květen 2022

Penzo slevový kód na květen 2022

(46 hodnocení)
O obchodu

Zahradní techniku, nábytek, sportovní vybavení a mnoho dalších produktů od vybraných značek můžete zakoupit i se zajímavými slevami v eshopu Penzo. Zboží je pečlivě rozčleněno do několika kategorií doplněných o filtry. Ušetřit v Penzo můžete i se slevovými kódy nebo přes cashback portály, které ve spolupráci s obchodech nabízí v rámci propagace několik procent z objednávky zpět.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Penzo jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Penzo 2022

Internetový obchod Penzo se zabývá prodejem zahradní techniky, zahradních domků, pergol, grilů, saun, nejrůznějšího nářadí, sportovního vybavení, bazénů, vířivek a příslušenství, různých elektrospotřebičů, doplňků a dekorací do domácnosti, hraček pro děti a mnoho dalšího.

Víte, jak ušetřit na Penzo? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici Penzo slevový kupón, který by vám pomohl ušetřit desítky procent. Dostupné slevové kódy e-shop uvádí také v kategorii slevy. V sekci Akce najdete další slevy a na hlavní stránce e-shopu aktuální slevové akce.

Jak získat slevový kupón Penzo

Slevový kupón Penzo objevíte jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu. Aktuálně dostupné slevové kupóny e-shop uvádí také v kategorii slevy, ušetřit tak můžete z objednávky některých produktů i několik desítek procent.

Kupóny nezískáte během akce Penzo Black Friday. Pro další informace můžete sledovat facebookovou stránku Penzo a náš portál Skrblík, kde máme k dispozici i newsletter s aktuálními akcemi.

Jak uplatnit slevový kód Penzo

Penzo

Penzo slevový kód uplatníte v prvním kroku vaší objednávky pod seznamem vámi objednávaných produktů. Do příslušného políčka zadejte váš kód a klikněte na “Započítat slevu”. Konkrétní Penzo sleva se vám následně od celkové sumy odečte.

Penzo slevové kódy mohou být různě omezeny a jejich uplatnění není automatické. Přečtěte si obchodní podmínky pro uplatnění vašeho konkrétního kuponu – například časová platnost a minimální hodnota nákupu.

Cashback Penzo

Cashback Plná peněženkaaž 5,25 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 5,25 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 5,25 % získat bonus 200 Kč

Z nákupu na e-shopu Penzo obdržíte od cashback portálu Plná Peněženka, Tipli a Refundo až 5,25 % zpět.

Penzo cashback získáte, pokud si založíte zákaznický účet u jedné z uvedených společností, přes portál se prokliknete do e-shopu a nakoupíte, poté vám budou uvedená procenta z částky vaší objednávky vrácena zpět.

Penzo slevy – výprodeje, Black Friday…

Penzo slevy objevíte v sekci Akce, kde se nachází produkty se slevou i více než 30 %. Na hlavní stránce e-shopu najdete aktuální slevové akce. V kategorii slevy e-shop uvádí aktuálně dostupné slevové kódy, které vám pomohou ušetřit několik desítek procent z objednávky konkrétních produktů.

Pro další informace o slevách sledujte facebookový profil Penzo. Neušetříte například ale během akcí Dny Marianne nebo Black Friday, neboť se jich eshop neúčastní.

Penzo doprava zdarma a cena poštovného

Penzo doprava zdarma není k dispoizci. K doručení balíčku si můžete vybrat z těchto typů přepravy:

  • Kurýr PPL, GLS, INTIME – doručení na adresu za 87 Kč
  • Uloženka – výdejní místa v ČR za 59 Kč, na Slovensku za 139 Kč
  • Poštovní doručovatel – doručení na adresu za 155 Kč
  • Osobní odběr na adrese: Dělnická 782, 506 01 Jičín – zdarma
  • Paletová přeprava – doručení od 350 Kč

Zboží zaplatíte online kartou, bankovním převodem, nebo si připlatíte 29 Kč za dobírku.

Penzo vrácení zboží

Do 14 dnů od převzetí objednávky je možné v e-shopu Penzo vrácení zboží. O odstoupení od kupní smlouvy nejprve kontaktujte obchod e-mailem obchod@penzo.cz, využít můžete přiložený vzorový formulář zaslaný v příloze e-mailu o expedici zboží.

Zboží poté důkladně zabalte a zašlete na adresu:
Penzo s.r.o.
Dělnická 782
506 01 Jičín

Následně vám Penzo nejpozději do 14 dnů zašle zpět veškeré peněžní prostředky, a to způsobem, jakým jste zboží uhradili.

Penzo reklamace 2022

Penzo reklamace se dají uplatnit do 24 měsíců od data obdržení zboží. Produkt zabalte a přiložte k němu kopii faktury, popište zjištěné závady a přiložte případně i fotografie míst poškození.

Balíček zašlete na adresu:
Penzo s.r.o.
Dělnická 782
506 01 Jičín

Reklamaci Penzo vyřeší nejpozději do 30 dnů od jejího přijetí.

Penzo kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Penzo je tu pro vás na telefonním čísle 491 202 061 ve všední dny od 8 do 16 hodin. Ke komunikaci lze využít také Penzo e-mail obchod@penzo.cz a facebookový profil.