duben 2024

4x Penco slevový kód na duben 2024

(68 hodnocení)
O obchodu

Penco je českým výrobcem nejen sportovních doplňků. V široké nabídce obchodu naleznete tyčinky, gely, iontové, proteinové a regenerační nápoje, BCAA, spalovače, kloubní výživu, kreatin, vitamíny a minerály, sportovní doplňky, ale také sportovní výživu pro děti a juniory. Dopravné neplatíte při objednávce nad 1 500 Kč. Na stránkách Penco najdete také nutriční rady a tipy. K dispozici je vám slevový kupón Penco, který získáte z newsletteru e-shopu.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Penco jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Penco slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Penco 2024

Internetový obchod Penco je určen každému, kdo se věnuje sportu a zdravé životosprávě. Naleznete zde totiž především sportovní výživu, jako jsou iontové a proteinové nápoje, spalovače tuku, kreatin, vitamíny a minerály, ale i mnoho dalšího. K dispozici jsou zde také doplňky stravy pro děti a juniory. Na stránkách si můžete zajímavý blog věnující se různým druhům sportů, ale i všelijakým tipům a novinkám ze světa sportu.

Ptáte se, jak ušetřit na Penco? Některé z možností se nabízejí rovnou na stránkách obchodu. Už při první návštěvě e-shopu se vám zobrazí okno s nabídkou odběru newsletteru. Za tuto bezplatnou registraci máte možnost získat slevu 15 % na nákup nad 1 500 Kč. Slevové kupóny zde také využijete, stejně tak, jako cashback. Doprava zdarma je k dispozici pro nákupy nad 1 500 Kč.

Jak získat slevový kupón Penco

Penco slevový kupón je jednou z oblíbených výhod nákupů přes internet. Zpřístupní vám totiž slevy, kterou byste jinak neměli. Nevíte ale, jak získat slevový kupón Penco? Často jsou totiž poskytovány přímo na e-shopu.

Pokud se vám však nepodaří je zastihnout na oficiálních internetových stránkách obchodu, neváhejte s odběrem newsletteru. Registrace je bezplatná a požaduje pouze vyplnění vaší e-mailové adresy. Na tu vám následovně budou pravidelně přicházet zprávy obsahující novinky společnosti. Tyto aktuality mohou zahrnovat právě některé slevové akce, nebo právě slevové kupóny Penco.

Jak uplatnit slevový kód Penco

Jestliže se vám podařilo získat slevový kód Penco, se správným využitím se vám zpřístupní sleva dosahující klidně až desítek procent z původní ceny nákupu. Postup, jak uplatnit slevový kód Penco, je snadný.

Prvním krokem je volba produktů, poté přejděte k pokladně. Zobrazí se vám souhrn objednávky i její celková cena. Pod tímto sloupcem se taktéž nachází kolonka „Slevový kód“. Do prázdného pole váš kód nebo heslo pečlivě opište a klikněte na „Uplatnit“. Platná sleva se sama odečte.

Cashback Penco

Cashback Plná peněženka7 % získat bonus 60 KčCashback Refundo7 % získat bonus 50 KčCashback Tipli7 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze7 % získat bonus 50 Kč

Cashback portály vás odmění za každý nákup online. Stačí se na některém z nich zdarma zaregistrovat a vybraný e-shop poté navštívit skrze speciálně vytvořený odkaz. Už za vytvoření účtu lze získat bonusovou částku na váš první nákup. Stránka Tipli takto novým klientům poskytuje 300 Kč. Po dokončení objednávky se vám jisté procento z útraty zpět vrátí.

Cashback Penco je k dispozici díky vícero portálům. Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze nabízí odměnu ve výši 7 % z celkové hodnoty koupě. Tyto služby můžete využívat neomezeně klidně po celý rok.

Penco slevy – výprodeje, Black Friday…

Aby se vám podařilo ušetřit co nejvíce, jsou slevy Penco k dispozici po celý rok. Jednotlivé zlevněné produkty naleznete v kategorii „Akce“. Celoročně tak máte možnost vybírat z aktuálních cenově zvýhodněných výrobků. Narazíte zde ale třeba i na Penco výprodeje, nebo ojedinělé slevové akce. Mezi ty nejznámější patří třeba dny Penco Black Friday.

Pokud se bezplatně zaregistrujete k odběru newsletteru, žádná z těchto nabídek vám už neunikne. Pravidelně vám budou na vaši e-mailovou adresu přicházet novinky obchodu. Jako bonus můžete jako nový zákazník získat slevu 15 % na nákup nad 1 500 Kč.

Penco doprava zdarma a cena poštovného

Jednou z dalších výhod internetového obchodu je nabízená doprava zdarma Penco. Tu můžete získat na jakýkoliv váš nákup v hodnotě nad 1 500 Kč. Vyhnete se takto snadno jindy běžnému doplatku za doručení.

Cena poštovného Penco se v jiných případech liší dle zvoleného dopravce:

  • Uloženka je za 60 Kč
  • Zásilkovna je za 79 Kč
  • PPL Parcelshop je za 82 Kč
  • PPL doručení na adresu je za 99 Kč

Zaplatit můžete zdarma předem prostřednictvím bankovního převodu, online kartou, nebo na dobírku s příplatkem 30 Kč.

Penco vrácení zboží

Jestliže s doručenými produkty nejste spokojeni, objednávku jste spletli, nebo si ji pouze rozmysleli, využijte služeb vrácení zboží Penco. Výrobky nepoužívejte a v nejlepším případě je nechte zabalené v originálním obale. Služby jsou dostupné pouze v určité lhůtě. Jedná se konkrétně o vrácení zboží Penco do 14 dní ode dne, kdy jste si balíček převzali.

Abyste vše zvládli vyřešit, nezapomeňte obchod informovat. Učinit tak můžete skrze telefon: 222 747 085, nebo e-mail: penco@penco.cz. Zboží nezapomeňte zpětně odeslat na adresu:

Areál Impera budova C
Oderská 333/5
196 00 Praha 9 Čakovice

Penco reklamace 2024

Reklamace Penco můžete využít pro případy, kdy vám dorazí již poškozené produkty. Tyto služby se ale mohou vztahovat i na výrobky, které jsou nekompletní, nebo neplní slíbený účel. Pokud je to možné, pořiďte fotodokumentaci znázorňující závadu.

Následně se ozvěte na telefon: 222 747 085, nebo e-mail: penco@penco.cz. Stručně popište vyskytlý problém a nejlépe stížnost doplňte o případnou fotografii či video. Jako náhradu si lze zažádat opravu výrobku, nový kus, nebo plné navrácení utracené peněžní částky.

Penco kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontakt Penco můžete využít k řešení veškerých otázek i problémů týkajících se obchodu. K dispozici je Penco telefon: 222 747 085, nebo Penco e-mail: penco@penco.cz.