červen 2024

4x OzdobDort slevový kód na červen 2024

(51 hodnocení)
O obchodu

V obchodě OzdobDort najdete pestrý sortiment přípravků a potřeb pro cukráře. Kromě eshopu s možností dopravy zdarma je k dispozici také kamenná prodejna v Praze. Podívat se můžete na široký výběr forem na pečení, cukrářských surovin (jedlý papír, marcipán) nebo přístrojů na vytváření jedlého umění. Pokud vám zboží nevyhovuje, můžete ho navíc do 30 dní vrátit. Výhodou je také věrnostní program.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. OzdobDort jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
OzdobDort slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit OzdobDort 2024

Internetový obchod OzdobDort poskytuje online zákazníkům veškeré pomůcky na pečení. Naleznete zde  formy na dorty, plechy, cukrářské suroviny, jedlý papír, párty potřeby, různé dekorace, zdobení, sypání a další. Sortiment si lze na e-shopu vyfiltrovat dle tématu (např. “pohádky”, nebo i “svatba”. K dispozici jsou na webu také OzdobDort recenze, které se nacházejí jednotlivě u každého produktu.

Rádi byste nakoupili levněji a ptáte se, jak ušetřit na OzdobDort? Možností se nabízí hned více. Po celý rok je na e-shopu dostupná kategorie zboží s názvem Akce. Zde objevíte cenově zvýhodněné výrobky se slevou dosahující až desítek procent. Nadále jsou k využití slevové kódy a kupóny, nebo cashback odměny. Možná je i doprava zdarma, a to od hodnoty nákupu 1 500 Kč. Mnohé bude jistě zajímat věrnostní program poskytující slevy navíc zaregistrovaným uživatelům.

OzdobDort je hodnocen na srovnávacím portálu Heureka, kde se setkává s celkovou spokojeností zákazníků 98 % (k prosinci 2022). Obchod má nadále také kamennou prodejnu na Praze 8 v ulici Zenklova 433/25.

Jak získat slevový kupón OzdobDort

Zajímalo by vás, jak získat slevový kupón OzdobDort? Nejčastěji na něj narazíte při různých slevových akcích, významných dnech, nebo komerčních svátcích. Na e-shopu si lze vytvořit vlastní účet. Skrze něj si pak lépe uhlídáte vaše předešlé objednávky, i poskytované odměny. Bezplatnou registrací se také přidáte k věrnostnímu programu, který vám zpřístupní bonusové výhody.

OzdobDort slevové kupóny nabízí obchod nejdou za čas a vy se s nimi tak můžete setkat během celého roku.

Jak uplatnit slevový kód OzdobDort

OzdobDort

Podařilo se vám získat OzdobDort slevový kód? Teprve po jeho správném užití se vám slíbená OzdobDort sleva z celkové ceny nákupu odečte. Ta může dosahovat dokonce i desítek procent z původní ceny vašeho nákupu.

Ptáte se, jak uplatnit slevový kód OzdobDort? Stačí, když unikátní heslo nebo kód správně zadáte do předpřipraveného pole v košíku. Pod sloupcem produktů zaklikněte možnost „Mám slevový kupón“. Následně do určené kolonky váš kód opište a použijte jej.

Cashback OzdobDort

Cashback Plná peněženkaaž 1,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 1,5 % získat bonus 50 KčCashback Vratné penízeaž 1,5 % získat bonus 50 Kč

Při nakupování online lze využít ojedinělých cashback služeb. Ty vám zaručí odměnu za každý nákup přes internet. Jedinou podmínkou je bezplatná registrace na některém z portálů. Už za registraci můžete získat bonus na další objednávku – například Tipli svým novým klientům poskytuje 300 Kč.

Pro získání odměny si v cashback portálu vyberete e-shop a navštívíte jej přes speciální odkaz. Po dokončení objednávky se vám určitá částka z útraty zpět vrátí na váš zákaznický účet. Poskytovateli pro OzdobDort cashback jsou stránky Plná Peněženka, Refundo a Vratné Peníze. S jejich pomocí se vám podaří ušetřit až 1,5 % z každého nákupu. Tyto výhody můžete navíc kombinovat s jinými slevami a využívat opakovaně po celý rok.

