květen 2024

1x Penny Market slevový kód na květen 2024

(19 hodnocení)
O obchodu

Penny Market je řetězec levných supermarketů založený v Německu v roce 1973. V České republice je otevřeno kolem 350 prodejen Penny Market, vlastník Rewe Group v tuzemsku provozuje také markety Billa. Skrblík pro vás má akční letáky a slevy do Penny Marketu.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Penny Market jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Penny Market slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Penny Market 2024

Penny Market najdete na českém trhu již od roku 1997 a v dnešní době má v České republice více než 350 prodejen. Penny Market nabízí ve svých prodejnách přes 2000 položek potravinářského průmyslu, kdy se především snaží o nabídku českých značek nebo výrobků od českých výrobců. Do své nabídky také pravidelně zařazuje podle regionu, regionální výrobky a speciality. Penny Market nepůsobí pouze v České republice, ale má také hojné zastoupení v mnoha dalších zemích Evropy a je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE.

Vyberte si z rozmanité nabídky a přijďte nakupovat do Penny Market se slevou s využitím slevových kupónů Penny Market.

Slevy a slevové kupóny Penny Market

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Penny Market, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu v Penny Market ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy v Penny Market

Pokud chcete při nákupu v Penny Market ušetřit, tak využijte slevové akce Penny Market a například si projděte aktuální letáky Penny Market, kde naleznete cenově zvýhodněné zboží, díky němuž v Penny Market ušetříte, aniž byste potřebovali jakýkoliv slevový kupón Penny Market.

Penny leták

V Penny Market letáku naleznete zboží za výhodné ceny se slevou Penny Market. Tato nabídka je vždy časově omezena. Naleznete zde zajímavé slevy Penny Market a nabídky jako je například zboží exkluzivně pro Penny Market prodejny, limitovaná nabídka, cenově zvýhodněné zboží se slevou Penny Market, jestliže nakoupíte více kusů a mnoho dalších zajímavých akcí.  Aktuální leták můžete najít ve své schránce, na prodejnách Penny Market nebo na internetových stránkách Penny Market.

Registrace k odběru newsletteru

Pokud se registrujete k odběru novinek v Penny Market, tak budete vědět jako první o novinkách a slevách v Penny Market. Obchod pořádá zajímavé akce a slevy Penny Market a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Penny Market jsou registrovaní zákazníci informování například prostřednictvím e-mailu.

Věrnostní karta Penny Market

Díky kartě Penny Market ušetříte ještě mnohem více. V rámci programu získáte pravidelnou nabídku výrobků se slevou Penny Market kartou. Dále se můžete těšit na Vaše oblíbené zboží za ještě nižší ceny a speciální věrnostní akce a třeba i slevové kupóny Penny Market, které jsou pouze pro majitele karty. O kartu můžete zažádat v každé prodejně Penny Market nebo na stránce Penny.

Soutěže Penny Market

Penny Market také pořádá zajímavé soutěže, díky nimž můžete získat nákupní slevové kupóny. Tyto soutěže naleznete na internetových stránkách Penny Market nebo na facebooku Penny Market.

Penny Market a AXA

Penny Market je partnerem AXA Clubu a tak při platbě každého nákupu nad 500 Kč AXA kartou, mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus 4 % na účet penzijního připojištění.

Facebook a další sociální sítě Penny Market

Sledujte Penny Market na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Penny Market, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Penny Market

Najděte si svou oblíbenou prodejnu Penny Market. Jejich seznam naleznete na internetových stránkách Penny Market. U kasy nezapomeňte uplatnit slevové kupóny Penny Market, pokud nějaké vlastníte. Může se jednat například o nákupní slevové kupóny Penny Market získané výhrou v soutěži, které Vám pravděpodobně budou zaslány poštou. Pokud máte nějaké slevové kupóny Penny Market ve Vašem e-mailu, nezapomeňte si je připravit, abyste o Vaši slevu v Penny Market nepřišli. Někteří prodejci také umisťují slevové kódy Penny Market přímo do aktuálního letáku. Váš nakup si také můžete zjednodušit Penny Market aplikací ve Vašem mobilu, kde si můžete vytvořit nákupní seznam, vyhledat nejbližší prodejnu a pak již jen pohodlně nakupovat, protože přehled Všech akcí a slev Penny Market máte pohodlně ve Vašem mobilu. S aplikací Penny Market šetříte čas.

Platba v Penny Market

V prodejnách Penny Market můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Penny Market přijímá i platbu v Euro. Placení si také můžete zjednodušit placením pomocí chytrého telefonu pomocí aplikace Google Pay. Pokud vlastníte stravovací poukázky, tak i ty můžete v Penny Market uplatnit. V současnosti Penny Market přijímá stravenky Ticket Restaurant, Ticket Compliments od Edenred a také poukázky hmotné nouze Ticket Service, Šek Service a Sodexo. Penny Market také nabízí službu nakupte a vyberte hotovost.