červen 2024

4x NordVPN slevový kód na červen 2024

(51 hodnocení)
O obchodu

NordVPN je poskytovatel virtuální privátní sítě, prostřednictvím které lze mimo jiné obejít geografické blokování přístupu k určitým internetovým stránkám. NordVPN má tisíce sítí v desítkách zemí po celém světě. Skrblík pro vás sbírá slevové kódy NordVPN. Vybírat si můžete ze serverů v desítkách zemí.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. NordVPN jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
NordVPN slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit NordVPN 2024

VPN je způsob připojení k internetu prostřednictvím serverů, díky nimž získáte soukromí a anonymitu pro vaše vyhledávání. Vaše IP adresa ani údaje o zařízení nebudou pro webové stránky ani poskytovatele dostupné, takže je nemožné sledovat vaše vyhledávání. NordVPN vám navíc odblokuje cenzurovaný obsah pro vaši lokalitu. Kromě toho vaše připojení ochrání na veřejných Wi-Fi a před některými hackerskými útoky.

Recenze NordVPN

NordVPN je jedním z poskytovatelů velice zabezpečeného a rychlého VPN řešení pro všechny vaše zařízení s tím, že na jeden účet můžete VPN používat až na 6 zařízeních současně. NordVPN nabízí možnost hned dvojitého VPN připojení pro ještě vyšší ochranu vašeho citlivého vyhledávání. Šifrování veškerého připojení 256 bitovou šifrou. Funkce CyberSec vás ochrání před podezřelými stránkami, které by mohly ohrozit vaše zařízení a také blokuje reklamy. Možnost připojení k Tor síti přes VPN.

Aplikace NordVPN je dostupná pro všechny počítačové operační systémy, mobilní zařízení, smart TV, routery, NAS Synology i webové prohlížeče.

Na výběr máte ze serverů v 59 zemích světa. K dispozici je 30denní garance vrácení peněz nebo nepřetržitá podpora.

Velice pozitivní recenze NordVPN získává jak od uživatelů, tak odborníků.

Jak získat promo kód NordVPN

Získat slevový kupón NordVPN je možno, pokud jste již jejich zákazníkem, nebo v rámci akcí, o kterých se můžete dozvědět prostřednictvím sociálních sítí nebo zde na Skrblík.

Slevový kupón NordVPN je dalším ze způsobů, jak ušetřit. Pokud žádný promo kód NordVPN právě nenabízí, tak nevěšte hlavu, protože v rámci slevových akcí NordVPN můžete také skvěle ušetřit i bez nich.

Jak uplatnit slevový kód NordVPN

Slevový kód NordVPN

Místem, kde zadat promo kód NordVPN je v sekci objednávky ve třetí části, kde vybíráte metodu platby pod cenou objednávky. Slevový kód NordVPN zadejte do pole, které se zobrazí po kliknutí na „Got coupon?“.

NordVPN slevový kód potvrdíte kliknutím na „APPLY“. Pokud je správný a platný, bude započten v ceně objednávky.

Cashback NordVPN

Cashback Tipliaž 30 % získat bonus 200 Kč

Cashback NordVPN je sleva na celou objednávku a skvělý způsob úspory při nákupu. Abyste cashback získali, tak musíte provést objednávku přes jeden z cashbackových portálů, těmi jsou Tipli, PlnáPeněženka, Refundo a VratnéPeníze.cz. Na nich si založíte pomocí e-mailu účet, který vám bude sloužit pro vyplacení peněz ze slevy. Cashback je zdarma.

Pro NordVPN cashback nabízí jen Tipli a to až 30%. Tato sleva se počítá z ceny objednávky bez DPH.

NordVPN slevy a jak ušetřit

NordVPN slevy nabízí často, při mnoha příležitostech například – Black Friday NordVPN, Cyber Monday nebo různých dalších, které pořádá během celého roku.

Nákup v rámci těchto akcí je skvělým způsobem, jak ušetřit na NordVPN. V rámci slev NordVPN lze ušetřit až 80 % oproti původní ceně.

NordVPN kontakt – e-mail, telefon, infolinka

NordVPN nabízí podporu 24/7, kontaktovat společnost můžete prostřednictvím chatu nebo žádosti o e-mail, který naleznete na webových stránkách e-shopu.