duben 2024

3x Penzo slevový kód na duben 2024

(46 hodnocení)
O obchodu

Zahradní techniku, nábytek, sportovní vybavení a mnoho dalších produktů od vybraných značek můžete zakoupit i se zajímavými slevami v eshopu Penzo. Zboží je pečlivě rozčleněno do několika kategorií doplněných o filtry. Ušetřit v Penzo můžete i se slevovými kódy nebo přes cashback portály, které ve spolupráci s obchodech nabízí v rámci propagace několik procent z objednávky zpět.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Penzo jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Penzo slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Penzo 2024

Internetový obchod Penzo se zabývá prodejem zahradní techniky, zahradních domků, pergol, grilů, saun, nejrůznějšího nářadí, sportovního vybavení, bazénů, vířivek a příslušenství, různých elektrospotřebičů, doplňků a dekorací do domácnosti, hraček pro děti a mnoho dalšího.

Víte, jak ušetřit na Penzo? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici Penzo slevový kupón, který by vám pomohl ušetřit desítky procent. Dostupné slevové kódy e-shop uvádí také v kategorii slevy. V sekci Akce najdete další slevy a na hlavní stránce e-shopu aktuální slevové akce.

Jak získat slevový kupón Penzo

Slevový kupón Penzo objevíte jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu. Aktuálně dostupné slevové kupóny e-shop uvádí také v kategorii slevy, ušetřit tak můžete z objednávky některých produktů i několik desítek procent.

Kupóny nezískáte během akce Penzo Black Friday. Pro další informace můžete sledovat facebookovou stránku Penzo a náš portál Skrblík, kde máme k dispozici i newsletter s aktuálními akcemi.

Jak uplatnit slevový kód Penzo

Penzo

Penzo slevový kód uplatníte v prvním kroku vaší objednávky pod seznamem vámi objednávaných produktů. Do příslušného políčka zadejte váš kód a klikněte na “Započítat slevu”. Konkrétní Penzo sleva se vám následně od celkové sumy odečte.

Penzo slevové kódy mohou být různě omezeny a jejich uplatnění není automatické. Přečtěte si obchodní podmínky pro uplatnění vašeho konkrétního kuponu – například časová platnost a minimální hodnota nákupu.

Cashback Penzo

Cashback Plná peněženkaaž 5,25 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 5,25 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 5,25 % získat bonus 200 Kč

Z nákupu na e-shopu Penzo obdržíte od cashback portálu Plná Peněženka, Tipli a Refundo až 5,25 % zpět.

Penzo cashback získáte, pokud si založíte zákaznický účet u jedné z uvedených společností, přes portál se prokliknete do e-shopu a nakoupíte, poté vám budou uvedená procenta z částky vaší objednávky vrácena zpět.

Penzo slevy – výprodeje, Black Friday…

Penzo slevy objevíte v sekci Akce, kde se nachází produkty se slevou i více než 30 %. Na hlavní stránce e-shopu najdete aktuální slevové akce. V kategorii slevy e-shop uvádí aktuálně dostupné slevové kódy, které vám pomohou ušetřit několik desítek procent z objednávky konkrétních produktů.

Pro další informace o slevách sledujte facebookový profil Penzo. Neušetříte například ale během akcí Dny Marianne nebo Black Friday, neboť se jich eshop neúčastní.

Penzo doprava zdarma a cena poštovného

Penzo doprava zdarma není k dispoizci. K doručení balíčku si můžete vybrat z těchto typů přepravy:

  • Kurýr PPL, GLS, INTIME – doručení na adresu za 87 Kč
  • Uloženka – výdejní místa v ČR za 59 Kč, na Slovensku za 139 Kč
  • Poštovní doručovatel – doručení na adresu za 155 Kč
  • Osobní odběr na adrese: Dělnická 782, 506 01 Jičín – zdarma
  • Paletová přeprava – doručení od 350 Kč

Zboží zaplatíte online kartou, bankovním převodem, nebo si připlatíte 29 Kč za dobírku.

Penzo vrácení zboží

Do 14 dnů od převzetí objednávky je možné v e-shopu Penzo vrácení zboží. O odstoupení od kupní smlouvy nejprve kontaktujte obchod e-mailem obchod@penzo.cz, využít můžete přiložený vzorový formulář zaslaný v příloze e-mailu o expedici zboží.

Zboží poté důkladně zabalte a zašlete na adresu:
Penzo s.r.o.
Dělnická 782
506 01 Jičín

Následně vám Penzo nejpozději do 14 dnů zašle zpět veškeré peněžní prostředky, a to způsobem, jakým jste zboží uhradili.

Penzo reklamace 2024

Penzo reklamace se dají uplatnit do 24 měsíců od data obdržení zboží. Produkt zabalte a přiložte k němu kopii faktury, popište zjištěné závady a přiložte případně i fotografie míst poškození.

Balíček zašlete na adresu:
Penzo s.r.o.
Dělnická 782
506 01 Jičín

Reklamaci Penzo vyřeší nejpozději do 30 dnů od jejího přijetí.

Penzo kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Penzo je tu pro vás na telefonním čísle 491 202 061 ve všední dny od 8 do 16 hodin. Ke komunikaci lze využít také Penzo e-mail obchod@penzo.cz a facebookový profil.