duben 2024

3x Nubio slevový kód na duben 2024

(31 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod Nubio se specializuje na prodej produktů pro výrobu domácích šperků a dekorací. V nabídce jsou desítky druhů korálků, kroužky, spojovací komponenty a řada dalších produktů. K tomu můžete od Nubio získat poštovné zdarma nebo do obchodu vstoupit přes některý z cashback portálů a dostat dokonce zpět pár procent z vaší objednávky.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 750 Kč
Můžete přejít do obchodu. Nubio jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nubio slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace3. 4. 2024

Jak ušetřit Nubio 2024

Nubio je obchod specializovaný na prodej různých druhů korálků, navlékacích vlasců, zapínání a dalšího zboží pro tvorbu vlastních šperků. Zboží je přitom přehledně rozděleno do několika kategorií. K dispozici jsou například minerální, skleněné, ale také třeba dřevěné, nebo keramické korálky různých velikostí i barev. Na stránkách si můžete zakoupit i komponenty jako jsou přívěšky, propojovací kroužky, náušnice, ale samozřejmě také zapínání. Vybrat si lze z odlišných typů návleků, nebo doplňků a pomůcek. E-shop nabízí mimo jiné již zhotovené šperky.

Eshop nabízí spoustu možností, jak ušetřit na Nubio. Už při samotném vstupu na online obchod na vás může vyskočit kolo štěstí. S jeho pomocí lze vyhrát třeba i slevu na nákup, nebo nějaký jiný bonus. Stejně tak lze využít i různých slevových kupónů, věrnostního systému, nebo služeb cashback. A ušetřit se dá i na dopravě u objednávek v hodnotě nad 750 Kč. Způsobů, jak nakoupit levněji, existuje spousta.

Obchod Nubio je také hodnocen srovnávacím portálem Heureka. Právě zde se shledává se spokojeností 98 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Nubio

Slevový kupón Nubio je možné získat během slevových dní a akcí, ale také s pomocí kola štěstí, které se vám zobrazí hned na e-shopu a můžete získat až 5% slevu na první nákup. Nadále lze aktuality e-shopu s přehledem sledovat díky dostupnému newsletteru. Pro jeho odběr se stačí krátce zaregistrovat na oficiálních stránkách. Zadáte jen vaši e-mailovou adresu, na kterou vám následně budou chodit novinky značky. Díky těmto informacím pak snadno zjistíte i to, jak získat slevový kupón Nubio.

Právě s tím se vám podaří ušetřit o to více při nakupování online. Slevy těchto kupónů mohou totiž často dosahovat klidně až desítek procent z celkové ceny vašeho nákupu.

Jak uplatnit slevový kód Nubio

Nubio

Jestliže již máte slevový kód Nubio a rádi byste využili nabízené slevy, je potřeba umět heslo správně zadat. Tyto postupy bývají u mnohých internetových obchodů velmi podobné, nebo stejné. Návod na to, jak uplatnit slevový kód Nubio, je jednoduchý.

Nejprve začněte nákup jako obvykle výběrem produktů. Ty postupně vkládejte do online nákupního košíku a až budete připraveni vytvořit objednávku, přejděte k pokladně. Zde se vám váš seznam nákupu zobrazí i s výslednou cenou za něj. Pod poslední položkou ve sloupci se nachází již předpřipravená kolonka „Vložte slevový kód“. Jak už její název napovídá, právě do ní váš kód bezchybně opište. Pokud je sleva aktuální a platná, sama se z původní ceny objednávky odečte a vy můžete přejít k jejímu dokončení.

Cashback Nubio

Cashback Plná peněženka6,3 % získat bonus 60 KčCashback Refundo6,25 % získat bonus 50 KčCashback Tipli6,25 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze6,25 % získat bonus 50 Kč

Cashback odměny se vám podaří získat díky určeným portálům. Na nich se nejprve zdarma zaregistrujete, přičemž registrace vám nezabere více jak pár minut. Poté si vyberete e-shop a navštívíte ho skrze speciálně vytvořený odkaz. Nakupujete jako obvykle a až po dokončení nákupu se vám vypočtená částka pošle zpět. Výše této hodnoty se liší nejen podle obchodu, ale i využívaného portálu. Ve většině případů se však sleva pohybuje v rozmezí 2 až 10 % z celkové ceny koupě.

Cashback Nubio poskytují portály Plná Peněženka s výší cashbacku 6,3 % a nadále Refundo, Tipli a Vratné Peníze s cashbackem 6,25 %. Tuto slevu lze přitom využívat opakovaně na každý nákup, navíc už při registraci se dá získat bonus.

