květen 2024

3x Oxybag slevový kód na květen 2024

(31 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod Oxybag nabízí široký sortiment produktů. K dispozici je především zboží pro děti školou povinné. V nabídce jsou kvalitní batohy, penály, peněženky a další kvalitní doplňky za přijatelné ceny, které ocení děti i jejich rodiče. Obchod nabízí i díky spolupráci s cashback portály řadu možností, jak ušetřit.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 999 Kč
Můžete přejít do obchodu. Oxybag jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Oxybag slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit Oxybag 2024

Na e-shopu Oxybag si mohou zákazníci koupit množství školních potřeb. Nejen dětské batohy a aktovky, ale také penály, kufříky, peněženky, diáře, deštníky i deskové hry zde naleznete. Veškerý sortiment je navíc přehledně rozdělen do různých kategorií, které vám napomohou při výběru. Internetové stránky poskytují také vlastní blog, na kterém se dozvíte množství rad a tipů, ale také ohledně akcí společnosti.

Internetový obchod nabízí velké množství způsobů, jak ušetřit na Oxybag. Jedním z nich jsou třeba slevy, se kterými se zde u konkrétních výrobků setkáte po celý rok. Časté jsou také všelijaké akce umožňující nejen dopravu zdarma, ale také i bonusový dárek k nákupu. Využít můžete slevové kupóny a kódy, s nimiž se vám podaří získat nižší cenu objednávky. A získat lze také cashback odměny za nákup online.

Internetový obchod je hodnocen na srovnávacím portálu Heureka. Zde se setkává se spokojeností 98 % veškerých zákazníků. Produkty Oxybag lze naleznout i ve vybraných prodejnách v České republice.

Jak získat slevový kupón Oxybag

Pokud vás zajímá, jak nakoupit co nejvýhodněji, měli byste znát způsob, jak získat slevový kupón Oxybag. Ty vám totiž zpřístupní výhodnější cenu vaší objednávky. Vše funguje jednoduše, Oxybag slevový kupón vám dodá speciální heslo, nebo kód, po jehož zadání se nákupu odečte konkrétní sleva. Pro jejich oblíbenost jsou nabízeny také množstvím jiných obchodů.

Nejčastěji je tato výhoda k dispozici během různých slevových akcí a svátků. Nadále se s kupóny můžete setkat díky výprodejům a slevovým dnům konkrétního obchodu. Abyste o novinkách měli ten nejlepší přehled, přihlaste se k odběru newsletteru. Stačí jen na stránkách do určeného pole zadat vaši e-mailovou adresu, a máte hotovo.

Jak uplatnit slevový kód Oxybag

Oxybag

Pokud se vám již podařilo získat slevový kód Oxybag, máte nakročeno k odečtení slevy. Dalším krokem je totiž samotné jeho využití. Správný postup, jak uplatnit slevový kód Oxybag, je jednoduchý a nezabere vám déle než pár minut.

Nejprve si na stránkách vyberte produkty, které byste rádi zakoupili a přesouvejte je postupně do nákupního košíku. Při zakliknutí posledního z nich si znovu projděte celý seznam zboží. Zobrazí se vám nejen souhrn výrobků, ale také jejich celková cena. Pod tímto sloupcem se nachází kolonka s názvem „Kód vašeho poukazu“. Do té váš kód pečlivě opište a zadejte „Vložit“. Aktuální sleva se vám sama z nákupu automaticky strhne a vy můžete objednávku dokončit s již výhodnější sumou.

Cashback Oxybag

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback portály poskytují neobvyklé služby každému online zákazníkovi. Stačí se na nich pouze zaregistrovat. Registrace vám nezabere spoustu času a už za ní je možné získat bonus v podobě peněžního příspěvku na nákup. Dobrým příkladem je například stránka Tipli, poskytující klidně až 300 Kč novým klientům. Po registraci si vyberte obchod a navštivte jej přes určený odkaz. Nakupujte jako obvykle a po dokončení objednávky se nechte odměnit vrácením jisté částky z útraty zpět.

