květen 2024

4x Pojištění.cz slevový kód na květen 2024

(45 hodnocení)
O obchodu

Pojištění.cz je online srovnávač cestovního pojištění, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti, úrazového pojištění, povinného ručení, havarijního pojištění nebo pojištění právní ochrany. Skrblík pro vás má slevy, slevové kódy a slevové kupóny pro Pojištění.cz.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Pojištění.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Pojištění.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace23. 5. 2024

Jak ušetřit Pojištění.cz 2024

Pojištění.cz nabízí nejširší nabídku online pojištění v ČR. Nabízí zejména sjednání cestovního pojištění, povinného ručení, občanské odpovědnosti, nemoci a úrazového pojištění.

Jak uplatnit slevové kupóny Pojištění.cz

V tomto textu Vám vysvětlíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód Pojištění.cz. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit za sjednání pojištění Pojištění.cz. Zadat slevový kód Pojištění.cz je velice jednoduché. Kromě toho Vám poradíme, jak ušetřit na stránce Pojištění.cz při sjednání pojištění bez slevových kupónů. A na závěr Vám sdělíme pár informací o možnostech platby při sjednání pojištění on-line nebo na pobočce.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón Pojištění.cz

Snažíme se stále přidávat platné slevové kupóny Pojištění.cz. Veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kód Pojištění.cz. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kupón Pojištění.cz.

Jak použít a uplatnit slevový kód Pojištění.cz

Pokud budete mít slevový kupón Pojištění.cz, který najdete aktuální na našich stránkách, lze jej uplatnit následovně. Na stránce Pojištění.cz si vyberte typ pojištění. Slevový kód je nutné zkopírovat či přepsat do příslušného pole u sjednání pojištění a slevu tak uplatníte (vizte obrázek). Pokud je slevový kupón Pojištění.cz v pořádku, sleva se Vám ihned odečte. Pak můžete pokračovat v objednávce jako obvykle.

Slevový kód Pojištění.cz

Při výběru slevového kupónu Pojištění.cz berte ohled na podmínky používaní. Velice důležitými jsou konec platnosti slevy a možná minimální požadovaná hodnota pojištění.

Aktuální slevy Pojištění.cz. Jak ušetřit při on-line sjednání pojištění?

Pojištění.cz pravidelně nabízí slevy, což znamená, že můžete ušetřit až třicet procent.

Možnosti platby

Po uplatnění slevového kupónu Pojištění.cz během sjednání pojištění můžete pokračovat k platbě. Pojištění.cz nabízí několik možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou na stránce Pojištění.cz ihned po sjednání pojištění. Kartou můžete zaplatit i na pobočce (jsou přijímány karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron). Na pobočce je také možné zaplatit v hotovosti. Zaplatit můžete i převodem na účet.