OzdobDort slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy OzdobDort jsou dostupné celoročně. Setkáte se s nimi ve speciální kategorii zboží s názvem Akce, zde se nachází cenově zvýhodněné produkty mnohdy levnější až o desítky procent. Možné jsou nadále i například sezónní výprodeje OzdobDort, ale také ne tolik časté slevové akce. Jednou z nejznámějších je například OzdobDort Black Friday.

Bonusové výhody získají členové věrnostního programu. Těmi se stanete po vyplnění krátké a bezplatné registrace na e-shopu. Vytvoříte si tak vlastní zákaznický účet, na němž se vám budou sčítat hodnoty dokončených objednávek. Po dosažení obratu 1 000 Kč za uplynulý rok, získáte automaticky slevu 10 %. Ušetřit se vám tak podaří až 15 % z dalšího nákupu.

OzdobDort doprava zdarma a cena poštovného

Pokud si přejete vyhnout se běžnému poplatku za doručení, máte možnost. K dispozici je vám doprava zdarma OzdobDort, tu má možnost získat každý zákazník, jehož objednávka dosahuje hodnoty alespoň 1 500 Kč. Tato nabídka je dostupná pro veškeré balíčky do 50 kg, při využití služeb Zásilkovny je to do 10 kg.

OzdobDort cena poštovného se ve zbývajících případech liší dle zvoleného dopravce:

  • Zásilkovna za 69 Kč
  • DPD za 119 Kč
  • Česká pošta za 129 Kč

Platit můžete  bankovním převodem, nebo dobírkou s příplatkem 30 Kč. Možný je také osobní odběr na adrese: Zenklova 433/25, 180 00 Praha 8, ten je zdarma pro nákupy nad 300 Kč, jinak je třeba počítat s doplatkem 19 Kč.

OzdobDort vrácení zboží

Rozmysleli jste si nákup až po jeho obdržení? K dispozici je OzdobDort vrácení zboží, pro jehož uplatnění je důležité produkty nepoužít a nevyjmout z obalů. Na vrácení máte delší čas, místo klasického vrácení zboží do 14 dnů OzdobDort totiž prodlužuje tuto lhůtu celkem na 30 dnů. Ty se počítají ode dne, kdy jste si zásilku převzali, nebo vyzvedli na výdejní místě.

Pro vrácení si nejprve vytiskněte a vyplňte potřebný formulář. Ten následně spolu se zabaleným zbožím zašlete na adresu:

Apolo77 s.r.o.
Pod šancemi 444/1
190 00 Praha 9

Na balíček nezapomeňte napsat čitelným písmem „VRÁCENÍ ZBOŽÍ“. Fotografii nebo sken podacího lístku poté zašlete prodejci, obratem vám budou navráceny peníze.

OzdobDort reklamace 2024

Dorazilo vám již poškozené zboží, nebo se výrobky poničily ještě v platném období záruky? V takových situacích se obraťte na reklamace OzdobDort. Nejprve prodejce kontaktujte na e-mail: obchod@ozdobdort.cz. Do předmětu napište „REKLAMACE“ a číslo vaší objednávky. Stručně popište váš problém a do přílohy přidejte fotografii produktů. Následně vyčkejte dalších instrukcí.

Pokud bude nutné zpětné zaslání zboží, přidejte k němu také vyplněný reklamační list a odešlete je na adresu:

Apolo77 s.r.o.
Pod šancemi 444/1
190 00 Praha 9

OzdobDort kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud si nejste s čímkoliv ohledně nákupu jisti, využijte OzdobDort kontakt. Obrátit se můžete písemně na OzdobDort e-mail: obchod@ozdobdort.cz, nebo ve všední dny od 10:00 do 17:00 na OzdobDort telefon: 800 100 998.

Zboží pro vrácení a reklamaci zasílejte na adresu:

Apolo77 s.r.o.
Pod šancemi 444/1
190 00 Praha 9