květen 2024

5x Ochutnej ořech slevový kód na květen 2024

(43 hodnocení)
O obchodu

Obchod Ochutnej ořech se specializuje na prodej produktů z ořechů a další zdravé výživy, například sušeného ovoce, kvalitní kávy a čokolády a mnoha dalších produktů. Produkty můžete koupit se slevou nebo ušetřit například na dopravě, která je za splnění podmínek zdarma. Cashback Ochutnej ořech je k dispozici, stejně tak obchod umožňuje využít slevové kódy Ochutnej ořech.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma od 1 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. Ochutnej ořech jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Ochutnej ořech slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Ochutnej ořech 2024

Obchod Ochutnej ořech pro vás nabízí nejen ořechy, jak už z názvu vyplývá, ale také semínka, sušené ovoce, směsi, cukrovinky, zdravou výživu, kávu, čaje nebo čokoládu a dražé. Ke každé objednávce vám dá Ochutnej ořech dárek. Přečtěte si tento článek až do konce a zjistíte, jak ušetřit v Ochutnej ořech.

Vybraní poskytovatelé nabízejí cashback. Registrovaní zákazníci v rámci věrnostního programu získají od Ochutnej ořech slevy na všechny produkty a také mají možnost získat slevový kupón na svou další objednávku při nákupu nad 2 000 Kč. Poštovné zdarma můžete získat u objednávek nad 1 500 Kč. Na vybrané produkty nabízí Ochutnej ořech akce v průběhu celého roku.

Ochutnej ořech kamenná prodejna se nachází v Čakově u Českých Budějovic. Cenu zboží si srovnejte s jinými prodejci na portálu Heuréka, kde obchod doporučuje 98 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Ochutnej ořech

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte od Ochutnej ořech slevový kupón na váš první nákup v hodnotě 100 Kč. Pokud se zaregistrujete a nakoupíte nad 2 000 Kč, tak získáte slevový kupón Ochutnej ořech též v hodnotě 100 Kč na váš příští nákup. Při konání akcí Dny Marianne nebo Black Friday nenabízí Ochutnej ořech slevové kupóny.

Další možností, jak získat slevový kupón Ochutnej ořech, jsou tyto stránky, kde pro vás publikujeme slevové kupóny pro stovky obchodů. Přihlaste se proto k odběru newsletteru na těchto stránkách a my vám budeme slevové kupóny a informace o akcích posílat přímo na váš e-mail.

Jak uplatnit slevový kód Ochutnej ořech

Ochutnej ořech

V této části článku najdete návod, jak uplatnit slevový kód Ochutnej ořech. V prvním kroku v košíku, pod seznamem objednávaného zboží vlevo, máte prázdné pole, do kterého zadejte váš slevový kód Ochutnej ořech a potvrďte ho klikem na “ZADAT“.

Sleva se vám následně ihned odečte, pokud bude váš Ochutnej ořech slevový kód správný. Dejte si však pozor na podmínky slevových kódů. Často jsou slevové kódy omezeny časově nebo minimální hodnotou objednávky.

Cashback Ochutnej ořech

Cashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Vratné peníze nabízejí pro Ochutnej ořech cashback. Při nákupu přes tento portál získáte zpět z vaší objednávky 2 %. Plná peněženka, Refundo nebo Tipli vám aktuálně při nákupu v tomto eshopu peníze nevrátí.

Pokud chcete využít cashback v některém ze stovek spolupracujících obchodů, je potřeba se zaregistrovat u jednoho z výše zmíněných poskytovatelů. Po přihlášení se proklikněte do obchodu a vytvořte objednávku. Registrace je zdarma, navíc můžete získat vstupní bonus. Ušetřené peníze se sčítají na vašem kontu, ze kterého si je můžete následně převést na bankovní účet.

Ochutnej ořech slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Ochutnej ořech nabízí všem registrovaným uživatelům. Po registraci budete mít všechny produkty automaticky za sníženou cenu. Pokud jako registrovaný zákazník nakoupíte nad 2 000 Kč, získáte od Ochutnej ořech slevový kupón na váš další nákup v hodnotě 100 Kč.

Ke každé objednávce přibalí Ochutnej ořech dárek zdarma jako poděkování. Pod záložkou “ZBOŽÍ V AKCI“ nabízí Ochutnej ořech akce na vybrané produkty. Obchod se neúčastní českých slevových akcí Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes. Také akci Black Friday obchod nepodporuje.

Ochutnej ořech doprava zdarma a cena poštovného

Nakupte nad 1 500 Kč a na váš nákupe je v Ochutnej ořech doprava zdarma až k vám domů.

Platit za vaší objednávku můžete kartou on-line, převodem na bankovní účet nebo na dobírku, u které si připlatíte 30 Kč.

Možnosti a ceny dopravy:

  • Odběr na výdejním místě: 20 Kč (u objednávek do 300 Kč) nebo zdarma
  • Česká pošta
    • balík Do balíkovny: 59 Kč
    • balík Na poštu: 79 Kč
    • balík Do ruky: 89 Kč
  • PPL: 89 Kč

Ochutnej ořech vrácení zboží

Bez udání důvodu umožňuje Ochutnej ořech vrácení zboží do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží, které požadujete vrátit musí být nerozdělané, v původním obalu a bez známek použití. V ostatních případech zboží nelze vrátit, jelikož by z hygienických důvodů nemohlo být dále prodáno.

Zabalte do krabice zboží, které chcete vrátit, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození nebo znečištění. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis o odstoupení od smlouvy, kam nezapomeňte uvést číslo bankovního účtu pro vrácení peněz a kontaktní údaje na vás. Balíček následně odešlete na adresu níže.

Adresa pro vrácení zboží:
Ochutnej ořech
Čakovec 33
Čakov
373 84

Ochutnej ořech reklamace 2024

Reklamace Ochutnej ořech vyřizuje v záruční lhůtě, která je dle zákona 24 měsíců nebo dle trvanlivosti produktu. Na vyřízení reklamace má obchod maximálně 30 dnů od přijetí. V případě reklamace musí být k posouzení dodáno minimálně 90 % obsahu suroviny v konkrétním balení. Pokud bude dodáno méně obsahu, tak nebude reklamace uznána.

V případě reklamace nafoťte zboží a vyplňte Ochutnej ořech reklamační formulář, který si můžete stáhnout zde. Fotky a formulář zašlete na e-mail reklamace@ochutnejorech.cz a vyčkejte, než se vám ozve reklamační oddělení s dalším postupem. Zboží můžete také rovnou zabalit a odeslat k posouzení společně s kopií faktury a vyplněným formulářem na adresu níže.

Adresa pro zaslání reklamace:
Ochutnej ořech
Čakovec 33
Čakov
373 84

Ochutnej ořech kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Ochutnej ořech telefon je 602 125 400. Pokud preferujete písemnou komunikaci nebo chcete objednat zboží, tak napište na Ochutnej ořech e-mail info@ochutnejorech.cz.

Kamenná prodejna Ochutnej ořech se nachází v Čakově, kousek od Českých Budějovic. Sledujte Ochutnej ořech na Facebooku, kde můžete obchod nejen kontaktovat, ale také se inspirovat celou řadou receptů.