květen 2024

3x Pandora slevový kód na květen 2024

(44 hodnocení)
O obchodu

Pandora je značka šperků. Lidé tuto značku znají především díky náramkům, které je možné neustále doplňovat a obměňovat. Kromě náramků je možné koupit také prsteny nebo náhrdelníky značky Pandora. Výrobky Pandora můžete najít se zajímavými slevami v řadě obchodů. Skrblík pro Vás má slevové kódy a slevové kupóny na produkty značky Pandora.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma od 2 000 Kč (Šperky.cz)
Můžete přejít do obchodu. Pandora jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Pandora slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Pandora 2024

Pandora je světově známá a proslulá značka šperků, která byla založena v Dánsku. Pandora je známá především pro své náramky s přívěsky a korálky, avšak nabízí i řadu doplňkových produktů, jako například prsteny, náušnice nebo náhrdelníky. Značka Pandora je v současné době prodávána ve více jak 20 zemích v Severní Americe. V roce 2006 značka Pandora otevřela svůj první obchod v Německém Hamburku a následně také v Austrálii, v Dánsku, ve Švýcarsku, ve Spojených Státech Amerických a nyní dokonce naleznete obchod i v Číně. Pandora tedy zaměstnává více než 1 200 zaměstnanců po celém světě.

Chcete udělat sobě nebo někomu blízkému radost, a zalíbil se Vám nějaký pěkný šperk od značky Pandora? V tom případě neváhejte využít slevové kódy Pandora. Se slevovými kupóny Pandora budete mít nákup levnější a ušetříte.

O značce Pandora a její historie

Pandora vznikla roku 1982, kdy si manželé Per a Winnie Enevoldsenovi otevřeli klenotnictví v Norrebrogade v Kodani. Jejich šperky se stávaly populárnějšími, a získaly si velký zájem a obdiv veřejnosti. Po jejich úspěchu se pár Enevoldsen rozhodl otevřít vlastní výrobní závod v Thajsku s názvem Pandora Production. Najali si návrháře Lone Frandsena, s jehož pomocí vytvořily jedinečnou linii šperků.

V roce 1996 najal pár do firmy druhou návrhářku, zlatnici Lisbeth En Larsen, aby pracovala s Lonem Frandsenem aby společně vytvořili pro Pandoru charakteristický rys a přizpůsobili tak náramky. V roce 2008 představila Pandora novou kolekci šperků s názvem “LovePods”, které jsou vyhotoveny výhradně se zlata a drahých kamenů jako například diamanty, ametyst nebo citrín. Ke kolekci LovePods patří také například prsteny, které se mohou spojovat a skládat dohromady, a vytvořit tak jedinečný doplněk. Tuto slavnou kolekci vyhotovily zlatníci Mads Trolle a Le Gray Antony.

Slevové kupóny Pandora

Značka Pandora nabízí opravdu úžasné kousky. Líbí se Vám nějaký pěkný náhrdelník či prstýnek do Vaší šperkovnice, ale nechcete zbytečně utratit tolik peněz? Se slevovými kódy Pandora budete mít nákupy mnohem levnější. Slevové kupóny Pandora Vám totiž nabízí krásné slevy, díky kterým hodně ušetříte.

Pozor ale na datum expirace slevových kódů Pandora, které jsou uvedeny přímo na slevových kupónech Pandora. Skrblík se však snaží, aby byly slevové kódy Pandora aktuální, a aby si každý zákazník vybral slevový kupón Pandora podle svého vkusu.

Jak a kde nakoupit značku Pandora

Značka Pandora se stala velmi úspěšnou a známou značkou, a je tedy populární v celém světě. I u nás v České republice najdete obchody. V současné době se v České republice nachází více jak 20 kamenných prodejen značky Pandora, a jsou čím dál populárnější a oblíbenější díky svému vkusu a jedinečnosti. Pandora nemá momentálně svůj eshop, a uznejte sami, není lepší s prohlídnout ty krásné kousky z blízka? Pokud chcete nějaký pěkný šperk Pandora, tak nezapomeňte na slevové kupóny Pandora, díky kterým nakoupíte značku Panodra se slevou.

Současně samotná značka Pandora svůj oficiální e-shop nemá, avšak lze produkty od značky Pandora zakoupit u více než 10 000 autorizovaných prodejců po celém světě. Zakoupením vybraných výrobků Pandora u autorizovaných prodejců si můžete být jistí, že výrobek není padělek ale originál.

Klub Pandora

Značka Pandora má i svůj vlastní klub, do kterého může vstoupit každý, kdo chce využít slevové kódy Pandora a další výhody. Jako člen klubu Pandora můžete navrhovat vlastní šperky, vytvářet svoje seznamy přání nebo můžete být první, kdo dostane informace o nových produktech nebo slevách Pandora. Stačí na oficiálních stránkách Pandora rozkliknout kolonku Klub Pandora, zaregistrovat se, a získáte tak všechny výhody a slevy Pandora, které členství v klubu nabízí.