duben 2019

Slevové kódy Pilulka duben 2019

Rating: 9 (91 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Internetový obchod s volně prodejnými léky, vitamíny, doplňky stravy, čaji a zdravotnickým materiálem.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Pilulka jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 11 dny Pilulka.cz doprava zdarma
  • 146 dny Pilulka Black Friday 2018: Výprodej nejen posezónních výrobků
  • 255 dny Až 10% slevy od Pilulka.cz za věrnost
  • 255 dny Slevový kód Pilulka.cz můžete najít v newsletteru
  • 255 dny Slevy Pilulka.cz až 40 % na široký sortiment
  • 271 dny Pilulka.cz: Slevový kód 100 Kč sleva na vše

Jak ušetřit Pilulka 2019

Internetová lékárna Pilulka.cz nabízí hlavně lékárenský sortiment jako jsou volně prodejné léky, vitamíny, doplňky stravy, čaje, zdravotnický materiál apod. Pokud si nevíte při nákupu rady, pomůže vám odborný personál buď přímo v lékárnách Pilulka.cz či se můžete o radu ptát telefonicky nebo emailem. A protože každý občas potřebuje něco v lékárně nakoupit nabízíme vám možnost jak ušetřit při nákupu v tomto obchodě. Slevy Pilulka.cz nabízí v průběhu celého roku a byla by škoda toho nevyužít.

Pilulka.cz sleva

Slevy Pilulka.cz nabízí nejrůznějšího charakteru, objevují se speciální akce na určitý sortiment, výprodejové akce, akce 1+1 zdarma. Pokud byste ani tyto slevy od Pilulky.cz nevyužili, může se vám hodit Pilulka.cz slevový kód. Na našich stránkách jej najdete vždy aktuální a lze tak při nákupu ušetřit.

Další z možností jak ušetřit, zvlášť pokud nakupujete v lékárnách častěji, je být členem Pilulka Klubu. Za každý nákup pak získáváte kredit (1 Kč = 1 kredit ) a lze pak následně nakupovat za pomocí takto nasbíraných kreditů. Pokud vaše útraty za poslední půlrok překročí 10 000 Kč stáváte se automaticky VIP členem tohoto klubu a získáváte tak další výhody – dopravu zdarma, dvojnásobný sběr kreditů v rámci Pilulka Klubu.

Pilulka.cz slevový kupón

Aktuální slevový kód Pilulka.cz zjistíte z našich stránek, a abyste nemuseli denně navštěvovat naše stránky, lze odebírat náš pravidelný Skrblíkův zpravodaj a mít tak přehled o nejnovějších akcích a slevách nejen na Pilulka.cz. Slevový kupón Pilulka.cz se pak zadává do označeného pole při vyřizování objednávky (vizte obrázek).

Slevový kupón Pilulka.cz / Slevový kód Pilulka.cz

Slevové kódy Pilulka.cz mají různou hodnotu a jsou časově omezené. K dispozici tak bývají slevy od 25 Kč při útratě nad 500 Kč a s rostoucí útratou stoupají i hodnoty slevových kódů, které pak lze úspěšně uplatnit.

Doprava a platba na Pilulka.cz

Doprava zdarma na Pilulka.cz je řešena při nákupu za víc než 999 Kč. Pilulka využívá služeb České pošty a PPL, výdejní místa sítě Zásilkovna.cz  anebo nákup přímo v lékárnách. Celkově se tak nabízí 631 odběrných míst po celé České republice a lze tak za dopravné ušetřit.V Praze pak lze využít službu Pilulka Auto – ve všední dny po objednání dostanete zboží do 60 minut.

Platby na Pilulka.cz – online platební karta, dobírka, bankovní převod, PayU, platba v hotovosti či platební kartou přímo v lékárně Pilulka.cz, online bankovní převod, Cafeteria mojeBenefity, Benefit Plus, Benefitní program Gallery Beta, Benefity.cz.