Tato hodnota je různá podle vybraného obchodu, portálu i výše ceny vašeho nákupu. Cashback Oxybag poskytují stránky Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze všechny se slevou 2,5 % z koupě. Výhod lze využívat opakovaně, a tak během několika objednávek snadno ušetříte i v řádu stovek Kč.

Oxybag slevy – výprodeje, Black Friday…

Na e-shopu se zbožím do školy se setkáte s množstvím výhodných nabídek. Například Oxybag slevy jsou dostupné po celý rok na vybrané výrobky. Naleznete je na stránkách v určené kategorii zlevněných produktů. K určitým kusům je možné získat navíc i dárek.

Obchod nadále poskytuje také Oxybag výprodeje a různé slevové dny, jako například Black Friday Oxybag. Některé z nabídek umožňují navíc výhodnou dopravu zdarma. Pro lepší přehled ohledně aktualit e-shopu se zaregistrujte k odběru newsletteru. Díky němu vám budou pravidelně přicházet nové informace na vaši e-mailovou adresu. Oxybag lze sledovat i na sociálních sítích jako Facebook, YouTube a Instagram.

Oxybag doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Oxybag je k dispozici ke všem zásilkám v hodnotě vyšší než 999 Kč. Tuto výhodu lze nadále získat také na vybraný sortiment. Díky ní se snadno vyhnete jindy běžnému poplatku za doručení. Ten není u online objednávek nikterak neobvyklý a také u těchto internetových stránek se s ním v jiných případech setkáte.

Cena poštovného Oxybag se však může lišit. Lze si totiž vybrat samotný způsob dopravy. Při doručení na vybranou adresu je třeba doplatit 75 Kč. Zaslat zboží si můžete nechat i na jakoukoliv z poboček Zásilkovny a připlatit tak 45 Kč. Samotnou platbu lze provést předem kartou, nebo na dobírku s poplatkem 35 Kč.

Oxybag vrácení zboží

Jestliže zboží nenaplnilo vaše očekávání, nebo jste si nákup jednoduše rozmysleli až po jeho obdržení, neváhejte využít možnosti vrácení zboží Oxybag do 14 dnů. Tato lhůta se odpočítává ode dne převzetí zásilky a po jejím uplynutí již není možné produkty navrátit. Návod je jednoduchý.

Jako první krok odešlete prodejci vyplněný formulář o odstoupení od kupní smlouvy. Využít pro to můžete e-mail: sales@kartonpp.cz. Nebo adresu níže:

Karton P + P, spol. s.r.o., VGP Park hala 1 Stará pošta 1026, 66461 Rajhrad

Na stejnou adresu je také třeba odeslat samotné produkty. Ty ale nejprve pečlivě zabalte a odešlete je neponičené, nejlépe také s původním obalem. Pokud proběhne vrácení zboží Oxybag správně, budou vám zpět zaslány utracené peníze z nákupu.

Oxybag reklamace 2024

Pokud vaše výrobky dorazily již poškozené, nefunkční, nebo neúplné, obraťte se na reklamace Oxybag. Nejprve vyplňte potřebný formulář. Ten si můžete stáhnout zdarma na stránkách. Po jeho správném vyplnění jej zašlete na e-mail: sales@kartonpp.cz, nebo na fyzickou adresu:

Karton P + P, spol. s.r.o., VGP Park hala 1 Stará pošta 1026, 66461 Rajhrad

Na tuto adresu zašlete i reklamované výrobky. Jako náhrada vám následně může být zaslán nový nebo opravený kus produkt. Možné je také vrácení plné ceny objednávky.

Oxybag kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontakt Oxybag lze využít pro veškeré dotazy a nejasnosti při nakupování. Dostupné jsou Oxybag e-mail: sales@kartonpp.cz, ale také Oxybag telefon: 541 126 111.