červenec 2024

2x Psychologická poradna Mojra slevový kód na červenec 2024

(13 hodnocení)
O obchodu

Psychologická poradna Mojra.cz je online psychologická poradna, která nabízí konzultace prostřednictvím telefonu či aplikací Skype, Whatsapp či Viber. Využít můžete vztahové poradenství, rady při problémech v práci, se závislostmi i další. Skrblík pro vás hledá slevové kupóny do psychologické poradny Mojra.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Psychologická poradna Mojra jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Psychologická poradna Mojra slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Psychologická poradna Mojra 2024

Psychologická poradna Mojra je e-shop zaměřený na poskytování on-line služby psychologické konzultace. V nabídce je možnost emailové nebo hovorové komunikace s psychologem. Emailová komunikace probíhá buď jednorázově, 3x, nebo po celý měsíc. Nabídka hovorové komunikace je odstupňována podle délky požadované konzultace nad 30 minut, 60 minut a 90 minut. V nabídce jsou i 2 balíčky služeb, Balíček psychologické péče pro váš vztah a Komplexní psychologická péče, které kombinuji konzultace po telefonu i emailovou konzultaci.

Psychologická poradna Mojra.cz se představuje

Velkou výhodou nákupu v Psychologická poradna Mojra je přehledná nabídka služeb, které můžete vyhledávat v jednoduchém menu v záložce „Ceník“, přičemž u každého produktu je jednoznačně definováno, co za Vaše peníze dostanete. Komunikace s psychology probíhá on-line prostřednictvím aplikací Skype, WhatsApp či Viber. Díky tomu je možné psychologickou konzultaci prakticky odkudkoliv na Světě.

Velkou výhodou je možnost volby psychologa. Vybírat můžete z 15 renomovaných psychologů s několikaletou praxí (v celkovém součtu 163700 hodin). Objednávka služeb funguje obdobně jako libovolný nákup na internetu. Vyberete si konkrétní službu nebo balíčky služeb, na jejichž čerpání získáváte nárok po jeho zaplacení.

Služby psychologické poradny Psychologická poradna Mojra využívá již 37341 klientů. V dnešním uspěchaném světě plném stresu se možnost psychologické konzultace stává nezbytnou a zároveň zcela běžnou součástí našich životů

Jak ušetřit na Psychologická poradna Mojra.cz

Skrblík Vám přináší aktuální přehled slevových kupónů Psychologická poradna Mojra. E-shop nabízí slevové kódy Psychologická poradna Mojra, které lze uplatit při dokončování objednávky v košíku. Slevové kódy Psychologická poradna Mojra uplatníte vložením slevového kódu Psychologická poradna Mojra do příslušné kolonky.

Skrblík Vám exkluzivně nyní přináší slevový kupón Psychologická poradna Mojra který Vás opravňuje čerpat 5 % slevu při čerpání libovolných služeb psychologické poradny. Pro získání slevy stačí zadat slevový kupón Psychologická poradna Mojra podle klíče uvedeného v předchozím odstavci.

Možnost čerpání slevových kupónů Psychologická poradna Mojra je časově omezená, proto neotálejte a objednejte si konzultaci ještě nyní.

Možnosti platby na Psychologická poradna Mojra.cz

Zboží lze na Psychologická poradna Mojra zaplatit následujícími způsoby:

  • Bezhotovostně bankovním převodem na účet prodávajícího;
  • On-line prostřednictvím platební brány PayPal;
  • On-line platební kartou;
  • Benefitní poukazy Sodexo, Edenred, bene+, Premium RB club, Benefity, benefit Plus, Firemní benefity a Gallery Beta.

Kdy je možné službu využívat

Konzultaci s psychologem lze mít již do hodiny od objednání. Psychologové jsou dostupní od pondělí do neděle, a to i v odpoledních či večerních hodinách.