duben 2024

3x Pan Alfréd slevový kód na duben 2024

(52 hodnocení)
O obchodu

PanAlfréd.cz je internetový obchod zabývající se prodejem alkoholických nápojů. V nabídce obchodu naleznete destiláty, pivo, víno nebo, v současnoti velice oblíbené, cidery a také nealkoholické nápoje od známých značek jako jsou Bacardi, Finlandia nebo dalších méně známých. Při nákupu nad 500 Kč je doprava po Praze zdarma. Slevy PanAlfréd.cz čas od čas obměňuje. Příležitostně můžete najít slevové kódy PanAlfréd.cz. Skrblík pro Vás má nejnovější slevový kupón PanAlfréd.cz.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Pan Alfréd jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Pan Alfréd slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace3. 4. 2024

Jak ušetřit Pan Alfréd 2024

Obchod PanAlfréd.cz nabízí jak spoustu prověřených a známých značek alkoholu, tak i nabídku malých lokálních pivovarů či lihovarů, tedy výrobky, které jinde nekoupíte. Nakupovat můžete víno, pivo, pálenku z různých druhů ovoce, dokonce i z vína či piva, likéry, alkoholizované mošty (kombinace moštu a ovocné pálenky), cider i nealko nápoje. Filozofií obchodu je, že drink se musí vychutnat, není to jen o pití, ale hlavně o zážitku. Předností nabízených produktů je, že neobsahují žádnou zbytečnou chemii. V nabídce obchodu PanAlfréd.cz jsou k dispozici i akční sety s výhodnou cenou nebo dárková balení nápojů.

Samozřejmostí je kromě maloobchodního prodeje i nabídka velkoobchodu. Pro získání velkoobchodního ceníku je nutná registrace v obchodě, poté si již můžete užívat nabídku zajímavých dárků pro obchodní partnery či objednat zboží pro firemní večírek. Při objednávce v hodnotě nad 10 tisíc Kč (včetně DPH) nabízí PanAlfréd.cz výhodnější velkoobchodní ceny.

Objednání zboží z e-shopu Pan Alfréd

Zboží se dá nakoupit pouze on-line, což má ovšem výhodu – díky tomu, že nemusí obchod platit vysoké nájmy, může nabídnout svým zákazníkům nejnižší možné ceny. Pokud je pro vás jednodušší objednat zboží telefonicky, můžete zavolat na infolinku 777 858 853 a zboží objednat přes ni. Infolinka je v provozu každý všední den od 9 do 20 hodin.

Pokud si na e-shopu vytvoříte registraci, budou následné objednávky jednodušší a snadnější. Po přihlášení do svého webového konta si můžete prohlížet předchozí objednávky nebo jen využívat předvyplněných dodacích údajů.

Při registraci je možno zvolit zasílání newsletterů na zadanou mailovou adresu; díky tomu vám již neunikne žádná informace o akčních slevách či výprodeji.

Dle realizovaných objednávek se potom odvíjí výše věrnostní slevy.

Platba za zboží v e-shopu Pan Alfréd

Platba za zboží je možná buď převodem předem, platební kartou či rychlým bankovním převodem předem, dobírkou při doručení zboží nebo přes systém Twisto.cz.

Jak uplatnit slevový kupón Pan Alfréd

Funkční slevový kód Pan Alfréd si můžete obstarat zde na Skrblíkovi nebo v některé z marketingových akcí obchodu. Výše slevy se různí, obvykle bývá mezi podmínkami dána minimální hodnota objednávky.

Slevový kód Pan Alfréd

Slevový kupón PanAlfréd.cz se vyplňuje v prvním kroku nákupního košíku v tabulce pod seznamam položek. Kupón stačí vyplnit a kliknout na tlačítko Přidat.

Pokud je slevový kupón Pan Alfréd funkční, příslušná sleva se ihned odečte od ceny nákupu.

Doručení zboží z e-shopu

Doručení objednávky po Praze je možné již druhý den po objednání. Doprava je zdarma, pokud hodnota objednávky překročí 500 Kč. Pokud je hodnota objednávky nižší, je připočteno dopravné ve výši 50 Kč. Obchod rozváží každý pracovní den od 9 do 20 hodin. Další možností doručení je přepravní službou InTime za poplatek 130 Kč. Možné je rovněž vyzvednutí přes službu Zásilkovna nebo Uloženka (do 5 pracovních dnů). Poplatek za vyzvednutí je 75 Kč.

Vrácení zboží je možné v zákonné lhůtě do 14 dnů. Formulář pro vrácení obdrží zákazník mailem společně s potvrzením objednávky od internetového obchodu.

Možnosti platby v e-shopu Pan Alfréd

Platit za zboží je možno platební kartou, převodem z účtu nebo třeba přes Twisto.cz. Samozřejmostí je platba v hotovosti či kartou při vyzvednutí objednávky na pobočce Uloženky či Zásilkovny. Pokud preferujete platbu dobírkou, je nutno počítat s poplatkem 30 Kč.

Dosavadní zákazníci obchodu PanAlfréd.cz kladně hodnotí skvělou komunikaci, rychlost dodání, dobré ceny a skvělé zabalení zboží.

Kromě funkce klasického e-shopu nabízí obchod i formu výdělku – v rámci partnerského provizního systému. Každý vlastník srovnávacího webu, blogu či internetového magazínu se může zapojit. Po vytvoření banneru či hypertextového odkazu na míru lze ihned začít sbírat provize.

Díky účasti e-shopu PanAlfréd.cz v programu Rondo.cz můžete po nákupu hrát o desítky hodnotných cen denně! Už za nákup jednoho produktu se můžete stát výhercem televize či notebooku, což určitě stojí za to.