červenec 2024

3x Posters slevový kód na červenec 2024

(47 hodnocení)
O obchodu

Posters je internetový obchod s plakáty, obrazy, fotografiemi, fototapetami a podobným zbožím. K dispozici je doprava zdarma až domů kurýrem nebo na vybranou pobočku Zásilkovny. Kromě toho spolupracuje Posters s cashback portály a můžete tak ušetřit pár korun z každé objednávky. Ušetřit v Posters můžete i s věrnostním programem.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 501 Kč
Můžete přejít do obchodu. Posters jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 87 dny Získejte 20% slevový kód Posters
Posters slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Posters 2024

Internetový obchod Posters se zabývá prodejem plakátů, hrnků, oblečení apod. s širokou škálou nabízených potisků. Obchod také nabízí tisk vlastních fotografií. Firma nemá kamennou prodejnu, ale ve skladu Posters je možnost osobního odběru objednaného zboží. Je mnoho způsobů, jak ušetřit na Posters.

Mezi tyto způsoby patří uplatnění slevových kupónů, sezónní akce typu Black Friday a využití bodů ve věrnostním programu obchodu.

Jak získat slevový kupón Posters

Jako mnoho internetových obchodů, nabízí i Posters slevový kupón pro nákup na jejich stránkách. Kupóny se nejčastěji vztahují na vybrané kategorie v nabízeném sortimentu. Jejich platnost je zpravidla do odvolání. Slevy vzniklé uplatněním kupónu se přitom nevztahují na již zlevněné zboží. Jedna z variant, jak získat slevový kupón Posters, je sledovat tento web, kde budou kódy aktualizovány.
Posters také po zaregistrování emailové adresy nabízí slevu 10 % na první nákup přes registraci na konci každé strany, nebo 20 % při využití vyskakovacího okna. Navíc při nákupu libovolných čtyř plakátů či reprodukcí je dle platné akce nejlevnější z kusů zadarmo.

Jak uplatnit slevový kód Posters

Uplatnit na Posters slevový kupón lze hned po vstupu do sekce Košík při nákupu. Pro zobrazení textové buňky, kde se dá kód vyplnit, stačí kliknout na text “Zadat slevový/dárkový kód” nalevo od celkové ceny Vámi vybraného zboží. Po rozkliknutí se zmíněná textová buňka objeví na místě původního textu a lze do ní hned nakopírovat daný kód a tlačítkem “OK” potvrdit. V případě úspěšného přijetí kupónu se sleva ihned projeví v náhledu vyúčtování spolu s potvrzujícím okénkem.

Slevový kód Posters

Před uplatněním kupónu je doporučeno přečíst si odstavec 12 obchodních podmínek specifikující podmínky využití.

Cashback Posters

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Cashback je služba zajišťující navrácení peněz, které jste zaplatili nákupem přes internet. Stačí využít jednoho z poskytovatelů této služby a po zaplacení plné částky vám je nějaké procento z ceny vráceno na váš účet.  Posters cashback nabízí poskytovatelé Tipli, Refundo a VratnéPeníze, všichni ve výši 3 %.

Posters slevy – výprodeje, Black Friday…

Posters využívá několik příležitostí pro nabízení sezónních slev. V rámci každoroční akce Black Friday lze najít také na Posters slevy. Sleva až 70 % se vztahuje na vybraný sortiment. Stejnou výši slevy však můžete využít i rámci akce Posters novoroční výprodeje nebo ve výprodeji v období března až dubna.

Krom těchto až 70% slev je pravidlem také valentýnský výprodej, jehož výše je kolem 20 %. Posters navíc v průběhu celého roku poskytuje slevy 20 % na vybraný sortiment.

Využít v Posters můžete také věrnostní program, který je určen pro pravidelné zákazníky. Můžete tak sbírat body za své nákupy a následně je uplatnit při dalších objednávkách.

Posters doprava zdarma a cena poštovného

Pokud objednávka přesáhne 1 500 Kč, nabízí Posters poštovné zdarma pro všechny kombinace dopravců a platebních metod. Pokud hodnota objednávky nepřesáhne 1 500 Kč, Posters účtuje následující poplatky za dopravu:

  • 99 Kč za doručení na adresu společností DPD
  • 109/119 Kč za doručení Českou poštou na pobočku nebo domů
  • 69 Kč za doručení na Zásilkovnu

Posters si navíc účtuje 30 Kč pro všechny typy dopravy, pokud zvolíte zaplatit balík až při převzetí (opět se nevztahuje na objednávku nad 1 500 Kč.)

Posters Den dopravy zdarma nepodporuje.

Posters vrácení zboží

Na Posters vrácení zboží garantují po dobu 365 dní od převzetí zásilky. Při využití této lhůty je zákazníkovi nabídnuto vrácení peněz nebo výměny zboží za jiné. Pokud využijete vrácení zboží do 14 dnů, bude vám kromě peněz za výrobek navrácena taky cena nejlevnější dopravy. Tyto nároky zanikají u zboží na zakázku, jako například u tisku vlastních fotografií. Posters vyřizuje takto vrácené zboží přes kontaktní email.

Posters reklamace 2024

Na Posters lze uplatnit reklamace v případě, že zboží bude poškozeno během přepravy. Dalšími důvody pro požadování náhrady je poškození výrobku ve lhůtě 24 měsíců od koupě, pokud poškození nevzniklo nešetrným zacházením. V případě Posters reklamace je třeba napsat obchodníkovi email, kde bude uveden výrobek, důvod reklamace a požadovaná náprava – výměna zboží nebo vrácení peněz.

Pro reklamaci je možno použít pouze emailovou korespondenci, Posters nenabízí online formulář.

Posters kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování Posters lze využít:

  • Posters telefon: +420 777 33 44 55
  • Posters email: info@posters.cz

Na zákaznickou podporu je možno volat v pracovní dny od 7:00 do 15:00.

Adresa distribučního centra je:

Europosters, s.r.o.
Mrač 270
Mrač, 257 21