duben 2024

3x ObrazNaStěnu slevový kód na duben 2024

(34 hodnocení)
O obchodu

ObrazNaStěnu je e-shopem s nabídkou dekorací na zeď. Obrazy lze hledat dle stylu vašeho bydlení nebo podle designérů či barev. Naleznete zde kromě obrazů, tapet, nálepek a hodin, také bytové dekorace. ObrazNaStěnu má i svůj vlastní blog s radami a inspirací. ObrazNaStěnu je i na sociálních sítích. ObrazNaStěnu slevové kupóny nabízí a uplatníte je v nákupním košíku do pole pod objednávkou. Slevový kód ObrazNaStěnu lze získat ze Skrblík nebo z newsletteru v e-shopu.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Můžete přejít do obchodu. ObrazNaStěnu jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
ObrazNaStěnu slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit ObrazNaStěnu 2024

Plánujete si vyzdobit domácnost? Obraz na stěnu poskytuje rozsáhlou řadu obrazů všech barev i velikostí. Na vás je jen výběr. Mimo jiné je možné zde zakoupit také například obrazy z fotografií, nebo také malování podle čísel. Je jen na vás, co si vyberete.

Existuje také mnoho způsobů, jak ušetřit na Obraz na stěnu. Nejčastěji využijete nabízené slevy a výprodeje, které jsou na stránkách společnosti k dispozici po celý rok. Cashback vám umožní získat odměnu za každý nákup a díky slevovým kupónům je možné ušetřit až desítky procent z původní ceny. Doprava zdarma je možná pro objednávky nad 1 000 Kč.

Jak získat slevový kupón Obraz na stěnu

Nevíte-li, jak získat slevový kupón Obraz na stěnu, zkuste nejprve navštívit oficiální e-shop. Mnohdy totiž bývají tyto slevy nabízeny právě zde. Prohlédnou si můžete také stránky Skrblík, kde najdete výhodné nabídky internetových obchodů.

Nejčastěji se se slevovými kupóny setkáte během výprodejů a v období různých slevových akcí. K dispozici mohou být však také po celý rok. Pokud se bezplatně zaregistrujete k odběru newsletteru, žádná taková novinka vám již neunikne.

Jak uplatnit slevový kód Obraz na stěnu

Podařilo se vám získat slevový kupón Obraz na stěnu, ale nevíte nyní, co s ním? Poradíme vám, jak uplatnit slevový kód Obraz na stěnu.

Prvním krokem je samotný výběr produktu. Rozhodněte se, zda chcete malovaný obraz, obraz z fotografie, či jakýkoliv jiný nabízený výrobek. Následně navolte jeho parametry a detaily. Až budete mít hotovo, přejděte k online pokladně. Ve spodní části se nachází možnost „Slevový kupon/ slevový šek“. Do této kolonky váš Obraz na stěnu slevový kód vepište.

Cashback Obraz na stěnu

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Dost možná již služby cashback znáte. Díky svým výhodným nabídkám jsou stále oblíbenější součástí online nákupů a využít jich může naprosto každý. Potřeba je se zaregistrovat na některém z níže uvedených portálů. Za registraci se nic neplatí, naopak již za ni lze získat bonus na vaše konto.

Obraz na stěnu cashback poskytují portály Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze s odměnou 2 % z ceny nákupu. Stačí jen e-shop navštívit skrze určený odkaz a vytvořit objednávku. Výhody můžete využívat opakovaně i kombinovat s jinými slevami.

Obraz na stěnu slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Obraz na stěnu jsou na e-shopu k dispozici po celý rok. Zlevněné produkty si snadno prohlédnete v kategoriích zboží „Výprodej“, nebo „Speciální slevy“. Sezónní nabídky jako Obraz na stěnu výprodeje, nebo akce Obraz na stěnu Black Friday e-shop poskytuje.

Přehled o těchto výhodách získáte odběrem newsletteru. Ten je zcela zdarma a požaduje pouze zadání vaší e-mailové adresy. Na e-mail vám poté budou tyto novinky pravidelně chodit.

Obraz na stěnu doprava zdarma a cena poštovného

Během nakupování přes internet je běžný doplatek za dopravu. Je však možné se mu vyhnout. Doprava zdarma Obraz na stěnu je nabízena pro objednávky nad 1 200 Kč, a to veškerým zákazníkům, kteří tuto podmínku splní.

Pokud váš nákup tuto podmínku nesplňuje, liší se cena poštovného Obraz na stěnu podle zvoleného dopravce. Vybrat si můžete společnost 123kurýr za 99 Kč, nebo zaslání na výdejní místo Zásilkovny za 59 Kč.

Obraz na stěnu vrácení zboží

Rozmysleli jste si nákup, nebo jste omylem objednali něco jiného, než jste si přáli? Využijte vrácení zboží Obraz na stěnu. Vše zvládnete jednoduše, nabízený je totiž online formulář pro vrácení zboží. Stačí jej písemně vyplnit a produkty následně zaslat zpět.

Dbejte však na stanovenou lhůtu. Tu je totiž potřeba pevně dodržet. Zakoupené výrobky je možné navrátit do 30 dní a to ode dne, kdy jste balíček převzali, či vyzvedli.

Obraz na stěnu reklamace 2024

Může se stát, že obdržíte produkt, který je poškozený, nebo jiný, než jste si objednali, nebo má jinou vadou. Tento problém řešte skrze reklamace Obraz na stěnu. Stejně jako i při vracení zboží je potřeba vyplnit online formulář.

Pro urychlení celého procesu přiložte fotografii znázorňující vadu na výrobku. Tuto fotografii lze zaslat také na e-mailovou adresu obchodu: info@obraznastenu.cz. Pečlivě zabalený balíček poté odešlete na adresu obchodu zpět.

Obraz na stěnu kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud si nejste s nákupem jistí a potřebujete poradit, vyzkoušejte nabízený kontakt Obraz na stěnu. Pište na e-mail Obraz na stěnu: info@obraznastenu.cz, nebo se volejte na Obraz na stěnu telefon: 54 2225 040. E-shop má nadále k dispozici i chat pro rychlé dotazy.