duben 2024

6x Pilulka slevový kód na duben 2024

(58 hodnocení)
O obchodu

E-shop Pilulka se specializuje na prodej lékárenského vybavení. K dispozici jsou v Pilulka slevy na bandáže, volně prodejné léky nebo třeba náplasti. Ušetřit můžete i s funkcí cashback nebo díky slevovým kupónům, které pro Vás Skrblík pravidelně vyhledává.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma s Pilulka Premium
Můžete přejít do obchodu. Pilulka jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Pilulka slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev6
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Pilulka 2024

Pilulka nabízí nejrůznější lékárenský a přidružený sortiment, přičemž spolupracuje se třemi sítěmi lékáren. Nakupovat můžete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu v internetovém obchodě Pilulka nebo navštívit jednu z lékáren.

Způsobů, jak ušetřit v Pilulka je celá řada. Tento druh sortimentu se velmi často výrazně cenově liší a tak se určitě vyplatí před zakoupením zboží porovnat ceny. Z tohoto důvodu můžete použít například porovnávač Heureka.

Určitě se nezapomeňte zapojit do programu Pilulka Klub, kde můžete čerpat nejrůznější výhody a slevy Pilulka a s každým nákupem získáváte kredity, které pak můžete uplatnit za libovolný sortiment Pilulka až do výše 10 % z hodnoty nákupu. Navíc za první vložený komentář k nákupu získáte 10 kreditů navíc a při doporučení nákupu kamarádovi dalších 50 kreditů, což znamená 50 Kč navíc. Pozor, kredity bývají platné zpravidla pouze 2 měsíce.

Další možností jsou časově omezené akce během roku. Jedná se například o Pilulka Black Friday.

Jak získat slevový kupón Pilulka

Kromě věrnostního programu a nejrůznějších slevových akcí, můžete Váš nákup zlevnit tím, že použijete slevový kupón Pilulka. Slevové kupóny Pilulka jsou součástí různých akcí. V minulosti to byly například OnaDnes nákupy.

Slevový kupón Pilulka je vydáván buď na celou objednávku nebo pouze na určitý sortiment. Slevové kódy mohou být jednorázové nebo také použitelné pro opakované nákupy.

Způsob, jak získat slevový kupón Pilulka je vcelku jednoduchý, stačí se přihlásit k odběru newsleteru nebo sledovat tyto stránky, kde naleznete ihned všechny slevové kódy Pilulka.

Slevový kupón Pilulka nelze uplatnit jestliže chcete využít Vaše kredity z věrnostní programu.

Jak uplatnit slevový kód Pilulka

Možnost jak uplatnit slevový kód Pilulka, je vložením kódu ihned v prvním kroku objednávky v políčku „Mám slevový poukaz“, kde se Vám po zaškrtnutí objeví kolonka pro kód poukazu. Poté již jen zmáčkněte tlačítko „Použít“.

Slevový kód Pilulka

Pokud se Vám nepovedlo Váš slevový kód Pilulka uplatnit, tak překontrolujte podmínky jeho užití. Nejčastěji se jedná o dobu expirace nebo kupón je platný pouze nad určitou částku nákupu nebo na určitý druh zboží, případně množství. Na objednávku je možné vždy využít pouze jeden slevový kupón Pilulka.

CashBack Pilulka

Cashback Plná peněženka1 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo1 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli1 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 1 % získat bonus 50 Kč

Tipli.cz a řada dalších portálů nabízí Pilulka Cashback až do výše 1 %. Uplatnění je velice jednoduché, stačí nakoupit jako obvykle, ale prostřednictvím Tipli a jakmile dá obchodník vědět o Vašem nákupu, tak získáte zpět 5 % na Váš účet u produktů Alvifit, Penco a XXLabs a u ostatních produktů je to zpět 2,5 %.

Doporučujeme však pečlivě projít podmínky, protože ne vždy je Cashback počítán z nákupní ceny. Často je poskytován z ceny bez DPH, bez hodnoty dopravy nebo není započítáván, pokud platíte slevovými kupóny Pilulka, které nepochází od poskytovatele Casback nebo body z věrnostních programů.

Pilulka slevy – výprodeje, Black Friday …

Aktuální slevy Pilulka najdete mimo jiné v aktuálním letáku Pilulka. Mimo to, ihned na úvodní stránce najdete nespočet probíhajících akcí.

Ve složce Výprodej naleznete akce se slevou Pilulka. Nejedná se pouze o Pilulka výprodeje jako takové, ale najdete zde například dárková balení, dárky k nákupu zdarma, akce 1 + 1 zdarma nebo třeba zboží II. jakosti, které můžete pořídit za výhodnou cenu. Jedná se o plně funkční zboží, většinou pouze s poškozeným nebo neoriginálním obalem.

Slevy na Pilulka Black Friday jsou další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit se slevou během akce, zpravidla trvají i několik dní. V loňských letech bylo možné nakupovat se slevou Pilulka až 60 % na vybraný sortiment.

Pilulka doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Pilulka platí na osobní odběr z e-shopu a pro členy VIP programu Pilulka Premium.

Způsoby a ceny doručení v Pilulka, pokud Váš nákup nesplní podmínku pro dopravu zdarma:

  • Pilulka auto – doručení po Praze a okolí – ceny již od 69 Kč
  • Česká pošta – Balík Na poštu nebo Balík Do ruky – 89 Kč
  • Kurýrní společnost PPL – 89 Kč
  • Kurýrní společnost IN TIME – 89 Kč
  • Zásilkovna – 49 Kč
  • Osobní vyzvednutí v lékárně – zdarma

V rámci nejrůznějších akcí se také můžete setkat s Pilulka doprava zdarma na určitý druh zboží. Toto zboží bývá označeno ikonkou pro dopravu zdarma.

Pilulka vrácení zboží

Zboží máte možnost vrátit v zákonné lhůtě 14 dní. Zboží musí být samozřejmě nepoškozené, nerozbalené a včetně všech součástí a originálního balení.

Pilulka vrácení zboží probíhá tak, že zboží spolu s kopií daňového dokladu a formulářem zašlete zpět prodejci.

Adresa pro vrácení zboží:

Pilulka Distribuce s.r.o.
Rosická 653
190 17 Praha 9 – Vinoř

Pilulka reklamace 2024

Pilulka reklamace se odvíjí od toho, jak jste daný sortiment nakoupili. Jestli jste zboží zarezervovali a zakoupili osobně v kamenné lékárně, pak je nutné reklamovat přímo v dané lékárně. Pokud jste však zboží obdrželi přepravce nebo vyzvedli v Zásilkovně, tak je nutné vyplnit reklamační formulář, který zašlete na e-mailovou adresu reklamace@pilulka.cz.

Adresa pro zaslání reklamace:

Pilulka.cz – reklamace
Rosická 653
190 17 Praha 9 – Vinoř

Pilulka kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jestliže máte nějaké dotazy, tak můžete využít Pilulka telefon +420 222 703 000, který je dostupný v pracovní dny 8:00 až 18.00 nebo můžete psát e-maily na Pilulka e-mail dotazy@pilulka.cz. Případně můžete využít kontaktní formulář.