červenec 2024

3x ProtonVPN slevový kód na červenec 2024

(44 hodnocení)
O obchodu

ProtonVPN sídlí ve Švýcarsku. Švýcarské zákony jsou velkou výhodou a zároveň zárukou soukromý. Servery ProtonVPN jsou v 67 zemích a jsou velice zabezpečené. Neponechávají si žádná data o vašem připojení. Možnost využít jak verze zdarma s omezením výběru zemí, rychlosti a použití pouze na jednom zařízení, tak také tří druhů předplatného. Možnost využívat až na 10 zařízeních zároveň. Vyšší zabezpečení a soukromí na internetu.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. ProtonVPN jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
ProtonVPN slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit ProtonVPN 2024

Recenze Proton VPN

Služby Proton VPN vám zajistí bezpečný pohyb internetem, ať už se nacházíte kdekoliv. Firma se sídlem ve Švýcarsku se na trhu pohybuji již od roku 2014 a nyní funguje celkem v 67 zemích. O co se jedná? Jde o jednoduché, avšak důkladné zabezpečení vašeho internetu. Blokuje reklamy, brání proti síťovým útokům a můžete využívat servery, které třeba ve vaší zemi nejsou zpřístupněny.

To vše je možné díky silnému šifrování, které služby poskytují. Svůj podíl nese i důraz na dodržování protokolů. Proton VPN recenze si můžete přečíst na různých internetových fórech, sociálních sítích, ale i oficiálních stránkách firmy.

Jak získat promo kód Proton VPN

Zajímalo by vás, jak získat promo kód Proton VPN? Během celého roku se nabízí vícero možností, jak se vám to podaří. Momentálně je například nabízeno zvýhodněné předplatné Plus se slevou. K dispozici bývají tedy občasné slevy.

Konkrétně slevové kódy Proton VPN či slevové kupóny Proton VPN, jaké můžete znát z online nakupování, firma nenabízí. I tak lze ale ušetřit mnoha jinými způsoby. Slevy jsou totiž přístupné téměř celoročně.

Jak uplatnit slevový kód Proton VPN

Jelikož stránky neposkytují žádný slevový kód Proton VPN, nenaleznete zde ani pole, kde zadat promo kód Proton VPN. Využít však můžete jiných dostupných slev.

S těmi se setkáte kdykoliv během roku. Třeba nyní firma nabízí levnější předplatné pro klienty, kteří si jej zařídí v konkrétním měsíci. Jiné služby či obchody mají pro případné kódy vytvořené speciální kolonky.

Cashback Proton VPN

Proton VPN cashback poskytován není. Nenabízí jej žádný z portálů Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze. Na těch však můžete využít slev pro jiné obchody nebo služby.

Cashback funguje na jednoduchém principu. Stačí když se zaregistrujete a objednávku vytvoříte skrze konkrétní odkaz. Z ceny nákupu se vám pak jistá částka opět vrátí. Výhody lze navíc využívat opakovaně.

Proton VPN – jak ušetřit

Přestože se tu nesetkáte s jinde běžnými formami výhod, služby i tak poskytují způsoby, jak ušetřit s Proton VPN. Jedná se o Proton VPN slevy na předplatné. S těmi se setkáte v různých obdobích roku.

Využít můžete také Proton VPN zdarma s omezenými funkcemi. Momentálně společnost nabízí slevu 50 % na dvouleté předplatné Plus, 40 % na jednoroční předplatné Plus a 33 % na dvouletý tarif Unlimited (březen 2023).

Proton VPN kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jestliže se potřebujete s čímkoliv poradit neváhejte oslovit poskytovaný Proton VPN kontakt. Nenaleznete tu však Proton VPN e-mail, nebo telefon zákaznické podpory. K využití je totiž přehledný souhrn rad a řešení.

Pro obchodní nabídky je nabízen speciální kontaktní formulář. Vše naleznete na oficiálních stránkách společnosti.