.

Jiné cashback portály, například Refundo nebo Plná peněženka s PureVPN nespolupracují, můžete je ale využít pro jiné obchody.

PureVPN slevy a jak ušetřit

Možností, jak ušetřit při pořizování VPN je několik. PureVPN slevy a akční nabídky nabízí často, ty jsou nejlepším způsobem, jak ušetřit na PureVPN. Akce a výhodné nabídky mohou být také nabízeny slevovým kupónem. Při nákupu nezapomeňte na možnost využití cashbacku. PureVPN slevy a kupóny hledejte zde na Skrblíkovi.

Získejte slevy také během PureVPN Black Friday, během této akce nabízí firma až 80% slevy.

PureVPN kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jediný nabízený kontakt PureVPN je prostřednictvím chatu na stránkách PureVPN. PureVPN e-mail ani infolinka není provozována. Podpora PureVPN funguje nepřetržitě a je v angličtině.