květen 2024

3x Osobní vinotéka slevový kód na květen 2024

(36 hodnocení)
O obchodu

Osobní vinotéka se specializuje na prodej vín a sektů. Obchod nabízí jednak jednotlivé láhve, ale také dárkové balíčky a tematické balíčky pro různé příležitosti. Získejte speciální slevový kód Osobní vinotéka a ušetřete při nákupu dárků nebo pro osobní potěšení. Sledujte Facebook a přečtěte si recenze na Heureka, kde jich je absolutní většina pozitivní.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Osobní vinotéka jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Osobní vinotéka slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Osobní vinotéka 2024

Osobní vinotéka nabízí česká, moravská i světová vína a sekty. V sortimentu obchodu najdete tichá a šumivá vína, oceněná vína i další tématické balíčky několika vín či sektů a jiné dárkové zboží. Vinotéka nabízí pro firmy i firemní víno s 2 variantami visaček.

Ptáte se, jak ušetřit na Osobní vinotéka? Nejprve se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón, který vám pomůže ušetřit i desítky procent. V sekci Akční nabídka najdete Osobní vinotéka slevy ve výši i více než 25 %.

Ušetřit lze i nákupem tematických balíčků, neboť obsahují více kusů vín a sektů za výhodnější ceny s dárkovou krabicí nebo i další lahví zdarma. Akční zboží se nachází i na hlavní stránce e-shopu. Přehled o aktuálních slevových akcích získáte také, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru Osobní vinotéka.

Obchod má také 99% úspěšnost na portálu Heureka, kde jsou k dispozici recenze zákazníků a srovnání s konkurenčními obchody.

Jak získat slevový kupón Osobní vinotéka

Osobní vinotéka slevový kupón objevíte jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu během různých slevových akcí. Pokud se zároveň přihlásíte k odběru newsletteru v dolní části webu, získáte přehled o novinkách a slevách přímo do e-mailu.

Různé slevové akce i kupóny může obchod zveřejňovat také na své facebookové stránce. Sledovat můžete i portál Skrblík, kde se nachází akce i stovek dalších obchodů. Slevový kupón e-shop nenabízí během akce Osobní vinotéka Black Friday.

Jak uplatnit slevový kód Osobní vinotéka

Osobní vinotéka

Osobní vinotéka slevový kód zadáte v prvním kroku vaší objednávky pod obsahem košíku. Do příslušného políčka vepište váš kód a klikněte na “Vložit”. Následně se vám od celkové částky odečte konkrétní Osobní vinotéka sleva.

Osobní vinotéka slevové kódy bývají zpravidla platné týden či měsíc během různých slevových akcí, zároveň se také nemusí vztahovat na produkty v akci.

Cashback Osobní vinotéka

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli4 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

Osobní vinotéka cashback získáte prostřednictvím portálů Vratné PenízePlná Peněženka, Refundo a Tipli. Než v e-shopu Osobní vinotéka uskutečníte objednávku, vytvořte si zákaznický účet u některé z uvedených společností, poté se přes portál proklikněte do obchodu a nakupte.

Z částky vaší objednávky tak může získat 4 % zpět. Další peníze můžete získat za registraci nebo za doporučení nových známých. Peníze si můžete nechat převést na své bankovní konto.

Osobní vinotéka slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy najdete v sekci Akční nabídka, kde se nachází sekty a vína zlevněná o více než 25 %. Díky tematickým balíčkům také ušetříte, neboť obsahují více kusů vín a sektů za výhodnější ceny s dárkovou krabicí nebo i další lahví zdarma. Akční zboží Osobní vinotéka najdete i na hlavní stránce e-shopu.

Na blogu se dočtete zajímavé informace o vínech a novinkách zařazených v sortimentu. Pokud se zaregistrujete k odběru newsletteru Osobní vinotéka, získáte přehled o aktuálních slevových akcích. Různé slevy může obchod zveřejňovat také na své facebookové stránce. Akcí Black Friday nebo Dny Marianne se obchod neúčastní.

Osobní vinotéka doprava zdarma a cena poštovného

Osobní vinotéka doprava zdarma platí při nákupu nad 2 000 Kč a vztahuje se také na osobní odběr ve vinotékách. Pro doručení objednávky si vyberete jeden z uvedených způsobů:

  • Messenger – doručení na adresu za 119 Kč
  • Uloženka – výdejní místa za 119 Kč
  • Osobní odběr ve vinotékách (Bohemia Sekt: Starý Plzenec, Vinotéka Sommelier Club Mikulov) – zdarma

Zboží objednané z e-shopu Osobní vinotéka uhradíte online kartou, bankovním převodem nebo si připlatíte 39 Kč za dobírku.

Osobní vinotéka vrácení zboží

Osobní vinotéka vrácení zboží je možná do 14 dnů od obdržení objednávky. Nejprve si vyplňte formulář Odstoupení od smlouvy, který následně zašlete elektronicky na e-mail info@osobnivinoteka.cz, nebo přiložte ke zboží.

Produkt důkladně zabalte a odešlete na adresu:

BOHEMIA SEKT, s.r.o.
Smetanova 220
332 02 Starý Plzenec

Osobní vinotéka vám následně zašle peněžní prostředky zpět způsobem, jakým jste objednávku uhradili.

Osobní vinotéka reklamace 2024

Osobní vinotéka reklamace se dají uplatnit do 24 měsíců od data převzetí zboží. E-shop nejprve kontaktujte e-mailem info@osobnivinoteka.cz, kde se dozvíte informace, jak dále postupovat. Reklamovat nelze produkty, kterým prošla doba platnosti.

Zboží pak zpravidla zabalíte a zašlete na adresu:

BOHEMIA SEKT, s.r.o.
Smetanova 220
332 02 Starý Plzenec

E-shop Osobní vinotéka vyřeší reklamaci nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění, zpravidla je to ale dříve.

Osobní vinotéka kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Osobní vinotéka dostupná na telefonním čísle 519 504 217. Využít lze i Osobní vinotéka e-mail info@osobnivinoteka.cz. Odpovědi na vaše otázky můžete najít v sekci Nejčastější dotazy.

Zboží vrátíte a vyreklamujete na adrese:

BOHEMIA SEKT, s.r.o.
Smetanova 220
332 02 Starý Plzenec