červenec 2024

2x OBI slevový kód na červenec 2024

(17 hodnocení)
O obchodu

Obchod OBI je zaměřen především na domácí kutily, naleznout zde lze prakticky všechno od barev a laků, přes nářadí pro kutily i profesionály, až po dřevěné zahradní domky. Obchod nabízí také služby pro zákazníky jako je nařezání dřeva, zapůjčení dodávky nebo vozíku nebo dopravu zboží domů. Získat v OBI můžete věrnostní kartičku s řadou výhod.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. OBI jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
OBI slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit OBI 2024

Pokud stavíte, rekonstruujete nebo jen vybavujete Váš dům nebo byt, tak se OBI určitě stane Vašim pomocníkem, protože zde naleznete opravdu široký sortiment pro Váš dům, byt i zahradu. Mimo to, v OBI najdete také rozmanitou nabídku nejrůznějších doplňků pro Vaše bydlení.  Výhodou převážné většiny obchodních domů OBI je také otevírací doba a tak jestliže jste něco zapomněli, tak můžete v klidu dokoupit i večer nebo o víkendu.

Nakupovat můžete v jedné z prodejen, které naleznete téměř po celé České republice nebo můžete pro Váš nákup zvolit e-shop, kde vyberete z pohodlí domova a rezervujete na Vámi vybrané prodejně. Naleznete ho na stránkách www.obi.cz.

Zkrášlete si Váš domov v OBI se slevou s využitím slevových kupónů OBI.

Slevy a slevové kupóny OBI

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny OBI, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu v OBI ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy v OBI

Pokud chcete při nákupu v OBI ušetřit, nezapomeňte se podívat do aktuálních letáků OBI, které naleznete na internetových stránkách OBI, ve Vaší schránce nebo přímo na prodejně. Na internetových stránkách OBI v záložce Nabídky, naleznete další cenově zvýhodněné zboží, jako jsou například trvalé slevy OBI, díky nimž s OBI ušetříte, aniž byste potřebovali jakýkoliv slevový kupón OBI. OBI také může pořádat různé zajímavé akce, kdy se vydávají různé slevové kupóny OBI, kde se zejména jedná o opravdu výhodné ceny a zajímavé zboží, kde sleva OBI je opravdu znatelná. Prodejci také často umisťují slevové kupóny OBI například do svých letáků. Tyto akce jsou časově omezeny.

Přihlášení k odběru newsletteru OBI

Pokud se přihlásíte k odběru novinek od OBI, tak budete vědět jako první o novinkách a slevách OBI. Obchod pořádá zajímavé akce a slevy OBI a o různých poutavých akcích a slevových kupónech OBI jsou registrovaní zákazníci informování zejména prostřednictvím e-mailu.

Doprava zdarma od OBI

OBI ušetříte, pokud nakoupíte nad 10000 Kč, protože poté získáváte od OBI dopravu zdarma. Uplatnění dopravy zdarma je velmi jednoduché a už nemusíte vkládat žádný slevový kód OBI, stačí kontaktovat pracovníky prodejny OBI a ti s Vámi vše rádi proberou a zorganizují. Doprava zdarma od OBI je do vzdálenosti 5 km od prodejny a hmotnost zboží musí být maximálně 1000 kg.

Věrnostní program OBI

Výhody věrnostního programu jsou velice zajímavé, podrobné podmínky naleznete na stánkách OBI nebo v každé prodejně.  Máte například možnost získat slevu OBI a ušetřit až 15 % tak při Vašich nákupech nebo třeba OBI dopravu zdarma.

Dárkový poukaz

Pokud si nevíte rady s nákupem dárku nejenom pro své nejbližší, tak určitě nezapomeňte pořídit Dárkovou kartu OBI. S pomocí tohoto dárkového slevového kupónu OBI ušetříte mnoho času a energie a určitě jejich darováním uděláte velkou radost. Dárkovou kartu může obdarovaný uplatnit v prodejnách OBI a může ji čerpat i postupně. Dárkovou kartu můžete nechat nabít v rozmezí 100 Kč až 10 000 Kč.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny OBI

Nákup v prodejnách OBI je velmi příjemný, sortiment je široký a prakticky uspořádaný a profesionální přístup personálu je samozřejmostí.

Máte také možnost si doma v klidu vybrat zboží z katalogu a poté pohodlně nakoupit. U kasy nezapomeňte uplatnit slevové kupóny OBI, pokud nějaké vlastníte. Může se jednat o slevové kupóny OBI z Vašeho e-mailu, katalogu nebo například slevové kupóny OBI získané z letáků. Pokud upřednostňujete výběr z pohodlí domova a nevadí Vám vyzvednout si zboží na prodejně, tak můžete využít pro Váš nákup e-shop OBI.

Nezapomeňte zvolit prodejnu, ve které si zboží vyzvednete. Jestliže vlastníte nějaký slevový kupón OBI nezapomeňte jej uplatnit. Stačí vyplnit do kolonky pro slevový kód OBI „Číslo kupónu“ a zmáčknout tlačítko „Uplatnit“. Pokud máte slevový kód OBI ve Vašem e-mailu, doporučujeme Váš slevový kód OBI zkopírovat z e-mailu a vložit do pole, abyste tak předešli chybě při přepisu a vyhnuli se tak zbytečnému protahování doby nákupu. V následujícím kroku vyplníte údaje o Vás a kdy si zboží vyzvednete. Můžete se také přihlásit nebo registrovat. Nakonec zmáčknete tlačítko „Rezervovat na vybrané prodejně“ a poté již jen počkáte na informaci, že je Vaše zboží připraveno a můžete si ho vyzvednout.

Doprava a platba OBI

Zboží objednané v e-shopu si můžete pohodlně rezervovat na stránkách OBI a poté si ho vyzvednout ve Vámi vybrané prodejně. Pokud Vám tato varianta nevyhovuje, můžete zvolit dopravu OBI. V případě zájmu kontaktujte přímo Vaši prodejnu, kde Vám rádi sdělí podrobné informace. V prodejnách OBI můžete zaplatit pohodlně platební kartou v hotovosti nebo třeba dárkovou kartou. Další možnosti Vám sdělí přímo na prodejně.