Nubio slevy – výprodeje, Black Friday…

Výprodeje Nubio produktů si můžete užít vícekrát za rok, stačí jen sledovat novinky obchodu. Právě k tomu vám může napomoci newsletter, který je e-shopem nabízen. Pro jeho získání se na stránkách krátce registrujte zadáním vaší e-mailové adresy a máte hotovo.

Na Nubio slevy lze narazit častěji například díky dostupnému kolu štěstí. To se vám zobrazí při vstupu na stránky společnosti a poskytuje možnost vyhrát slevu na nákup, nebo dopravu zdarma. Akce jako je Black Friday Nubio také podporuje a nabízí během nich více výhodných nabídek, nebo zlevněného zboží. Mimo jiné se na e-shopu nachází také blog s různými návody na výrobu šperků, nebo kategorie s názvem „Novinky“. V té jsou obvykle k dispozici nové druhy korálků a dalšího.

Zajímavou možností jak získat v Nubio slevu je věrnostní program. Můžete se do něj bezplatně zaregistrovat a pokud nakoupíte za více než 1 500 Kč máte nárok na 3% slevu na vaše objednávky. Sleva se zvyšuje s hodnotou vašich objednávek a může dosáhnout až 15 % při souhrnu objednávek nad 15 000 Kč. Kromě toho navíc získáváte za své útraty body, které následně slouží jako dodatečný cashback přímo od obchodu.

Nubio doprava zdarma a cena poštovného

Během nakupování online je běžný poplatek za doručení vašeho balíčku. Existují však možnosti, jak i u tohoto závěrečného kroku při tvorbě objednávky ušetřit. Nubio doprava zdarma je dostupná pro všechny zásilky v hodnotě vyšší než 750 Kč.

Pro levnější zásilky se cena poštovného Nubio liší podle dopravce, kterého si sami zvolíte:

  • GLS – Kurýrní společnost je za 89 Kč
  • GLS – ParcelShop je za 49 Kč
  • Zásilkovna je za 39 Kč

K dispozici je také možnost bezplatného osobního odběru na pobočce. Pro ten zavítejte na adresu:

nubio beads, s.r.o.
Olomoucká 1190/77
627 00 Brno

Platit je možné předem platební kartou a bankovním převodem, nebo při odběru na pobočce. Při platbě dobírkou je potřeba připlatit 35 Kč.

Nubio vrácení zboží

Je možné, že jste si nákup rozmysleli až po odeslání vaší zásilky. Pro takové případy se nabízí Nubio vrácení zboží do 14 dnů. Jedinou nutností zůstává dodržení lhůty pro odeslání požadavku, tedy dva týdny od převzetí produktů.

Prvním krokem je vyplnění formuláře pro odstoupení od kupní smlouvy. Ten poté zašlete na e-mail: info@nubio.cz a vracené zboží odešlete buď přes Zásilkovnu s pomocí speciálního štítku, nebo jiným dopravcem na adresu:

nubio beads, s.r.o.
Olomoucká 1190/77
627 00 Brno

Navrácené produkty nesmí být poškozené a používané. Po jejich úspěšném doručení prodejci vám bude navrácena utracená peněžní částka.

Nubio reklamace 2024

Pokud si budete přát výrobek vyměnit nebo opravit, můžete využít služeb reklamace Nubio. Produkty máte možnost takto vrátit do 30 dnů ode dne převzetí balíčku. Postup je přitom velmi jednoduchý a usnadněný. Obchod má totiž vlastní již předpřipravený formulář.

Formulář si nejprve stáhněte, vyplňte a odešlete na e-mailovou adresu: info@nubio.cz. Obratem vám bude vygenerován a zaslán štítek, s jehož pomocí můžete zboží odeslat přes Zásilkovnu. Jestliže si přejete využít jiného dopravce, odešlete pečlivě zabalené produkty na adresu:

nubio beads, s.r.o.
Olomoucká 1190/77
627 00 Brno

Nezapomeňte přitom uvést také vaše kontaktní údaje. Náhradou za reklamované zboží lze dostat nový, nebo opravený kus.

Nubio kontakt – e-mail, telefon, infolinka

S dotazy ohledně e-shopu a nakupování se lze obrátit na nabízený Nubio kontakt.

K dispozici je Nubio telefon: 511 440 704 a Nubio e-mail: info@nubio.cz.